Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:46:25 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БАННЪТ СЪМ !!!!!!!!!!! ПРИЧИНА ?!  (Прочетена 7106 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #15 -: Май 26, 2008, 23:38:47 »

КАКВО Я ПРОСЛЕДИ ПИСМОТО И ВИЖ ДАЛИ НЕ ПОМОЛИХ КОЛЕГАТА ДА МЕ ЗАПАЛИ И ВИЖ НА КОЛКО ХОРА ОЩЕ СЪМ ПИСАЛ ?! С ТЕЗ НОМЕРА НА НЯКОЙ ДЕТЕ .. дражте се като админи / модератори
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #16 -: Май 26, 2008, 23:40:19 »

Ето още малко цитати от великия лидер на тупа-лупа. Другите играчи ги уважавам. Него не.
S TANGRA se zanimavam 2 eri. Tazi 6te treta poredna. Samo, 4e tazi 6te se zaema li4no. A az kato se zaema li4no, ne6tata 6te stanat taka kakto az sam kazal, 4e 6te stanat, za6toto moga da go napravq. Ne6to koeto nemoga da napravq ne kazvam, 4e moga.Takaaa.... i stigame do POLZITE... Smiley)))) ie 6te imate polza ot nas .... A nie ot vas kakva polza 6te imame ? Daje i nov saiuz ne6tete da si napravite za da zasvidetelstvate neutraliteta. V svat-3 az sam Cerbera. V svqt-1 sa titov i alabala. Posledniq tazi era ne igrae i go zamestva Axil. A tezi dva Cerbera sa tuk pri men. Ta stavame ob6to 3 Cerbera. I nie opredelqme kak 6te se igrae. Opitvame se, a i ne samo se opitvame, a i uspqvame da nalojime na4in na igra v svqt-3. Koito ne e saglasen, da se iznasq v drug svqt. Ako ne pojelanie, nie 6te go iznasqme nasila s boi po kan4eto edna era, dve eri, PET ERI ako trqbva 6te go blaskame, no 6te go otkajeme. Sabral sam nai-dobrite i nai-koravite kopeleta v ne samo v IO, a i izvan neq. I ZABRANENITE saiuzi sa s glavni bukvi, a ne v kavi4ki. Nqma kavi4ki. Ni6to ne e v kavi4ki. Ima boi dokato marda, sled kato spre da marda, o6te boi...

Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #17 -: Май 26, 2008, 23:44:19 »

прочетете ПОСЛАНИЯТА и ЗАПЛАХИТЕ на Камикадзе .. Какво мислите трябва ли ни такъв човек в империата а ?! Какво ще направите админи ?
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #18 -: Май 26, 2008, 23:44:33 »

ЛЕЛЕЛЕЛЕ ама аз затова не играя в този свят на интриги Smiley)) а като гледаме тука си имаме нов Хитлер хихихих
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #19 -: Май 26, 2008, 23:44:54 »

Мисля, че всички останали думи са излишни...
Церберът може да заповяда и да гризе труповете ни.
А можех да се оплача още в началото на ерата от морален тормоз, нали?
Ама за разлика от някои, аз не съм доносничка и не играя подмолно, със заплахи и доноси.
Приятна игра, приятели - Непипай, Видомина, Титов Kiss
Харесвам ви и се уча от вас.
Учех се де. Сега вече е все тая.
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #20 -: Май 26, 2008, 23:47:38 »

И аз нямам нищо против тупа лупа МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ исках да запаля Лордфен .. НЕ за какво да го паля нищо лошо не ми е направил НЕ СЕ Държи като ЛИДЕРЪТ НА ИМПЕРИАТА .. НАЙ - ГОЛЕМИЯТ и прочие !! Играе си пича и си го уважавам но просто Лидерът му е доста самовлюбен човек който незнае какво е граница и си позволява доста волности !! Ето сами виждате за какво става дума
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #21 -: Май 26, 2008, 23:47:46 »

  *ok* теб те знам от някъде , май когато ме учиха да играя империа , моят учител те прасна много добре , май беше края на ерата  Cool
Сега ще го праснем пак  Grin Ще пали фена аааааа  >Sad
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #22 -: Май 26, 2008, 23:49:31 »

Сега ще го праснем пак  Grin Ще пали фена аааааа  >Sad
знам си аз , че имам добра памет  Embarrassed 1000000 гб хард  *hihi*
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #23 -: Май 26, 2008, 23:50:53 »

Да пич само така можете да ме праснете ! Извън правилата на играта секи е силен нали така ?! Камикадзе кво стана е защо не се защитиш ГЛАВОРЕЗЕ ! ХА ХА ХА

  А относно лорда не съм искал да го паля но камикадзе направо ми каза ЗАПАЛИ МИ ФЕРМЕРИТЕ
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #24 -: Май 26, 2008, 23:52:59 »

Да пич само така можете да ме праснете ! Извън правилата на играта секи е силен нали така ?! Камикадзе кво стана е защо не се защитиш ГЛАВОРЕЗЕ ! ХА ХА ХА

  А относно лорда не съм искал да го паля но камикадзе направо ми каза ЗАПАЛИ МИ ФЕРМЕРИТЕ
Лорда , каква вина има Sad ,,  *crazy*
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #25 -: Май 26, 2008, 23:53:11 »

Хайде лека нощ, че чи се доспа *hihi*
Хайл Хитл...
Пардон!!
Хайл, оберфюрер Камикадзе! Grin Grin Grin
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #26 -: Май 26, 2008, 23:53:26 »

Да пич само така можете да ме праснете ! Извън правилата на играта секи е силен нали така ?! Камикадзе кво стана е защо не се защитиш ГЛАВОРЕЗЕ ! ХА ХА ХА

  А относно лорда не съм искал да го паля но камикадзе направо ми каза ЗАПАЛИ МИ ФЕРМЕРИТЕ
А ако ти каже да скочиш от 8 мия етаж ще скочиш ли?
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
SirTinkov
Гост
« Отговор #27 -: Май 26, 2008, 23:53:44 »

Да пич само така можете да ме праснете ! Извън правилата на играта секи е силен нали така ?! Камикадзе кво стана е защо не се защитиш ГЛАВОРЕЗЕ ! ХА ХА ХА

  А относно лорда не съм искал да го паля но камикадзе направо ми каза ЗАПАЛИ МИ ФЕРМЕРИТЕ
така е много сладко нали , когато палиш или разграбваш фермер  *ok*
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #28 -: Май 26, 2008, 23:54:59 »

този фермер , ще се развие и ще те занули , и тогава за какво идва реч  *pardon*
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #29 -: Май 26, 2008, 23:56:29 »

Лордчето и аз си го харесвам. Но па време на студената война, в която бяхме, фюрерът запали моите хора. Да му пиша благодарствена телеграма ли Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!