Imperia Online България  
Април 24, 2024, 15:01:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Няма ли най после да си я оправите тая игра да спре да изхвърля уеееееееееееееее  (Прочетена 7449 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #15 -: Ноември 09, 2015, 14:52:41 »

Резултатите са хубаво нещо когато и двете страни са честни една пред друга за мен лично ти тука много яко лъжеш и не мога да не използвам ирония ... изобщо не ми обеснявай че някой влиза с паролата в профила ми в едни и същи часове за да ме изхвърли ... заради вашите проблеми и видиш ли правене на профилактика по време на атака отказахте не един и двама хора от съюза ми ... не си мисли че сме толкова тъпи... спирам да се меся в тая тема или да коментирам то кото и да се каже не се взема под внимание важно е парата да върви не е важно кой си троши нерви или време в играта щом се купуват диаманти ... лек ден ти желая !

Изобщо ми писна да обяснявам, че аз не съм тук, за да лъжа. Съжалявам, но моята роля не е тази на лъжеца. Ако имах друго обяснение за дадения случай, ако имаше установен проблем, бих го казала в прав текст. Много пъти съм казвала неща, които не са приятни за мен самата и които знам, че ще доведат до безкрайни подмятания, обиди и иронични забележки и които ще ми създадат много проблеми, но които са истина, защото знам, че истината винаги е по-добрият вариант, макар и по-болезненият. Благодаря за включването и да, най-добре ще е да не се месите в темата, ако нямате нещо конкретно да споделите.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 09, 2015, 15:00:14 »

Добре ще е да направите проверка, защото нито Шадоу нито каталунеца е единствен, това се случва систематично на повечето играчи с които играя и не само в този свят, най- често се получава от 23:50 до към 1:00 и не само играта изхвърля, но и започва да насича и да лаги. Не знам дали грешката неможе да е при вас , но все пак проверете ако можете, сървите ви ле претоварват ли  , но определено не от влизане на друг в ацц-тата , че в два свята от общо 70 човека 60 се оплакват от това, тоест не е от влизане по ацц-тата /
Активен
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 09, 2015, 15:03:48 »

Ваня и не се опитвам да съм ироничен или да Ви обидя в момента, приемете като feedback. Начина по който започвате да комуникирате показва , че сте афектирана в което няма нищо лошо, но това не е начина на комуникация според мен който трябва да имате като представител на играта, деловия тон не трябва да се прекъсва дори и да има хора които ви обиждат или каквото и да е и отново казвам, не се опитвам да ви уча нито да ви обиждам, изказвам мнение .
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 09, 2015, 15:13:06 »

значи ако това беше една нормална фирма ... Ваня трябва да е дисциплинарно наказана...как може ти да  кажеш на клиент"писна ми да се обяснявам" Huh?Huh??? Като ти е писнали има хора който чакат за мястото ти предполагам и на който няма да им писне да се обясняват,...тоест да си вършат работата....
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #19 -: Ноември 09, 2015, 15:24:36 »

спокойно можеше да попиташ някой който може да взима решения  ... явно проблем има ...и не за по 100 диаманта там да се скрънзате ....сега ще взема и ще раздам аз на всичко не по 100 ами по 200 ...най малкото да се реванширате ,че ви казваме за проблема .... да не говорим,че ни прецакахте сума и военен доход.... щото ако тва бяха Турските или Бразилски Администратори ... хората с радост си ги обезщетяват ..тука да има един начин  тез къде сме си купили и тях да ни вземете...
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #20 -: Ноември 09, 2015, 15:29:03 »

Смятам, че започнах разговора така, както е редно да го направя, а именно като споделих най-честата причина да изхвърляне от акаунт.  Продължих нататък да обяснявам на конкретния потребител, който се оплаква, какви са мотивите ми, какви са причините. Поисках повече информация за часове, за честота, за име на акаунт, но не ми бе предоставена такава, поне докато не се намеси nikokolevkolev_.  Разговорът ми с каталунеца не е тема на обсъждане тук. Не виждам нищо лошо да съм казала, нито да съм обидила някого. Ако той лично се чувства обиден, не се съмнявам, че ще ми го каже.

Проблем не е установен на ниво сървъри, ако имаше такъв, то той щеше да е глобален и щеше да е отчетен за дадените часове.
Значи да разбирам, че всеки ден между 23.50 и 1ч се случва играта да ви изхвърля по няколко пъти? Не става дума за конкретна дата, така ли?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 09, 2015, 15:29:49 »

спокойно можеше да попиташ някой който може да взима решения  ... явно проблем има ...и не за по 100 диаманта там да се скрънзате ....сега ще взема и ще раздам аз на всичко не по 100 ами по 200 ...най малкото да се реванширате ,че ви казваме за проблема .... да не говорим,че ни прецакахте сума и военен доход.... щото ако тва бяха Турските или Бразилски Администратори ... хората с радост си ги обезщетяват ..тука да има един начин  тез къде сме си купили и тях да ни вземете...

Аз съм попитала веднага след като твърдо отхвърлихте първия ми отговор.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #22 -: Ноември 09, 2015, 15:37:03 »

да не е установен...100 човека си измисляме тука.... айде лек ден   ти желая....  стига ,че ще изцепя някоя глупост   то вече найстина станахте за резила..какво ще направиш и да ти дам акаунт ще ми спреш всичко друго ли ... или пак ще пише..не е установен проблем....измисляте си ...да ...значи всички сме лъжци и си измисляме .....   
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #23 -: Ноември 09, 2015, 15:48:33 »

Аз съм попитала веднага след като твърдо отхвърлихте първия ми отговор.
Ваня, каталунецът постна часовите диапазони, през които изхвърля от играта всеки ден  и всеки играч.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 09, 2015, 15:50:47 »

Да проблема е в изброените часове и се случва почти всеки ден. Рядко пиша във форума и  не знаех че не е мястото тук да обсъждам разговора с каталунеца, но прост аз бях засегнат като клиент от начина Ви на изразяване, който според мен е недопустим, както и от друга страна че се опитвате да дадето обяснение за начина по който започнахте да кореспондирате не сте длъжна да давате такова, просто наказвате и точка. Спирам да пиша тук, може ли да ми дадете информация къде във форума мога да обсъждам това или към кой да се обърна?
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 09, 2015, 15:54:49 »

туко що пак имаше изхвърляне поне при мен,а няма чужда активност в акаунта....  Lips Sealed Lips Sealed

Активен

Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 09, 2015, 16:03:38 »

сторило ти се е ...Проблем няма Grin:D:D:
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #27 -: Ноември 09, 2015, 16:15:30 »

Да проблема е в изброените часове и се случва почти всеки ден. Рядко пиша във форума и  не знаех че не е мястото тук да обсъждам разговора с каталунеца, но прост аз бях засегнат като клиент от начина Ви на изразяване, който според мен е недопустим, както и от друга страна че се опитвате да дадето обяснение за начина по който започнахте да кореспондирате не сте длъжна да давате такова, просто наказвате и точка. Спирам да пиша тук, може ли да ми дадете информация къде във форума мога да обсъждам това или към кой да се обърна?

Добре, ще изпратя ново запитване, в което ще вметна, че се оплакват повече от двама човека и че това се случва всеки ден.
Вие от какво точно се засегнахте лично, като клиент, коя реплика, отнасяща се до Вас Ви обиди?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
nikokolevkolev_
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 14



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 09, 2015, 16:28:42 »

Благодаря за проверката която ще бъде направена. Обиди ме като цяло отношението към което преминахте в начина ви на изразяване, тоест от професионално в лично за което ви разбирам, но не  ви оправдавам , отделно репликата ' писна ми да обяснявам' за мен е недопустима без значение дали ви обиждат или не .В случая с конкретната ситуация с каталунеца казах и по напред , не бяхте длъжна да давате обяснение на момчето защото това което говори е извън топика на темата , което е отново ваша грешка на навлизане от професионално в лично.  Въпреки това  ' писна ми да обяснявам'  принципно , не е правилно отношение  от представител на фирма която предлага дадена услуга  към клиент който я ползва. Да не навлизаме в полемики, ако има място във форума или човек към когото мога да пиша за това , моля уведомете ме  , защото не искам да засипвам темата с излишна информация.
Активен
Shadow
Сержант
**

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 58


Профил
« Отговор #29 -: Ноември 09, 2015, 16:35:30 »

аз лично искам някой да ме компенсира с изтърваните атаки заради проблема с изхвърлянето от играта ... доказа се че проблем има ако освен не казвате ,че 100 човека сме лъжци... понеже ето моят братовчед Нико Колев Колев ми е съотборник и вижда как ги поря като прани гащи Grin:D:d  и за тези изпуснати атаки сега щях да си имам доходче  а ся имам но по малко..тоест имам чушки :Д:Д:д
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!