Imperia Online България  
Април 23, 2024, 17:47:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 58764 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #345 -: Ноември 28, 2015, 00:27:09 »

Интересно ? Ти що не дойде да играем заедно ? Щяхме да имаме повече възможноси със теб .
Щяхте ама много куфари има покрай вас дето освен да изнервят друго не могат да правят , не знам как не са ти се скарали че се развиваш и не ги изчакваш да ги пазиш  *hahaha*
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #346 -: Ноември 28, 2015, 00:50:42 »

Тоест, от всичките тези страници, какви изводи трябва да си направят следващите национали за да се представят по-добре?

Въпроса ми е породен от това че ако тръгнат да ви четат, да ни четат, може да стигнат до съвсем различни изводи и с оглед на това че форума е почти замрял, мисля че никой или почти никой от следващите няма да си направи труда да ни чете. Затова даите кратко точно и ясно препоръките си и това, какво трябва и какво не трябва да правят и да се заключва темата.
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 00:57:48 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #347 -: Ноември 28, 2015, 11:07:30 »

Тоест, от всичките тези страници, какви изводи трябва да си направят следващите национали за да се представят по-добре?

Въпроса ми е породен от това че ако тръгнат да ви четат, да ни четат, може да стигнат до съвсем различни изводи и с оглед на това че форума е почти замрял, мисля че никой или почти никой от следващите няма да си направи труда да ни чете. Затова даите кратко точно и ясно препоръките си и това, какво трябва и какво не трябва да правят и да се заключва темата.

Ами
1-во : Намерете опорна точка в дискусиите си .
2-ро : проумейте следната концепсция която  ще ви помогне и в живота : Когато има 2 страни на спор от едната страна е 1 човек от другата сте 10 . Това не ви прави 10 пъти по-прави или не . Това ви прави по-истерични и по-шумни , но в края на краещата в спора реално присъстват само и единствено 2 мнения . Ето защо препоръчвам занапред просто нека един представител на гледна точка да говори постояно . Другите просто да изразявта подкрепа към дадена страна .
3-то : Спрете да пишете в стил " наздраве " навсякъде . Това просто е супер жалко за страничните хора . И без това се знае , че няма съюз в който поне 5-6 човека си попийват докъто играят . БГ черта е все пак Wink .
4-то : Научете се да четете и да се поставяте на отсрещната страна в спора . Вижте и проумейте нейната гледна точка . Опитайте се сами пред себе си да се обортите като спорещ с нейните доводи . Ако нямате развито градивно и само критично мислене . Направете го с тетрадка и химикалка . Пишете нейни доводи , мои доводи . пишете и четете безпристрастно .

5-то Като цяло форомът е умрял поради това че определени хора след като ви оборят , не си признавате , а се мъчите да извъртите нещата на другаде . Абсолютен пример е Лупата  . Това не е добре за дискусиите като цяло . Ниската форомна култура е видна от самолет и това ви го казвам от опита които имам в много фуроми . ОБРАЗОВЙТЕ СЕ !
6-то Когато има нова тема , която е в интерес на всички , взимайте отношение . За мен е немеслимо , да сложа тема за СПЕЦИАЛНА НАГРАДА за РЕАЛМ и никой да не си дава мнението , само защото е сложена от мен . Това че може да е различно нме значи , че не е добре да го споделите . Ако не проумеете че именно това е важно за АДМИНИСТРАЦИЯТА . Няма как някога БГ общтноста да направи нововаведение Wink

Ако направете част от тези неща , може и да дойдат хора споделят мнение .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #348 -: Ноември 28, 2015, 14:38:27 »

Ти мен не можеш да ме обориш в нищо,просто защото си въртиш гъза на всеки 10 мин.Иначе Лупата е яко :DКоето ме подсеща,да си купя поредния чифт за красивите си очи Grin Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #349 -: Ноември 28, 2015, 14:43:41 »

Тоест, от всичките тези страници, какви изводи трябва да си направят следващите национали за да се представят по-добре?

Въпроса ми е породен от това че ако тръгнат да ви четат, да ни четат, може да стигнат до съвсем различни изводи и с оглед на това че форума е почти замрял, мисля че никой или почти никой от следващите няма да си направи труда да ни чете. Затова даите кратко точно и ясно препоръките си и това, какво трябва и какво не трябва да правят и да се заключва темата.
Най-кратко и ясно , който няма поне 400 евро за диаманти изобщо да не се захваща , освен като наглеждач може би . Ако борбата е за злато .
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #350 -: Ноември 28, 2015, 14:48:46 »

Най-кратко и ясно , който няма поне 400 евро за диаманти изобщо да не се захваща , освен като наглеждач може би . Ако борбата е за злато .
Всеки уважаващ се акаунт(независимо колко души са вътре)има тези пари като старт.Напълно правилно.Само че дали да ги даде,всеки си решава,като види състава.Не знам ,защо това учудва мн хора.За Родину само не става Wink
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #351 -: Ноември 28, 2015, 15:08:05 »

1.За мен също, както каза Иван, разковничето е в богати играчи но те трябва да имат свирепо грамотни наглеждачи ако самите те не са свирепо грамотни.
2. Гордоста води до падение!
3. Егото води до падение!
4. Комуникацията в съюза трябва да е една, не няколко - открита и честна!
5 В БГ тима няма първо, второ и трето разрядни играчи! Всички са БГ национали.
6. Българския отбор е "надпартиен, разбирай - надотборен" и отборните пристрастия пренесени от световете водят до падение.
7. Лидера е лидер само когато е грамотен, страшно дипломатичен помирител, умеещ да нахъсва и мотивира и твърд като стомана - стоманена ръка в кадифена ръкавица.
Вие не сте по - големи от отбора и идеята, вие сте само нейни осъществители.
8. Пийте червено вино и връла ракия - помагат! На който не помагат, той е маниак, умира от гъбички и херпес, служи на извънземните и не е за отбора.
9. Българския отбор е най-титолования! В този ред на мисли разборите, плюнките, взаимните обвинения се правят в частен чат. Тук се изнасят само препоръките към следващия тим, формулирани кратко, точно и ясно за да не се хвърля петно върху него.
« Последна редакция: Ноември 28, 2015, 15:41:01 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #352 -: Ноември 28, 2015, 15:15:44 »

 Grin Grin Grin Мноу ни разбират тиквите на кибиците и куфарите к'о требе.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #353 -: Ноември 28, 2015, 15:20:01 »

Grin Grin Grin Мноу ни разбират тиквите на кибиците и куфарите к'о требе.

Отговор - виж втора и трета точка Grin Grin Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #354 -: Ноември 28, 2015, 15:21:50 »

Българският отбор е най-добрия.Само това ще кажа. Cool
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #355 -: Ноември 28, 2015, 15:30:10 »

1.За мен също, както каза Иван, разковничето е в богати играчи но те трябва да имат свирепо грамотни наглеждачи ако самите те не са свирепо грамотни.
2. Гордоста води до падение!
3. Егото води до падение!
4. Комуникацията в съюза трябва да е една, не няколко - открита и честна!
5 В БГ тима няма първо, второ и трето разрядни играчи! Всички са БГ национали.
6. Българския отбор е "надпартиен, разбирай - надотборен" и отборните пристрастия пренесени от световете водят до падение.
7. Лидера е лидер само когато е грамотен, страшно дипломатичен помирител, умеещ да нахъсва и мотивира и твърд като стомана - стоманена ръка в кадифена ръкавица.
Вие не сте по - големи от отбора и идеята, вие сте само нейни осъществители.
8. Пийте червено вино и връла ракия - помагат! На който не помагат, той е маниак, умира от гъбички и херпес, служи на извънземните и не е за отбора.

Комуникацията на Световното беше открита и честна . Нямаше никакви ограничения за общия скайп . Желанието ми беше всички да комуникираме и да обсъждаме проблемите и действията. Юри 5 пъти влиза и излиза от общия скайп . Имаше и други с такива прояви . Не разбирам от къде идва тази непоносимост между някои играчи и защо трябваше да я пренасят и на Световното . Аз мога да играя с всеки на който му се играе и нямам любимци и любими кръгове от играчи .
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #356 -: Ноември 28, 2015, 15:33:25 »


chainik, не визирам никой! Просто споделих според мен как трябва да е. Естествено, може и да греша. Не пледирам за всеобхватност, но смятам че ако написаното от мен е на лице, ще има промени към добро.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #357 -: Ноември 28, 2015, 15:35:26 »

Най-кратко и ясно , който няма поне 400 евро за диаманти изобщо да не се захваща , освен като наглеждач може би . Ако борбата е за злато .

А по този въпрос съм напълно съгласен и да добавя че един акаун който го играят 3 на души, могат да си позволят да съберат заедно пари и да купят пакет от 400 евро . Участието на световното с 1000 - 2000 диаманта е смешно и несериозно . Такива акаунти само заемат мясо в съюза и ползата от тях клони към нула.
Активен
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #358 -: Ноември 28, 2015, 15:36:38 »

chainik, не визирам никой! Просто споделих според мен как трябва да е. Естествено, може и да греша. Не пледирам за всеобхватност, но смятам че ако написаното от мен е на лице, ще има промени към добро.

Аз съм съгласен че така трябва да е но по интересното е как да се направи Smiley
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #359 -: Ноември 28, 2015, 15:37:04 »

Сформирайте си отбора през 2016-а ! Съберете се хора, които може и искате да играете които няма да се дразните за глупости  и да се обиждате в трибуна.
Не ми се коментират проявите на г-на с пилешкото сърце, но той е пример за апела по -горе и защо трябва да го направите. Smiley
Активен

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!