Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:21:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бъг или какво  (Прочетена 1127 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« -: Ноември 08, 2015, 19:14:08 »

Привет колеги имам въпросче .. Така атакува ме играч с шпионаж 21 моята контра също е 21 (15 ниво лично 3 от съюза и 3 изкуствено завишено) Нямам умение таен агент погледнах и атакера нямаше бонус към шпионажа. Атаката беше крепостна обсада на 30 минути,но така и не ми излезна симулатор изобщо !? Защо ? Очаквам в понеделник някой администратор да ми даде логично обяснение.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 08, 2015, 23:26:38 »

Привет колеги имам въпросче .. Така атакува ме играч с шпионаж 21 моята контра също е 21 (15 ниво лично 3 от съюза и 3 изкуствено завишено) Нямам умение таен агент погледнах и атакера нямаше бонус към шпионажа. Атаката беше крепостна обсада на 30 минути,но така и не ми излезна симулатор изобщо !? Защо ? Очаквам в понеделник някой администратор да ми даде логично обяснение.

"Ако Шпионажът на атакуващия и Контрашпионажът на защитника са равни нива, защитникът вижда състава на идващата армия 30 минути преди удара. За всяко ниво разлика съответно се добавят или изваждат 10 минути. Бонусът от умение Таен агент не се взема предвид."

"Моментното ползване на Контрашпионажа увеличава изкуствено и еднократно проучването Контрашпионаж на защитника с 3 нива." - това важи само ако натиснете бутона контрашпионаж, за да заловите евентуално противниковите шпиони - в случая Вашият контрашпионаж е с 3 нива по-нисък от шпионажа на противника.
Активен
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2015, 15:31:22 »

да и в този случай е 18 моя контрашпионаж без да е изкуствено завишен.Също така не съм опитвала да му залавям шпионите,не знам за наглеждачите... 3 нива по нисък от неговия шпионаж и в този случай ли пак не се показва симулатор. Искам и да попитам за показване на симулация има ли значение дали атакера има внедрени шпиони или не
Активен
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #3 -: Ноември 09, 2015, 16:27:30 »

"Ако Шпионажът на атакуващия и Контрашпионажът на защитника са равни нива, защитникът вижда състава на идващата армия 30 минути преди удара. За всяко ниво разлика съответно се добавят или изваждат 10 минути. Бонусът от умение Таен агент не се взема предвид."

"Моментното ползване на Контрашпионажа увеличава изкуствено и еднократно проучването Контрашпионаж на защитника с 3 нива." - това важи само ако натиснете бутона контрашпионаж, за да заловите евентуално противниковите шпиони - в случая Вашият контрашпионаж е с 3 нива по-нисък от шпионажа на противника.


Това в свят по колко е?По х1 хайде сега сега го сметни в свят х2 какви са времената. А как става с еднакви спай и контра(махаме умението на губернатора вродено и придобито) да не виждаш пак нападателя както на лична така и на съюзна армия.... Хайде да не спорим ....
Проблем има и той е глобален и е така от петък!
Активен
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 09, 2015, 17:39:01 »

Това в свят по колко е?По х1 хайде сега сега го сметни в свят х2 какви са времената. А как става с еднакви спай и контра(махаме умението на губернатора вродено и придобито) да не виждаш пак нападателя както на лична така и на съюзна армия.... Хайде да не спорим ....
Проблем има и той е глобален и е така от петък!
Съгласна съм с теб... в свят х4 играя аз... 30 минути не видях с какво идва накрая махнах армията че оня имаше  х2+ повече от моята,оставих малко балисти и стрели на гарнизон и оня се разби в крепост 7 нямаше катапулти и морал ... А друг път с по голяма разлика на контра и шпионаж, и атака на 10 минути съм виждала армията на 5-та минута
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Ноември 09, 2015, 17:40:50 »

Съгласна съм с теб... в свят х4 играя аз... 30 минути не видях с какво идва накрая махнах армията че оня имаше  х2+ повече от моята,оставих малко балисти и стрели на гарнизон и оня се разби в крепост 7 нямаше катапулти и морал ... А друг път с по голяма разлика на контра и шпионаж, и атака на 10 минути съм виждала армията на 5-та минута
в 4х при равни шпионаж и контра армията се вижда на 5минути, за да я видиш на 30 минути требе да си 5 над него с контрата
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
night_ranger
Лейтенант
***

Karma: +22/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 123


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 09, 2015, 17:43:34 »

в 4х при равни шпионаж и контра армията се вижда на 5минути, за да я видиш на 30 минути требе да си 5 над него с контрата

Стефчо, а при равни в х2 не се вижда изобщо при лична армия. А при съюзна при 2 нива разлика пак не се вижда ... а предния ден всичко се виждаше Smiley

Има проблем да видим кога ще го оправят.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Ноември 09, 2015, 17:47:54 »

Стефчо, а при равни в х2 не се вижда изобщо при лична армия. А при съюзна при 2 нива разлика пак не се вижда ... а предния ден всичко се виждаше Smiley

Има проблем да видим кога ще го оправят.

Възможно е , просто коригирах очакванията на Виктория кога ще види армия
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Bad_Lady
Сержант
**

Karma: +7/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 79


Профил
« Отговор #8 -: Ноември 09, 2015, 18:11:08 »

в 4х при равни шпионаж и контра армията се вижда на 5минути, за да я видиш на 30 минути требе да си 5 над него с контрата
е стефчо ако съм +5 нива над неговия шпионаж как ще ме шпионира като тогава контрата е уж 100%.. И пак казвам и с разлика между неговия шпионаж и моята контра 10 минутна атака съм я виждала на 5-та минута
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Ноември 09, 2015, 18:15:47 »

е стефчо ако съм +5 нива над неговия шпионаж как ще ме шпионира като тогава контрата е уж 100%.. И пак казвам и с разлика между неговия шпионаж и моята контра 10 минутна атака съм я виждала на 5-та минута
гледат се само лични и съюзно, може да имаш Талант5 и Умение 5, или да ги нямаш а той да има Умение 5 и да те шпионира. такива вариации има.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!