Imperia Online България  
Април 16, 2024, 09:49:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наглеждане - квалификации  (Прочетена 2368 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« -: Октомври 18, 2015, 11:47:51 »

Многоуважаеми админи...макар в случая направо да си е нужна частицата за отрицание пред "уважаеми"..., докога
 в тази игра ще има правила,които не се спазват,променят се в движение и са в ущърб на играчите?
 То е ясно,че като сме си дали задниците под наем,вие ще се възползвате,но вече сериозно взе да писва.
 Става въпрос за квалификациите,пресен-пресен случай от тази сутрин. Ставам,редя армии за посрещане и влизам при човека,
когото наглеждам,за да оправя и неговите. И, о,чудо! Ми не може,бе. Нямам правото да местя армия.
Пък правата ми пълни. Е,до удара остават три минути...мисля бързо и к'во като е малко след шест сутринта-взимам
телефона и звъня. Искам паролата.  Та,бихте ли ни обяснили сега
,кому е нужна опцията наглеждане,като вие насила ни карате да нарушаваме правилата
 и да си влизаме в акаунтите с пароли поради простата причина, че с наглеждането не става?
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 18, 2015, 12:09:20 »

Многоуважаеми админи...макар в случая направо да си е нужна частицата за отрицание пред "уважаеми"..., докога
 в тази игра ще има правила,които не се спазват,променят се в движение и са в ущърб на играчите?
 То е ясно,че като сме си дали задниците под наем,вие ще се възползвате,но вече сериозно взе да писва.
 Става въпрос за квалификациите,пресен-пресен случай от тази сутрин. Ставам,редя армии за посрещане и влизам при човека,
когото наглеждам,за да оправя и неговите. И, о,чудо! Ми не може,бе. Нямам правото да местя армия.
Пък правата ми пълни. Е,до удара остават три минути...мисля бързо и к'во като е малко след шест сутринта-взимам
телефона и звъня. Искам паролата.  Та,бихте ли ни обяснили сега
,кому е нужна опцията наглеждане,като вие насила ни карате да нарушаваме правилата
 и да си влизаме в акаунтите с пароли поради простата причина, че с наглеждането не става?

Правила за световното :

- Управляването на повече от един акаунт е позволено. - доколкото го разбирам не  е нарушение това че влизаш в чужд профил и че собственикът му ти има доверие . Лично за мен това е по-добрият вариант отколкото наглеждане .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2015, 12:16:55 »

Цитат
Правила за световното :

- Управляването на повече от един акаунт е позволено. - доколкото го разбирам не  е нарушение това че влизаш в чужд профил и че собственикът му ти има доверие . Лично за мен това е по-добрият вариант отколкото наглеждане .

Да, позволено е. Повече от един твой акаунт. За мен е нарушаване на правилата, защото с пас на чужд акаунт имаш достъп до всички светове, където е логнат акаунта. Ако не е нарушение за Световното, тогава защо е нарушение за другите светове.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2015, 12:22:02 »

Пак ограмотяване Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2015, 12:23:43 »

Наглеждачът не може да мести армия към атакувано владение, т.е. не може да посреща атака. Може да мести от атакуваното владение, т.е. да запази армията от избиване, но не и обратното.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2015, 14:34:10 »

Наглеждачът не може да мести армия към атакувано владение, т.е. не може да посреща атака. Може да мести от атакуваното владение, т.е. да запази армията от избиване, но не и обратното.
Това само за световното или  по принцип?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TO
Редник
*

Karma: +11/-15
Неактивен Неактивен

Публикации: 32


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2015, 15:41:44 »

Цитат
Наглеждачът не може да мести армия към атакувано владение, т.е. не може да посреща атака. Може да мести от атакуваното владение, т.е. да запази армията от избиване, но не и обратното.
Това е някакъв майтап.  *crazy*

Явно не навлизате в тематиката на питаното от мен. Моля, прочетете още веднъж горенаписаното и се опитайте да отговорите вярно и коректно, без да използвате клишета. Предполагам имате доста задачки за вършене и лекинко ни притупвате.

Та....
http://prntscr.com/8sxnb5   от 1ва провинция към 3та
 после от провинция 3 към 4
http://prntscr.com/8sxo1q   и от 4та към 2,3,5,6   Всичко това, като наглеждач.

         От видяното и прочетеното до тук, считам Вашия отговор за крайно незадоволителен и елементарен
« Последна редакция: Октомври 19, 2015, 15:46:05 от TO » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 19, 2015, 16:09:48 »

Това е правило за наглеждането по принцип. Тъй като не открих да са правени промени по модула за наглеждане в квалификациите, дадох отговора, който смятах, че е валиден в случая. За да проверя, моля, дайте ми името на Вашия акаунт и името на наглеждания от Вас акаунт, в който да вляза. Ако съм сгрешила, ще получите личното ми извинение.

http://prntscr.com/8sxywe
« Последна редакция: Октомври 19, 2015, 16:15:14 от Vania » Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 19, 2015, 16:45:45 »

Да, грешката е моя, съжалявам и се извинявам. Явно е, че може да се премести армия и към атакувано владение на квалификациите.  А защо не сте могли да го направите тази сутрин, засега няма как да се установи. Ако обаче се случи отново, моля, пишете, за да проверим.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!