Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:17:37 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нива  (Прочетена 7530 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zeus
Гост
« Отговор #45 -: Ноември 04, 2015, 13:44:02 »

Хора я се опомнете играта се играе, а не се реве за щяло и нещяло, започнах да играя в тази версия свят със седмица закъснение, без диманти и други бонуси (без опит във великите хора само в сега нар. класики) с постоянство стигнах и се задържах в топ 10, но поради ред причини лични (не че ме разбиха или нещо подобно) бих мода за месец и полувина, сега доигравам ерата и съм към 60-то място (което е нормално), с две думи ако имате желание за игра бързо ще наваксате тези нива, а не казах че са прави а първо да видим как е хавата как се играе при тези правила и тогава да недоволстваме вече с право и конкретни причини...


Ами явно толкова и си вникнал в казуса, щом това е рев за щяло и не щяло, но ще запазя добрия тон  
Казуса който поставих  не е към играчите а към екипа на ИО и се чудя защо винаги има разбирачи дето се опитват да ми обяснят нещо за което не питам тях Smiley

Не ми отговаряй, моля те, би било чудесно да чуем мнението на екипа на ИО, защо наемника-генерал може да има 4 вродени умения и губернаторите също, а нашите обикновени велики хора не могат, защо този наемник може да се жени за членове на имперския двор, нали уж е наемник и това би следвало да е временно ползване, а не вечно ... и не питам теб, нито ме интересува дали в твоите очи рева или не, поставих въпрос на който очаквам отговор от другаде
 *rose*
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 14:11:47 от zeus » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #46 -: Ноември 04, 2015, 15:26:35 »

30431320   Тапет за десктоп на Империя Онлайн

Кога ли ше задобрея толкова за да заслужа тази чест ?  Grin


40   4731320   Пропускане на съветника

Този "бонус" може ли да ми бъде изтрит?  Аз съм виждал "затапен" акаунт в ИО ,който не може да се развива без служебна намеса и не ми се иска да го виждам втори път
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 15:31:50 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GGG
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #47 -: Ноември 04, 2015, 15:46:18 »

аз друго се чудя, що не направите един свят, със само една ера, в която всички участници, да имат право да си закупят само един пакет от 100 или 200 диаманта /примерно/ и до края на ерата никой да няма възможност за допълнителна покупка... ей така просто да ги видим класациите и без диаманти, да видим има ли изобщо интерес Smiley ... пробвайте нищо няма да ви струва /пък може да се окаже че от оборот се печели повече Smiley/
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #48 -: Ноември 04, 2015, 16:45:33 »

веднага ще ти отговоря с 200-300 диаманта не могат да си платят заплатите за това един голям процент от играчите тук искаме ера с вход от 70-100 лева и без диаманти в нея да покаже всеки какво може по този начин ще имат един пълен свят с хора да кажем мин 4к човека по 70-100 лева смятай и така всички ще имат равен старт и ще се играе както трябва а не от ден на ден все повече неравноправие господа админи мисля че е време някой от вас да се изправи срещу нас а не да си траете като мишоци пак предлагам да направим една среща играчи с вас за да видим какво можем да направим така нещата не могат да продължават направете адекватна анкета в играта на която да се виждат резултатите и да видим а не задколисни неща направихте анкета за картата и какво стана защото на гошо от творческия ви отдел му харесва да се оправят играчите хахахахахахах хаде направете една за тва дет изцвъкахте вчера да видим хората какво мислят хайде направете нещо за нас нали се биеете в гърдите че всички промени ги правите по идея на играчи тук ще попитам играчи които работят при вас или тия дет си играем не може да се трае напрекъснато сега следващата ви стъпка е заключването на тази тема като всеки път когато хората започнат да питат свобода на словото нулева ама и това е подсадимо защото аз лично снимам всичко и само ви чакам нека се включат адекватни хора с правилни отговори а не като на Крум взаимно изключващи се надявам се за пореден път да не останете безмълвни а да вземете и да кажете нещо господа шефове на който ние простите хора плащаме заплатите  *gamer* *xxx* Cool
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #49 -: Ноември 04, 2015, 17:12:31 »

След и това оакване с Великите Хора за диаманти,предлагам и мигновена атака по играч за диаманти.Просто ви помагам,че не ви останаха много опции за оакване с диаманти.Накрая ви остава и да си правят личен бекъп с диаманти,ако нещо не им харесва на Великите Ви играчи.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #50 -: Ноември 04, 2015, 17:34:09 »

не бе мигновенно връщане на армията след битка хахаахахахах или да си избират от кой свят да си вземат армията всичко с диаманти нали
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #51 -: Ноември 05, 2015, 16:24:29 »

Админите има зададени въпроси или пак ще останете безмълвни айде ако обичате да отговорите на всеки потребител задал въпрос тук в тази тема  *gamer*
Активен
GGG
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #52 -: Ноември 06, 2015, 12:53:11 »

веднага ще ти отговоря с 200-300 диаманта не могат да си платят заплатите за това един голям процент от играчите тук искаме ера с вход от 70-100 лева и без диаманти в нея

аз тия 200-300 диаманта като пример ги давам, без да променят нищо по играта, могат да направят една ера с един вход от ХХХ диаманта, задължително купени - не от стари медали и т.н.т и да направят една чиста ера, обаче равен брой за всички играчи, и да се види кой е по по най......

ама няма да го направят
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #53 -: Ноември 06, 2015, 15:40:17 »

Те не отговарят на въпросите зададени в темата ти да направят нещо  *gamer*
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #54 -: Декември 03, 2015, 13:35:58 »

няколко седмици по късно

Не се притеснявайте ама всички следим какво ще кажете  *heart*
Активен
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!