Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:43:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма ли най после да си я оправите тая игра да спре да изхвърля уеееееееееееееее  (Прочетена 7451 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #30 -: Ноември 09, 2015, 16:38:11 »

писна ми еййй ,писна ми ..ще идваме се разправяме  с Крум ако трябва.. искам си обезщетението...
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 09, 2015, 16:45:34 »

Отон е виновен! Мене слушай!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #32 -: Ноември 09, 2015, 16:45:44 »

Благодаря за проверката която ще бъде направена. Обиди ме като цяло отношението към което преминахте в начина ви на изразяване, тоест от професионално в лично за което ви разбирам, но не  ви оправдавам , отделно репликата ' писна ми да обяснявам' за мен е недопустима без значение дали ви обиждат или не .В случая с конкретната ситуация с каталунеца казах и по напред , не бяхте длъжна да давате обяснение на момчето защото това което говори е извън топика на темата , което е отново ваша грешка на навлизане от професионално в лично.  Въпреки това  ' писна ми да обяснявам'  принципно , не е правилно отношение  от представител на фирма която предлага дадена услуга  към клиент който я ползва. Да не навлизаме в полемики, ако има място във форума или човек към когото мога да пиша за това , моля уведомете ме  , защото не искам да засипвам темата с излишна информация.

За кое да се обърнете? Ако има обиден и засегнат от мен, то той самият би трябвало да се обърне към някого. Позволила съм си тази реплика към каталунеца, з-то работя с него от доста време и зная, че той не би се обидил от нея, смея да твърдя, че доста често съм водила спорове с него и зная начина, по който той общува. Ако пък се е засегнал, ще му се извиня публично. Но това трябва той да каже.

За самия проблем - както казах още в началото попитах колегите дали има други оплаквания, дали е имало нещо нередно около тези часове, но отговорът беше негативен. Обърнах се и към прекия си ръководител за съвет какво бих могла да сторя. Ако беше глобален проблем със сървърите, то тогава той би засегнал всички потребители, а оплаквания няма, освен тези тук, във форума. Въпреки това, след като твърдите, че се случва на всички, всеки ден, по едно и също време, както казах по-горе, ще изпратя ново запитване с новите детайли, веднага щом успея да го опиша. Предполагам, че ще е нужно да се следят статистики няколко поредни дни в определените часове, за да може да се стигне до резултат.
 
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #33 -: Ноември 09, 2015, 16:46:40 »

ами то по тая логика утре ше ме метне кога капан на някой правя и то с армия къде съм си правил половин ера да я затрия..ко прайм тогава?Huh??Кажете де... какво правим кога ме метне играта  в такава ситуация..ай малко по сериозно...оправете си играта ... компенсирайте потърпевшите и да не се повтаря друг път ...
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #34 -: Ноември 09, 2015, 16:51:38 »

ами щото всички ги изхвърля ама мълчат ся..Българска му работа .... казват ви сума и хора има проблем ,вие пак викате няма.... ми ся пък в крайна сметка ....
Активен
zuvuover
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #35 -: Ноември 09, 2015, 16:57:22 »

Здравейте  , аз също мога да потвърдя за необясними разкачвания . За пореден път се    убеждавам   , че Българите сме лоши   хора !!Вместо спокойно да ни обясните  за разкачванията  предполагам антирефреш ( което одобрявам с 2 ръце) се нападат  и последните Български играчи !!! Добре не сме доходоносни като Турци , Бразилци Араби и тнт  да не изброявам страните с по добър стандарт но не сме 2ра ръка хора !!! Ако сте забравили г-жа , г-ца  администратор точно ние 2рата ръка хора ви превърнахме  в това което сте днес (още помня как гласувах за вас по различни класаций и сайтове да ви  вдигам рейтинга) . Поне  малко ни подкрепяйте и уважавайте , няма да загубите нищо.
Активен
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #36 -: Ноември 09, 2015, 17:00:17 »

Ваня благодаря отново за проверката , надявам се проблема да бъде решен. По другия въпрос е по добре да прекратим, може би аз не мога да се изразя правилно за да разберете какво имам предвид. Лека ден .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 09, 2015, 17:02:52 »

Здравейте  , аз също мога да потвърдя за необясними разкачвания . За пореден път се    убеждавам   , че Българите сме лоши   хора !!Вместо спокойно да ни обясните  за разкачванията  предполагам антирефреш ( което одобрявам с 2 ръце) се нападат  и последните Български играчи !!! Добре не сме доходоносни като Турци , Бразилци Араби и тнт  да не изброявам страните с по добър стандарт но не сме 2ра ръка хора !!! Ако сте забравили г-жа , г-ца  администратор точно ние 2рата ръка хора ви превърнахме  в това което сте днес (още помня как гласувах за вас по различни класаций и сайтове да ви  вдигам рейтинга) . Поне  малко ни подкрепяйте и уважавайте , няма да загубите нищо.

Абсолютно си прав *ok*. Госпожата обаче май няма вина. Тя е посредника между нас и екипа. Проблем има но едва ли тя е виновна за него. ИО май верно позабрави кои я подкрепяха от самото и начало. Параите са хубаво нещо, но и паметта също.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #38 -: Ноември 09, 2015, 17:04:03 »

Това че сте писали към определен потребител, не означава че от думите ви не може да се засегне друг, вие сте представител на тази фирма или компания, тоест думите ви не могат да се разглеждат само в единствено число и адресирани към един , а също и към останалите потребители. В случая аз съм този с който иска да дискутира това с някой или някъде, затова поисках информация къде мога да го направя .
Активен
Svilena__A
Сержант
**

Karma: +12/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #39 -: Ноември 09, 2015, 17:05:57 »

Значи да разбирам, че всеки ден между 23.50 и 1ч се случва играта да ви изхвърля по няколко пъти? Не става дума за конкретна дата, така ли?


Здравейте Ваня,
аз също играя в този съюз, никой не ми влиза в акаунта, защото на никого не съм си давала паролата, даже и наглеждачи нямам, и от известно време насам в описаното от Нико Колев часово време играта изхвърля, така че хората основателно сигнализират, защото очевидно има някакъв проблем. Във Вашите ръце е да вземете отношение по него и да го разрешите професионално, ако държите на взаимна коректност.

Поздрави и спорна работа Ви желая!
Активен
zuvuover
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 16


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 09, 2015, 17:10:07 »

Имам странното усещаме , че в екипа на ИО се е внедрил  някой мениджър на Мтел , там  никога клиента няма право .
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #41 -: Ноември 09, 2015, 17:17:32 »

аз не мога да разбера толкова ли е трудно да каже госпожата...да има проблем...има грешка..благодарим за инфото... извинете за неудобството  за загубите който имате по вина на ИО ..ето ви по 100 диаманта ... ако има нещо пак ни пишете...толкова ли е трудно ми се сърти всякак си само и само да те изкарат ....не с всичкия  си....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #42 -: Ноември 09, 2015, 17:18:42 »

Това че сте писали към определен потребител, не означава че от думите ви не може да се засегне друг, вие сте представител на тази фирма или компания, тоест думите ви не могат да се разглеждат само в единствено число и адресирани към един , а също и към останалите потребители. В случая аз съм този с който иска да дискутира това с някой или някъде, затова поисках информация къде мога да го направя .

Можете да пишете на support_bg@imperialsupport.org. Прекият ми ръководител ще прочете писмото Ви и ще получите неговия отговор.
« Последна редакция: Ноември 09, 2015, 17:39:56 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #43 -: Ноември 09, 2015, 17:21:00 »

Благодаря на Svilena__A за информацията, поднесена по чудесен начин. Както разбирам и от други хора, същият проблем съществувал и при тях. Пратила съм случая за проверка. Когато получа информация, ще пиша.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #44 -: Ноември 09, 2015, 17:22:48 »

да сте живи и здрави...ще пиша аз ..той след 1 седмица ще го види ... тралалала... ясно ми стана още с първите ти думи... не съм умрял за диаманти или за нищо..но колегата както се изрази ..тука сме едни от последните играещи ИО ..ако си мислите ,че там на някой му е хубаво да си играе на майки и бащи в оная версия много се лъжете ....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!