Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:30:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: нива  (Прочетена 7563 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Ноември 03, 2015, 19:04:29 »

Това е НИВО на Профила сумарен от всичките ти светове . Поне до този извод достигнах . А що се отнася до новините . Ще почакват малко
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
GGG
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #16 -: Ноември 03, 2015, 19:06:13 »

ми надали е това, с този профил играя само в този свят, а не съм играла отдавна......... в съюза има хора които за първи път играят и вадят някво 35то............
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #17 -: Ноември 03, 2015, 19:13:44 »

абе прекрасно за едни играчи едно за други друго ако имаш профил на 20 мил нето взимаш неговия опит хахаххахахахах и тия дет играят за пръв път или с друг ник духат супата както винаги едно и също в империя онлайн само лайн нали  Cool Shocked
Активен
acho_1605
Лейтенант
***

Karma: +24/-34
Неактивен Неактивен

Публикации: 224


Профил
« Отговор #18 -: Ноември 03, 2015, 19:18:25 »

абе прекрасно за едни играчи едно за други друго ако имаш профил на 20 мил нето взимаш неговия опит хахаххахахахах и тия дет играят за пръв път или с друг ник духат супата както винаги едно и също в империя онлайн само лайн нали  Cool Shocked
То няма лошо, но да предупреждават, не изведнъж да ми го слагат тва и да се чудя какво става, утре ще забранят и атаките между играчите, че ще е проява на насилие и ще си гоним само станчета .....
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #19 -: Ноември 03, 2015, 19:23:44 »

има лошо как да няма ако си нов играч в нов свят и с ниво едно а някъв друг пич дет има друг рег някъде си има ниво 30-40 примерно там има бонуси от всичко и най вече премиум и ко става някъв пич прави по бързо проучвания по бързо армия по бързо всичко от теб + премиум и после олелееееееее какво стана еми стана господа монополисти в империя замислете се над това и помислете това нормална игра ли е Wink [:-} wassup *gamer*
Активен
neelka
Лейтенант
***

Karma: +64/-71
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #20 -: Ноември 03, 2015, 19:28:19 »

Ще има новина скоро. Моля, проявете търпение.

Какво разбираме под "скоро" и колко търпение  ни е нужно за да дочакаме Вашето скоро?
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #21 -: Ноември 03, 2015, 19:52:08 »


Пак се изложиха ... бива ли толкова евтино само 4к диаманта баси жълти стотинки за такава мега екстра Smiley   
Коледа идва време е да се работи за годишните бонуси Smiley имайте търпение просто бъдете опитни мишки в поредния експеримент

ПС: не знам какви заплати вземат тия дето се занимават с тия промени ама и минималната им е висока ....  Smiley
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #22 -: Ноември 03, 2015, 19:52:47 »

Качване на големи нови модули!03.11.2015 13:47:26
Уважаеми императори и императрици,

Два големи модула бяха качени успешно в играта!

1. Наемници

Получи се писмо в канцеларията на Имперския Висш Съвет, носещо печата на новоучредената Наемническа Гилдия. Затова Съветът ще направи изявление!
Нека се знае, че много мъже и жени с благородно потекло са избрали да не бъдат лоялни към определено кралско семейство, ами да предлагат услугите си срещу твърда валута!
Наемническата гилдия вече ги е изпратила във вашите таверни, където можете да се пазарите за контракт с тях, да избирате талантите им, имената им, уменията им и много други!
Изпратете слугите си в местната таверна и си осигурете нови членове на Имперския Ви двор!

2. Наследство

Всеки велик император иска да остави наследство след себе си. За да има място в историята.
Информационната агенция на Империя Онлайн обявява, че всички играчи вече ще имат възможността да се борят за наследството си, като качват в Глобалните си акаунти нива, които никога няма да изчезнат и никога няма да намаляват! Тези нива ще се отнасят за всички Светове, в които потребителят играе!
Всеки играч ще печели опит за акаунта си по няколко начина:
- Вдигане на нетни точки;
- Вдигане на военни точки;
- Унищожаване на противникови шпиони;
Също така, за да стимулира раждаемостта във всички Светове, Имперското Министерство на Здравеопазването обявява, че за всяко новородено благородническо бебе ще се дава 20% бонус към опита за акаунта в продължение на 6 часа в съответния Свят!
След достигане на определено ниво на акаунта ще се печелят различни екстри, бонуси и награди в играта, като някои от тях включват:
- По-бързо строене на сгради и проучване на технологии;
- По-бързо обучение на бойни единици;
- Без Съветник при започване на нова Ера;
- Достъп до Светове със специални правила;

П.П. За да отпразнува новия модул, Империя Онлайн ще накара системата автоматично да пресметне кой от акаунтите в момента колко опит заслужава и незабавно ще му даде съответното ниво и награди! Всички акаунти, които са с опит под 10-о ниво, автоматично ще бъдат дарени с акаунт ниво 10!

Важно: Модулът за наемници няма да е активен в Света на Световното първенство. Участниците в Световното ще могат да трупат опит за глобалния си акаунт, но бонусите от него няма да важат по време на шампионата!

Сила и чест, доблестни воини!




а за тези които стартират тепърва и нямат други акаунти с по 30 мил нето как ще им се отрази това
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #23 -: Ноември 03, 2015, 19:53:47 »

алооооооооо админито ко ша кажите бре
Активен
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #24 -: Ноември 03, 2015, 19:54:51 »

и наградите не ви работят даже хахахахахахахаха
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #25 -: Ноември 03, 2015, 20:16:09 »

Кажи за коя конкретна награда става въпрос? Ако играеш в световното никой от бонусите от ниво не се прилага за да са изравнени акаунтите.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Diamz
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #26 -: Ноември 03, 2015, 20:25:39 »

Интересно защо всичко друго уж работи от наградите, а премиума не .. http://prntscr.com/8ymepo
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #27 -: Ноември 03, 2015, 20:27:25 »

Премиум наградите ще бъдат раздадени допълнително в следващите няколко дни. Няма да останете без тях.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
bestko
Лейтенант
***

Karma: +6/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 114



Профил
« Отговор #28 -: Ноември 03, 2015, 20:44:49 »

Круме брат познаваме се доста години или поне аз теб за теб не знам дали се сещаш обясни на прост български език като си нов играч или човек с нов акаунт и нямаш друг който да ти добави тоя опит как ставаш конкурентно способен с другите прост пример аз сега се регвам и съм ниво 1 а друг такъв сега и той се регва ама 50 и получва всички преференции а аз не я са ми осветли къде е конкуренцията и как става
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #29 -: Ноември 03, 2015, 21:19:07 »

Братле целта на Продукта не е да има равнопоставеност . Ако имаха за цел това , щяха да направят светове с платена месеечна такса и толкова . Самият факт че има Диаманти означва че не сме равнопоставени . Това е тъжно но истина Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!