Imperia Online България  
Март 29, 2024, 07:58:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 58648 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #405 -: Ноември 28, 2015, 17:03:44 »

Прочетох какво горе долу се разисква и ще кажа това което знам . Моят бюджет беше направен по копие на един от водещите играчи . Той ми гарантира че се вади елит за 3 завъртания със следните пакети
1 брой - 200 € = 2 х 48
3 броя - 400 € = 6 х 96
Той го и направи де Wink .

Това е играл той и това бях готов да платя и аз . В случаят диамантите не са толкова важни , а както всеки от вас забелязва това е дохода който се сипва . С диамантите който ще се купят с този пакете " Елитна армия за Световно " са достатъчни за другото . Ако за 2016 се намерят минимум 4 такива профила . Това ще гарантира медали със сигърност на отбора дори и да играе независимо .
Ми тва са 3 96 часови на ден , като всеки следваще с още повече ресурс , щото си анексирал преди да отвориш Wink
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #406 -: Ноември 28, 2015, 17:12:01 »

Не , дава ти да отвориш един от двата на ден , 2 пакета = 2 сандъка , 5 = ... , от личен опит знам . Освен ако не е променено тази година но не вярвам да са намалили консумацията на диаманти Wink

Написа в поста, който цитирах, че отваряш 2 броя 96 часови на ден -това е невъзможно, дори и 50 пакета от 800 евро да купиш за 1 час. Smiley
Ограничението е такова, че може да отваряш от всеки пакет по 1 сандък на ден, т.е. от 20 евро, 40 евро, 100 евро, 200 евро и т.н.

При Нелка се купи пакет с 2 сандъка и им позволи да отворят само 1 в рамките на 24 часа. Smiley

За това се коментира в темата, че като се съберат бонусите от всички пакети, то развитието е космическо и успешно в този формат.
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #407 -: Ноември 28, 2015, 17:14:38 »

Ми тва са 3 96 часови на ден , като всеки следваще с още повече ресурс , щото си анексирал преди да отвориш Wink

Ами офертата е на първото и второто въртене да има по един  48 часов + един 96 часов . И ако ти е нужно на 3-тото въртене да отвориш още един 96 часов . и дефакто ти остават три 96 часови който ти дават ресурс да изкараш армията след това , а ресурса  златото ти е за шпионажа 50 то ниво Wink .
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 17:16:20 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #408 -: Ноември 28, 2015, 17:17:08 »

Написа в поста, който цитирах, че отваряш 2 броя 96 часови на ден -това е невъзможно, дори и 50 пакета от 800 евро да купиш за 1 час. Smiley
Ограничението е такова, че може да отваряш от всеки пакет по 1 сандък на ден, т.е. от 20 евро, 40 евро, 100 евро, 200 евро и т.н.

При Нелка се купи пакет с 2 сандъка и им позволи да отворят само 1 в рамките на 24 часа. Smiley

За това се коментира в темата, че като се съберат бонусите от всички пакети, то развитието е космическо и успешно в този формат.
Слушаш ли ме като обяснявам Smiley От един пакет 2 сандъка - може да отвориш 1 на ден , но ако имаш 2 такива пакета , може да отвориш от двата по един на ден . Лично аз съм го правил миналата година !
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #409 -: Ноември 28, 2015, 17:22:02 »

Сега нека ако никой не е наясно с Сандъците да не бистри политиката .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #410 -: Ноември 28, 2015, 17:28:36 »

Ами офертата е на първото и второто въртене да има по един  48 часов + един 96 часов . И ако ти е нужно на 3-тото въртене да отвориш още един 96 часов . и дефакто ти остават три 96 часови който ти дават ресурс да изкараш армията след това , а ресурса  златото ти е за шпионажа 50 то ниво Wink .
Офертата ... може да отвориш 100 96 часови за 5 минути , да си анексирал между сандъците и да отваряш все повече и повече !С диаманти ако вадиш само копия и да разпускаш направо ще избухнеш . Ако не те бъркат 40к Евра разбира се  Cool
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 17:46:54 от Old.School » Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #411 -: Ноември 28, 2015, 17:30:55 »

Офертата ... може да отвориш 100 96 часови за 5 минути , да си анексирал между сандъците и да отваряш все повече и повече ! Ако не те бъркат 40к Евра разбира се  Cool

Ами не - това кеото казах е за 1400 € - Така че за мен лично ако с днешна дата започнем да мислим за 2016 - мисля , че ще съберем поне 4 - 5 профила с този бюджет . Затова и наситна искам да се обеденим над това .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #412 -: Ноември 28, 2015, 18:30:13 »

Ами не - това кеото казах е за 1400 € - Така че за мен лично ако с днешна дата започнем да мислим за 2016 - мисля , че ще съберем поне 4 - 5 профила с този бюджет . Затова и наситна искам да се обеденим над това .

Юри ти къде се включваш в сметките бре ? Играй си за Тамбукту и не се занимавай с Българския национален отбор. Видяхме я твоята игра ! Стига ! Баста ! Махни се нанякъде и не се обаждай повече
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #413 -: Ноември 28, 2015, 20:39:42 »

Аз съм съгласен че така трябва да е но по интересното е как да се направи Smiley

Да спи зло под камък! Можело значи. Я каква градивна стана дискусията!

chainik, трудно ще е, но мисля че ти измисли в общи линии правилния път
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #414 -: Ноември 28, 2015, 21:06:34 »

Да спи зло под камък! Можело значи. Я каква градивна стана дискусията!

chainik, трудно ще е, но мисля че ти измисли в общи линии правилния път

Благодаря и се надявам да намерим пътя заедно Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #415 -: Ноември 28, 2015, 21:56:10 »

 Grin Страашно полезна дискусия, чужденците направо се попикават от смях в момента.  *hahaha* *hahaha*

Абе, да ви питам, като си  отворите сандъците и вземете независимите замъци, кой ше ви ги  пази? А кой ше ви взима вече взети замъци? Кой ше ви натисне митичният бутон за +5 съюзна медицина?

Питам, понеже явно вие ще бъдете прекалено ангажирани да разпускате леките копия  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #416 -: Ноември 28, 2015, 22:09:10 »

Grin Страашно полезна дискусия, чужденците направо се попикават от смях в момента.  *hahaha* *hahaha*

Абе, да ви питам, като си  отворите сандъците и вземете независимите замъци, кой ше ви ги  пази? А кой ше ви взима вече взети замъци? Кой ше ви натисне митичният бутон за +5 съюзна медицина?

Питам, понеже явно вие ще бъдете прекалено ангажирани да разпускате леките копия  Grin

Ами Стефане разчитаме на такива като теб  Grin дето 90 % от световното им е прецакан компютъра  Grin Ти едва ли ще успееш да цъкнеш медицина 5 , поради технически причини  Grin Grin Grin така че не се коси , все ще се намери някой !

ps но ти си участвай пак до година Smiley ако не с диаманти и съндъци поне с акъл ще помогнеш  Grin Grin Grin
Активен
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #417 -: Ноември 28, 2015, 22:11:32 »

Grin Страашно полезна дискусия, чужденците направо се попикават от смях в момента.  *hahaha* *hahaha*

Абе, да ви питам, като си  отворите сандъците и вземете независимите замъци, кой ше ви ги  пази? А кой ше ви взима вече взети замъци? Кой ше ви натисне митичният бутон за +5 съюзна медицина?

Питам, понеже явно вие ще бъдете прекалено ангажирани да разпускате леките копия  Grin


А чужденците нека си четат да се подготвят за това което ги чака Smiley
Активен
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #418 -: Ноември 28, 2015, 22:22:01 »

Grin Страашно полезна дискусия, чужденците направо се попикават от смях в момента.  *hahaha* *hahaha*

Абе, да ви питам, като си  отворите сандъците и вземете независимите замъци, кой ше ви ги  пази? А кой ше ви взима вече взети замъци? Кой ше ви натисне митичният бутон за +5 съюзна медицина?

Питам, понеже явно вие ще бъдете прекалено ангажирани да разпускате леките копия  Grin

И да внеса уточнение за замъците Smiley аз заедно с мега алиен ( Слави ) взехме два замъка на турците за 50 минути ! Явно си имал технияески проблеми и не си забелязал този факт !  Grin Grin Grin
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #419 -: Ноември 28, 2015, 22:25:02 »

И да внеса уточнение за замъците Smiley аз заедно с мега алиен ( Слави ) взехме два замъка на турците за 50 минути ! Явно си имал технияески проблеми и не си забелязал този факт !  Grin Grin Grin

и фотографа също Grin
Активен

Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!