Imperia Online България  
Април 18, 2024, 03:43:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 58723 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #90 -: Ноември 20, 2015, 12:48:29 »

Тази година Световното е като вица :

Отишла една мутра до автомата за топли напитки и гледа кафе . Пуска монета , натиска и машината му прави . Той се наслада се извиква " О да " .  После пуска  Капочино , после чай , после , пак кафе , после пак чай и така ... Но със времето се натрупали и други хора да искат да си вземат кафенце . Опашката от чакащти ставала все по-голяма и по-голяма , но мочето продължавало да натиска различни наптики и да се радва всеки път когато машината му я пусне . В един момент едн от чакащите не издържал и с приглушен глас казал :
- Господине много ви моля , нека и ние да си вземем по едно кафенце .
Тоогава мутрата се обърнал , погледнал го осторо и му казал
- Виж Кво Лупа ( човека бил с очилца ) , Докъто печеля - играя !!!

 Grin Grin Grin

Та така Докъто Джони печели диаманти срещу скромни пари , ще е така .

Друг е въпроса , дали И.О. не е вече на борсата и дали Джон не се е сдобил с акции на компанията Wink .

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #91 -: Ноември 20, 2015, 15:24:32 »

Приятел в нужда се познава:





Подлоги яко. Smiley
Активен

kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #92 -: Ноември 20, 2015, 15:29:27 »

Приятел в нужда се познава:





Подлоги яко. Smiley

Всички средства и банкови сметки са позволени за постигане на голямата цел наемниците да са номер 1 фарс номер енти на брой  .
Единственото по забавно от тези подлагания е онзи ден когато Румънката в живото предаване лъжеше че не са коалиция със Хърватите Smiley а това че Хърватите пробваха да си купят български и международни профили не трябва да се коментира  Smiley
« Последна редакция: Ноември 20, 2015, 15:33:51 от kataluneca89 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #93 -: Ноември 20, 2015, 15:37:37 »

Нямам в момента възможност да кача разговора, в който ми обещаха 5000 евро за моя акаунт, за да бъде използван за шпионаж
от хърватска страна, но ще намеря време по -късно и за това събитие. Smiley
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #94 -: Ноември 20, 2015, 15:48:07 »

Приятел в нужда се познава:





Подлоги яко. Smiley

Мите и Деянчо ... Искате Договорки . Ето ви ги .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #95 -: Ноември 20, 2015, 15:54:09 »

За мен Хърватите и преди си бяха подлеци, явно и сега са си такива, само дето са станали и клизмари. Ония мазните изклесяци - братята, дето се едно ги е правил Франьо Туджман, играят ли?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #96 -: Ноември 20, 2015, 16:00:46 »

И да ви кажа - не мрънкам за нищо. Просто ви показвам как ще спечелят златото, за да си направите сметката догодина с какви неща трябва да се борите,
ако искате да  играете на световното първенство. Здрава психика се иска. Това е.  Smiley

Zeus, беше прав за това какви са хърватите..
« Последна редакция: Ноември 20, 2015, 16:43:26 от Th3l3g3nD » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #97 -: Ноември 20, 2015, 16:30:46 »

Абе банда . Не е проблема в Хърватите ако ме питате мен . Проблема е в правилата . Всички го разбрахме това . Така че с тези правила на Съюзни битки беше обслужван изцяло интереса на Хърватска . Те бяха направени така , че именно 2 та им огромни профила да имат най-голям конфорт . Нали сами разбирате че Румънците с това тимче , ако не бяха Супорт Бй Кроатия ... щяха да клекнат отдавна . Ама нека администрацията да си направят сметка когато дават на един не убиват ли 10 Wink . Иначе личното ми мнение е че Хърватите дойдоха , платиха и си взеха . Но това лично аз го бях предвидл доста преди да си купя билета за световното Wink . А ако някой е имал друга илюзия и си е мислил други неща . Е време е да си изрови главата от пясъка и да виде реалноста . Само имам една молба към И.О. НЕ ВЪВЕЖДАЙТЕ ТОВА ПРАВИЛО В ОБИКОНОВЕНИТЕ ЕРИ , ЩЕ ОБЕЗМИСЛИ КАКВИТО И ДА Е СПОСОБНОСТИ НА ИГРАЧИТЕ ЗА ТАЙМИНГ !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #98 -: Ноември 20, 2015, 16:46:35 »

Абе банда . Не е проблема в Хърватите ако ме питате мен . Проблема е в правилата . Всички го разбрахме това . Така че с тези правила на Съюзни битки беше обслужван изцяло интереса на Хърватска . Те бяха направени така , че именно 2 та им огромни профила да имат най-голям конфорт . Нали сами разбирате че Румънците с това тимче , ако не бяха Супорт Бй Кроатия ... щяха да клекнат отдавна . Ама нека администрацията да си направят сметка когато дават на един не убиват ли 10 Wink . Иначе личното ми мнение е че Хърватите дойдоха , платиха и си взеха . Но това лично аз го бях предвидл доста преди да си купя билета за световното Wink . А ако някой е имал друга илюзия и си е мислил други неща . Е време е да си изрови главата от пясъка и да виде реалноста . Само имам една молба към И.О. НЕ ВЪВЕЖДАЙТЕ ТОВА ПРАВИЛО В ОБИКОНОВЕНИТЕ ЕРИ , ЩЕ ОБЕЗМИСЛИ КАКВИТО И ДА Е СПОСОБНОСТИ НА ИГРАЧИТЕ ЗА ТАЙМИНГ !!!
Правилата тая година са в ущърб на Хърватска, още ли не можете да го разберете? Големите акаунти(како и всички) не могат да даряват под 10 минути, няма таверна и почти всеки съюз може да и влезе на шпионаж с необходимото количество шпиони.

Мислете малко преди да пишете, че не знам дали можем да станем повече за резил
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #99 -: Ноември 20, 2015, 16:50:58 »

Правилата тая година са в ущърб на Хърватска, още ли не можете да го разберете? Големите акаунти(како и всички) не могат да даряват под 10 минути, няма таверна и почти всеки съюз може да и влезе на шпионаж с необходимото количество шпиони.

Мислете малко преди да пишете, че не знам дали можем да станем повече за резил

За да хванеш риба слагаш стръв . Колкото е по-голяма рибата толкова е по-голяма стръвта . Това е шпионажа и глупсотите дето ги говориш . Гледай глобално , а и ти самият присъства на няколко атаки и знаеш как седят релано нещатата . Така че давай да не се правим на много умни и забвани Wink . Реално ако има друг толкова силен отбор - Да , но при тази хигемония Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #100 -: Ноември 20, 2015, 16:55:03 »

За да хванеш риба слагаш стръв . Колкото е по-голяма рибата толкова е по-голяма стръвта . Това е шпионажа и глупсотите дето ги говориш . Гледай глобално , а и ти самият присъства на няколко атаки и знаеш как седят релано нещатата . Така че давай да не се правим на много умни и забвани Wink . Реално ако има друг толкова силен отбор - Да , но при тази хигемония Wink .
Сега ще ти кажа как стоят - Шахов със 65 спай и един шпионин  не можа да пробие контра 16 с много спай в акаунта. Същото важи за при шпионажа, само че за успех

"Проблемът" е, че се дупусна отбор сбирток от всички нации да играе за една страна, всичко друго е в техен ущърб
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #101 -: Ноември 20, 2015, 16:57:40 »

Нищо не ви се разбира. За какво става въпрос? Като спорите тук, поне обяснете!
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #102 -: Ноември 20, 2015, 17:04:01 »

Сега ще ти кажа как стоят - Шахов със 65 спай и един шпионин  не можа да пробие контра 16 с много спай в акаунта. Същото важи за при шпионажа, само че за успех

"Проблемът" е, че се дупусна отбор сбирток от всички нации да играе за една страна, всичко друго е в техен ущърб


Ами така е на тетрадка , ама виждаш какво е в дейстивтелност . Затова става дума . Ама кото таквоа
Нищо не ви се разбира. За какво става въпрос? Като спорите тук, поне обяснете!

Е то няма какво да се обяснява . Отвори и виж картата на влияние и ще разбереш . Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #103 -: Ноември 20, 2015, 17:16:13 »

Само сикам да кажа . Гледах Стима за разлика от предипни предвания това беше направино за олигофрени .

Митко и Деяне - вие как си ги лепвате тези лафове и безмислици . Като ви слушам вие как коментирате все едно аз играя на Друго световно където се доминира изцляо от Диамнтите , а вие ми говорите за световно такова каквто на всички ни се иска да е - Без диаманти . какви стратегии търсите вие при положение че има обори от топ10 които играят е 1/4 от диамнтите на само един профил ? Ако искате наситина да коментирате стойностно световно и наистина коментарите ви да не зиглеждат изпразнени от съдържание и само Алабализми . Направете всичко по силите си 2016 да има ограничение в диамнтите на профилите . Така ще се наслаждаваме наистина на мисловна дейност и на тактика . Ще има нужда от истинска дипломация и стойностни уговорки . Тогава ще има предателства и вярност . Сега просто има КУПУВАНЕ . Аре със здраве
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #104 -: Ноември 20, 2015, 22:08:12 »

Само сикам да кажа . Гледах Стима за разлика от предипни предвания това беше направино за олигофрени .

Митко и Деяне - вие как си ги лепвате тези лафове и безмислици . Като ви слушам вие как коментирате все едно аз играя на Друго световно където се доминира изцляо от Диамнтите , а вие ми говорите за световно такова каквто на всички ни се иска да е - Без диаманти . какви стратегии търсите вие при положение че има обори от топ10 които играят е 1/4 от диамнтите на само един профил ? Ако искате наситина да коментирате стойностно световно и наистина коментарите ви да не зиглеждат изпразнени от съдържание и само Алабализми . Направете всичко по силите си 2016 да има ограничение в диамнтите на профилите . Така ще се наслаждаваме наистина на мисловна дейност и на тактика . Ще има нужда от истинска дипломация и стойностни уговорки . Тогава ще има предателства и вярност . Сега просто има КУПУВАНЕ . Аре със здраве
Хората искат продажби , предателства и вярност, в кой отбор кой играе , кой ще победи изобщо не ги интерисува . Това е бизнес , на края на месеца има заплати , наеми и прочие . Коледа идва , някои хора имат нужда и от ново Ферари Smiley
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!