Imperia Online България  
Април 27, 2024, 00:23:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дискусия за Световно първенство по ИО 2015  (Прочетена 58873 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Old.School
Сержант
**

Karma: +14/-55
Неактивен Неактивен

Публикации: 62


Профил
« Отговор #105 -: Ноември 20, 2015, 22:11:22 »

Едва ли си играл нещо подобно . Повярвай ми това е ИЗВРАТЕНО . Няма нищо общо със определението " безплатна оналйн воена средновековна стратегия " . От целият този израз в рекламата верно е само онлайн и средонвековна . Никога не съм вярвал че може нещата да се изродят до толкова , а и като добавим и новите НАЕМНИЦИ .  
Аз мисля че тия неща ги обяснявах още след края на предното световно , вие ми говорите някви работи тука за 200 диаманта Smiley А най-големите нахалници са даже и с по-два акаунта с по 200 диаманта , сакън да не дойде някой да вкара 500 .. (примерно) ..
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #106 -: Ноември 20, 2015, 22:18:17 »

Хората искат продажби , предателства и вярност, в кой отбор кой играе , кой ще победи изобщо не ги интерисува . Това е бизнес , на края на месеца има заплати , наеми и прочие . Коледа идва , някои хора имат нужда и от ново Ферари Smiley

Дори и така да е . Лично за световно ( ако имаш претенции да правиш такъв турнир ) Нещата трбва да са леко съпоставими . Срамно е толкова добри държави от средата на таблицата да нямат шанс . ОК ще направят кефа на Хърватите , но примерно Италия , Испания , Портогалия , Чехия , Унгария ... тези момчета не са по-слаби като играчи . Прсото нямат този доход . Нима трбва световната титла да се определя от това кой колко ще плати а не кой какви способности има ? Просто трябва да се търси баланса когато се прави такъв турнир . За да може поне тук хората да се чустват наистина че правят нещо смислено , а не днапревара в отварянето на 96 часови доходи .

За мен лично това " световно " - показа едно . Мисля че И.О. е по-добре да направи турнир с входна такса от 400 диамната . След това се играят клалификации , и от там насетен . да се дадат на отборите в групите 15К диамнти , на финала 30К диаманти ... и това е . Всеки да покаже умения , а не на 3 ден 3М елитна армия да се разхожда напред назад .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #107 -: Ноември 20, 2015, 22:22:03 »

Хората искат продажби , предателства и вярност, в кой отбор кой играе , кой ще победи изобщо не ги интерисува . Това е бизнес , на края на месеца има заплати , наеми и прочие . Коледа идва , някои хора имат нужда и от ново Ферари Smiley

Горе долу е така но би трябвало да ги интересува, щото от тези страсти на играчите течат зелените поточета и сливайки се стават голяма зелена река, която преминава в кърваво червено ферариево и се трасформира в коледни и новогодишни премии, добавки и тем  подобни дотации [:-}.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #108 -: Ноември 21, 2015, 10:33:24 »

Нима трбва световната титла да се определя от това кой колко ще плати а не кой какви способности има ?

Кога не е било така?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #109 -: Ноември 21, 2015, 11:27:48 »


Кога не е било така?


Ами тази година нещата са тотална щета . Аз съм сигурен че ако не беше наградата за топ10 от диаманти Хърватска щтяха да завършат със 33 замъка . Румънците с 2 . Поляците с 1 . И готово . Просто единственото нещо в момента да има някакъв съспенс е това кой ще е в топ 10 . Дори се вижда от денс , че отбори които са сигурни в това си класиране ... Си върнаха замъците на Хърватска и порсто чакат края на световното да дойде . В общи линии правилата за съюзни битки убиха изцяло играта . Дори и лично аз който се опитваше да обясни това на много хора , съм изненадан от нелепоста на ситуацията . И тези мои думи са подтвърждават от много играчи . Според мен след това световно ще има голям отлив от желаещи да играят . Просто вече е очиослепително колко много лъщят диамантите .
« Последна редакция: Ноември 21, 2015, 11:30:59 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #110 -: Ноември 21, 2015, 12:28:17 »

http://worldcup.imperiaonline.org/bg/worldcup/onair/

http://worldcup2014.imperiaonline.org/bg/worldcup/onair/


Голем рев, големи разбори, големо цупене. Обвинявам Папата, неподходящата фаза на Луната според моя хороскоп за започване на сериозни инициативи,  земното притегляне и и прекрасното пролетно време за неуспехите ни тая година. 

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #111 -: Ноември 21, 2015, 12:44:24 »

Стефо не си прав ман .

1-во Ако правилата за съюзни битки бяха от миналата година . Аз съм сигурен че с този отбор щяхме да сме ако не в 3-ката то в 5-цата .
2-ро И от самолет се вижда че отбора като нето и като развитие е много по-подготвен от миналата година

За мен лично , просто трудно се ориантирахме в обстановката и ни лиспваше - Прагматичност . За мен именно това ни качество ни коства много по-добро класиране . Но пък какви Българи ще се ако не се победин сами . Явно това ни е предадено от Търците като ген , защото за разлика от нас , Нито Княз Борис , нито синът му не са били толкова недалновидни .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #112 -: Ноември 21, 2015, 12:49:58 »

Ей, лентяя... така де, Лимбизе
Ние поне не сме се отказали и се борим с все сили. Ти не го оценяваш, разбира се, като дойде на 7мия ден, премести си го от левия в десния крачол и си замина като малко дете, с което никой не иска да си играе. Оказа се най-несериозния титуляр, честито. Циври и дразни сега по форума, да не си развалиш реномето. Загубеняк. Waste of space.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #113 -: Ноември 21, 2015, 12:50:46 »

Стефо не си прав ман .

1-во Ако правилата за съюзни битки бяха от миналата година . Аз съм сигурен че с този отбор щяхме да сме ако не в 3-ката то в 5-цата .
2-ро И от самолет се вижда че отбора като нето и като развитие е много по-подготвен от миналата година

За мен лично , просто трудно се ориантирахме в обстановката и ни лиспваше - Прагматичност . За мен именно това ни качество ни коства много по-добро класиране . Но пък какви Българи ще се ако не се победин сами . Явно това ни е предадено от Търците като ген , защото за разлика от нас , Нито Княз Борис , нито синът му не са били толкова недалновидни .
*hahaha* *hahaha* *hahaha* Брагодаря на Кико - вече ше ти викам Пената. ГоУем си  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #114 -: Ноември 21, 2015, 12:51:45 »

Ей, лентяя... така де, Лимбизе
Ние поне не сме се отказали и се борим с все сили. Ти не го оценяваш, разбира се, като дойде на 7мия ден, премести си го от левия в десния крачол и си замина като малко дете, с което никой не иска да си играе. Оказа се най-несериозния титуляр, честито. Циври и дразни сега по форума, да не си развалиш реномето. Загубеняк. Waste of space.
Grin ти тренирай за битки с отрицателен морал за догодина
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #115 -: Ноември 21, 2015, 12:58:14 »

Яд те е, че ти не го можеш  Grin Бъга е визуален, стига си се лигавил.
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #116 -: Ноември 21, 2015, 13:21:28 »

Момчета , не знам защо някой изобщо се опитва да се изкара че е играл правилно . Лично аз си презнавам че си дадох не повече от 25% от от възможностите си . За което като играч ме е срам . Да определено си имам моите съображения да го направя , но лично ме е срам изобщо да си помисля , че съм допринесъл за някакво класиране . Релноста в национала е такава каквато е . Дори и за момент ако съм мислил че ще има резерва която да ме замени по-добре ( за с111 бях сигурен че е мотивиран ) щях да се махна . За мен по-важното и по-болезненото е че всичко това се знаеше и се предвиждаше . Всичко това още 1 месец  преди началото на световното , се усещаше . Минаха клалификациите , след това минаха и групите и всички опити за смислен диалог и стратегии бяха отхвърлени . Дори и най-беглите опити за започване на някакви конструктивни разговори приключваха с обръгаване и оплюване . И така ние сами влезохме в едно Световно , без да сме подготвени , какво ни очаква и какви са РЕАЛИТЕ цели на отбора . Нервите и глупоситте които сега пилеем пак казвам , не са за позицията в която сме . Но защо се получи това и продължава да се случва ? Ами защото на 90% от хората в отбора , мисълта  , да се запази човека и играча е чужда . Защото просто сме се събрали някакви там си индивидуалисти и да играят . За мен , както не еднократно казвах , тази година трбваше да е Началото на Възраждането на БГ НАЦИОНАЛЕН отбор . Трбваше да се научим да играем заедно и да имаме комуникация . Трбваше да започнем да избистряме кои ще са наши съюзници за следващото световно , как с играта си през 2015/2016 ще създадем контакти именно с тези отбори , за да има доверие . Простотази година трбваше да се наблегне не на Класиране , а на иинвестиране във взаимоотношение . Имено международната изолация в която е попаднала България от няколко години ни тежи много и тези година отбора трбваше да работи много , ама много усилено над това . Като цел просто трбваше да сме в топ 10 и то с цената на това да е забавно в отбора и да е весело на всички . След това трбваше всеки един от националите ни да прави възможно да отделя време за намиране и плануване на " Подръжнеци " за 2016 . Но - както казах , дно да останем в ТОП10 . Пък нека хората от 2016 да си извадят поука и да разберат какво липсва на БГ отбора , за да го започнат и да го изграждат с идея за 2017 .
« Последна редакция: Ноември 21, 2015, 13:24:12 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
zeus
Гост
« Отговор #117 -: Ноември 21, 2015, 13:39:24 »

 

Епитетите си ги пишете си в скайпа, разборите също, не е мястото тук за тъпизми,  да ви четат  хървати и всякакви други, не защитавам никой от  вас, крайно време е да помислите за имиджа на България, други години други ще играят, я помислете малко по далеч от собствените си носове!
Срамота!


Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #118 -: Ноември 21, 2015, 13:48:39 »

Прав си, Зевс, че мястото за такива разговори не е тук. Извинявам се за поста си, излишен е. Издразних се, че някой който ни заеба по такъв начин дава коментари. Трябва да разберете, не е лесно в да държим България в топ 10. При всяка атака над замък трябва да търсим войската на Хърватия, тъй като най-често ни чакат в засада. Досещате се, че шпионирането на съюз в такива размери е много трудно.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #119 -: Ноември 21, 2015, 13:52:18 »

 Grin Де видяхте да обвинявам някого от отбора бре? Даже си признавам, че освен нещата, които не мога да контролирам като земното притегляне и времето , само аз от отбора съм виновен - все пак можех да отида на баячка да ми махне черната магия или да скокна до Рим да пострелям малко.  Grin
« Последна редакция: Ноември 21, 2015, 14:04:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!