Imperia Online България  
Март 28, 2024, 20:00:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Усещам, че правите нововъведения в играта и след това обявяванете на хората  (Прочетена 1473 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BoboTIGER
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« -: Ноември 03, 2015, 17:47:40 »

В момента половината съюз е в шок какво е това минимално ниво 5 за атака и защо не могат да атакуват други играчи, станове или независими градове.
Тъй като при мене след рефреш на страницата се оправи, но сега имам през половината екран зелена лента, която започва от профилната ми снимка и пише 41 - предполагам, че съм станал 41во ниво.

Имам следният въпрос: Защо не съобщавате първо на всички, че ще има нововъведения, които ще повлияят на геймплея, за да сме подготвени за грешки в софтуера. В такива случай винаги може да се появят проблеми и би трябвало нововъведенията да се изтестват в тестова среда и тогава да се мигрират към прод. Дори и всичко да е било ок там - в реална среда могат пак да се появят грешки. Елементарно при работа с такива неща. Lips Sealed Не мисля, че е правилният начин на работа - особено работа с толкова много потребители, според мен би трябвало да кажете какво ще има и тогава да правите промените, за да могат да се подготвят всички.

Поздрави,
Боби
Активен
BoboTIGER
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2015, 17:50:20 »

Има напредък - вече зелената лента, която споменах в предният пост, вече е на място и даже показва проценти. Smiley
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2015, 18:00:55 »

Кви поздрави бе Боби.Който е с 1ца-бой-не е влязъл в играта Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
BoboTIGER
Редник
*

Karma: +0/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 37



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2015, 18:06:38 »

Aми от учтивост.  Tongue
Иначе то това ми е ясно, защото очевидно това е нивото на профила и като си 1во не можеш да правиш много Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!