Imperia Online България  
Април 29, 2024, 02:42:48 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 58892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #315 -: Ноември 25, 2015, 22:56:08 »

Юрий, ти с Джонката ли говори да ни помогне, та напираш за тоя бронз ?
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #316 -: Ноември 25, 2015, 22:56:38 »


ти вярваш ли си на това което пишеш 400 дарителя по 100камъка са 40к това минимума
това са дарени диаманти , не брой играчи, които са дарили
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #317 -: Ноември 25, 2015, 23:01:17 »

Сега като се замисля,май търсите още 399 човека,щото аз май дарих 180 Grin Па помня ли Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #318 -: Ноември 25, 2015, 23:04:03 »

Още ли се дърляте. Сберете си истините, закарайте ги в частен чат или стая и си извадете по едно око ако щете. Отбора ни е величина в тази игра. Вие сте преходни, днес играете, утре ви нема. Ако толкова искате да дадете наследство на следващите играчи, мисля че не това е начина. Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #319 -: Ноември 25, 2015, 23:42:33 »

Юрий, ти с Джонката ли говори да ни помогне, та напираш за тоя бронз ?

А кажи Юрка ти с Джон ли искаше да ни уредиш медала?!
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #320 -: Ноември 25, 2015, 23:44:38 »

А кажи Юрка ти с Джон ли искаше да ни уредиш медала?!

Точно това ми е интересно, защото като Дипломат аз не успях да комуникирам с Хърватия пълноценно, излиза!
Активен

Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #321 -: Ноември 26, 2015, 02:00:15 »

И кво стана сега , аз имах ли бас с някой или така ми се струва че забравих кой беше Smiley
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #322 -: Ноември 26, 2015, 06:44:27 »

22 страници българска работа.Минете на лични че чужденците се пукнаха от смях.
Тая година сме добре, под 25 страници- миналата бехме 3х40  Grin

аз не мога да разбера кво пиете и кво пушите , и много ма е яд  Embarrassed
пия мескалин, пуша марокански хаш, а от време на време замезвам с гъби  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #323 -: Ноември 26, 2015, 10:03:45 »

Не знам да смея или да плача . Ама по ми се смее  Grin Grin Grin .
Питайте лидетът ни според него дали съм бил контакт с него или не .  Wink . Все пак благодарение на неговата преценка ИЗБРАНИТЕ взехте много решения .


П.П. - да ви кажа 5 пари на дава вече какво можехме и направихме . Просто си извадих изводите и бих посъветвал всеки :
1- во Ако не си член на Кеер и си пич с самочувствие и не можеш да заставаш на колене - Не се захващай с тях .
2- ро Ако човек иска да се накефи на Световното - ДА НЕ ИГРАЕ ЗА БЪЛГАРИЯ - задължително условие е . По-добре намери друг отбор и се накефи на формата .


Ники ( максимус ) смея да твърдя , че за теб си промених мнението на 180 % . Поздравления . 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #324 -: Ноември 26, 2015, 10:32:58 »



И така явно страстите минаха и сега ще ви кажа какво и как се случи през моят поглед  :

Замъците от тази карата който ссега с Х бяха наши . Видно е че в нашият ъгал на игра са се оформели 2 съюза - Ние и Турция . За Хърватска е без нзачение кой съюз държи влиянието . Важното е че Бразилия вече са АУТ . За да нямат разтучителство на ресурси , напълно нормално е от тяхна страна да намериш съюници и да ги оставиш да стават все по-силни за да си сигурен в тях .
И така 16.11.2015 : 22:43:46 - Получих съобщтение от  Хърватска , че те искат да знаят нашите планове за световното . Кой , как и защо се свърза с мен ,го оставям на съвеста на преценката на Лидерите ни , защото им предадох всико незабавно . Какво ми отговорих , нека пак да си остане наша работа . Но в крайна сметка Хърватите проявиха разбиране " ЗАЩОТО ПОЯВИЛАТА СЕ НОВА РЕАЛНОСТ КОЯТО ТЕ НИ ПРЕДОСТАВИХА ИМАХМЕ НУЖДА ОТ 12 ЧАСА ОТСТЪПКА . " Уговорката ми беше на 17.11.2015 -11:00 Сърварно време да дадем отговор . На 17.11,2015 - 08:00 - профил 500К нападна Джон който беше на 12М за да му бута ТП Grin Grin Grin . Това е всичко .

Сега нека сам безпристрастно да помисли - Дали ако ние бяхме , приели това да помогнем на Хърватия за НЕВЪЗМОЖНОСТА на БРАЗИЛИЯ да има замък , е лягане пред Хърватия и дали нямаше да е повече от полза за нас или за тях . Е да какво е Видно те имаха алтернатива - Турция . И мен точно това ме е яд . Турците се възползваха много по-добре от създалата се ситуация . Аз съм сигурен , че ако ние бяхме взели СТРАТЕГИЧЕСКО правилното решение да играем за влияние в Югоизточната зона и да воюваме с Турция . Щяхме да имаме поне 5 замъка . С тях щеше да е  напълно достатъчно да се борим за Бронза . И не мисля че НЕУТРАЛИТЕТ на базата на взаимоизгода е клякане .


 Аре стига толкова по темата , че аха да ми мине и като се сетя ..... ми призлява
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 10:35:08 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #325 -: Ноември 26, 2015, 10:48:43 »

Не се сърди на лидера или който и да било, че не са те приели сериозно. След цялата ти изява във форума и по световете всички знаят, че това което каже е Юри е 50/50 вярно и не може да се разчита на думите ти. Това е реномето, което сам си изградил. А хърватите определено е трябвало да се свържат с друг човек ако са имали реални желания за угуворка между държавите.
« Последна редакция: Ноември 26, 2015, 10:50:17 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #326 -: Ноември 26, 2015, 10:49:53 »



И така явно страстите минаха и сега ще ви кажа какво и как се случи през моят поглед  :

Замъците от тази карата който ссега с Х бяха наши . Видно е че в нашият ъгал на игра са се оформели 2 съюза - Ние и Турция . За Хърватска е без нзачение кой съюз държи влиянието . Важното е че Бразилия вече са АУТ . За да нямат разтучителство на ресурси , напълно нормално е от тяхна страна да намериш съюници и да ги оставиш да стават все по-силни за да си сигурен в тях .
И така 16.11.2015 : 22:43:46 - Получих съобщтение от  Хърватска , че те искат да знаят нашите планове за световното . Кой , как и защо се свърза с мен ,го оставям на съвеста на преценката на Лидерите ни , защото им предадох всико незабавно . Какво ми отговорих , нека пак да си остане наша работа . Но в крайна сметка Хърватите проявиха разбиране " ЗАЩОТО ПОЯВИЛАТА СЕ НОВА РЕАЛНОСТ КОЯТО ТЕ НИ ПРЕДОСТАВИХА ИМАХМЕ НУЖДА ОТ 12 ЧАСА ОТСТЪПКА . " Уговорката ми беше на 17.11.2015 -11:00 Сърварно време да дадем отговор . На 17.11,2015 - 08:00 - профил 500К нападна Джон който беше на 12М за да му бута ТП Grin Grin Grin . Това е всичко .

Сега нека сам безпристрастно да помисли - Дали ако ние бяхме , приели това да помогнем на Хърватия за НЕВЪЗМОЖНОСТА на БРАЗИЛИЯ да има замък , е лягане пред Хърватия и дали нямаше да е повече от полза за нас или за тях . Е да какво е Видно те имаха алтернатива - Турция . И мен точно това ме е яд . Турците се възползваха много по-добре от създалата се ситуация . Аз съм сигурен , че ако ние бяхме взели СТРАТЕГИЧЕСКО правилното решение да играем за влияние в Югоизточната зона и да воюваме с Турция . Щяхме да имаме поне 5 замъка . С тях щеше да е  напълно достатъчно да се борим за Бронза . И не мисля че НЕУТРАЛИТЕТ на базата на взаимоизгода е клякане .


 Аре стига толкова по темата , че аха да ми мине и като се сетя ..... ми призлява

Лелеееее а аз се чудех кой дава информация на Хърватите за наще планове и сега разбирам че ти всичко сам си им снасял даже и без да те питат  *crazy*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #327 -: Ноември 26, 2015, 11:20:32 »

Ако исмах да давам Инфо . Повярвай ми имах възможност да дам профилът си на играч от Хърватия . Офертат беше 50К диаманти в посочен от мен свят и профил да ми се заредят . И ако го бях направил , нямаше да ми лазете по нервите . Щях да ви пратя до Пловдив всички и да отида да си играя някъде . Но Останах . Това е бз значение сега . И относно Радо . Ако си видял аз сам признавам , че вие имахте право да подходете с недоверие към мен , защото самият аз подходих така към вас . Минало и пропусната много добра възможност за МЕДАЛ . Това е за мен .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
chainik
Редник
*

Karma: +26/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #328 -: Ноември 26, 2015, 12:28:04 »

Ако исмах да давам Инфо . Повярвай ми имах възможност да дам профилът си на играч от Хърватия . Офертат беше 50К диаманти в посочен от мен свят и профил да ми се заредят . И ако го бях направил , нямаше да ми лазете по нервите . Щях да ви пратя до Пловдив всички и да отида да си играя някъде . Но Останах . Това е бз значение сега . И относно Радо . Ако си видял аз сам признавам , че вие имахте право да подходете с недоверие към мен , защото самият аз подходих така към вас . Минало и пропусната много добра възможност за МЕДАЛ . Това е за мен .

Интересно ? До мен такива оферти не са постъпвали ? Сигурно са знаели че не съм продажник и предател а теб са те пробвали защото си си въртял дупето около тях Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #329 -: Ноември 26, 2015, 12:40:16 »

Интересно ? До мен такива оферти не са постъпвали ? Сигурно са знаели че не съм продажник и предател а теб са те пробвали защото си си въртял дупето около тях Smiley

И за кое да ви предам бре Ице ? Че ни навряха в 10 та глуха за 1 час ? За какво да ви предавам ? Шахоф си виждаше всичко с шпионажа който имаше . Ти сериозно ли си вярваше че ние можем да ги застрашим в който и да е момент ? Я ми припомни - ние изобщо от тях взехме ли замък , че да ни иматза живи ?  *hahaha* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!