Imperia Online България  
Март 28, 2024, 12:11:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БАННЪТ СЪМ !!!!!!!!!!! ПРИЧИНА ?!  (Прочетена 7087 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« -: Май 26, 2008, 23:14:12 »

Вашият акоунт е наказан до 2008-05-28 21:40:13
За нарушаване на правилата на играта.
 
 какво става ?! аз ви хваля играта .. ако ще е така поне да я прекръстим на Анархия онлайн ?! Не мислите ли !?
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #1 -: Май 26, 2008, 23:19:52 »

Досега се въздържах, Тоше, от всякакви коментари. Първо честито навлизане в живота след абитуриентския бал! И второ ето ти урок от реалния живот. Kiss
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #2 -: Май 26, 2008, 23:22:47 »

не не само да не ми минават с номерата НАГЛЕЖДАНЕ ?! какво грешка ли направих че си оставих акаунта за 2-3 дена да бъде наглеждан при положение че имам бал тази година ОСВЕН ТОВА няма атаки към никого от доста време и какво ми идва на акъла .. О ДААА моят приятел КАМИКАДЗЕ . Пич за пореден път сигурно си ме наквасил в няква простотия за 3ти път мисля че ти става и ми се ивиняваш постоянно сега гледам съм с банн е добре какво мога да кажа аз ?! КАКТО ВИ КАЗАХ НЕ МАЛКО ПЪТИ АЗ ИГРАЙА ЧЕСТНО ТУК КАКТО И ЦЯЛАТА ТАНГРА
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #3 -: Май 26, 2008, 23:24:10 »

въпроси за наказанията към Крум Smiley)) ...вероятни причини влизане в други акаунти и последвали атаки към тях в последствие .... но ти си знаеш най-добре
Активен

Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #4 -: Май 26, 2008, 23:26:07 »

И аз не знаех, че е нарушение да се сейфнеш при някого, в чийто акаунт си влизал. Бих приела наказанието с достойнство и да го изтърпя, макар че нито съм ощетила човека, при когото съм се сейфвала, нито грам злато не съм му крала. Има нещо много странно. Ако се уговоря с Иван или Драган да го паля или да се сейфвам, не нарушавам нищо. Ако съм влизала да му пусна ЦВ, защото е в командировка, вече съм в кереча. Както и да е. Не ги знаех тези правила и приемам наказанието. С едно голямо НО. Писна ми от доносници и ...сетете се думата..в тази игра.
Целият проблем е не в сейфа ми, а в това, че великият съюз ТУПА ЛУПА, тоест само гениалният му лидер, търси под вола теле само и само да не съществуваме.
Аз бях заплашена няколко пъти от Камикадзе.
Досега мълчах. Сега обаче ще публикувам заплахите му    
Активен
Tdj1
Редник
*

Karma: +10/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 35


Профил
« Отговор #5 -: Май 26, 2008, 23:26:26 »

Скъпа Илонче   .......... освен да те поздравя с една песничка друг0 не се сещам Smiley))http://www.youtube.com/watch?v=lir7eSD-Pus&feature=related
Активен

Американски форум: питаш нещо и ти отговарят !
Руски форум: питаш нещо и теб те питат !
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #6 -: Май 26, 2008, 23:27:49 »

последвали атаки .. мне не запалих лодфен от тупа лупа и сега имам банн Smiley БРАВООООО уж вече сме европейци не ми се дражте като в детската градина !! Се едно да кажа ТАТКОООО този батко ме удари набии го в случаят дай му банн ! Вече не просто преминавате границата ами дори и самите себе си излагате ;(
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #7 -: Май 26, 2008, 23:28:15 »


Mda... az sam tozi koito kazva koi saiuzi 6te sa6testvuvat v 3.Az sam tozi koito kazva koi saiuzi 6te sa6testvuvat . Winners,IYI,Union i TANGRA sa zabraneni. Ne ti e qsno, no 6te ti se izqsni. I tova, 4e nqkoi saiuz ne vi e obqvqval voina ne zna4i , 4e ne vi mrazi. I az ne obqvqvam voini. Buxame si gi bez voini. Mnogo ne6ta ne sa ti qsni. Sledva6tata era nqmalo da ima TANGRA.O6TE TAZI ERA NETRQBVA6E DA Q IMA. Ti mi go garantira. Nqmalo da si lider na TANGRA. 100% sigura.... Vij se samo na koi saiuz si lider. E tova ako ne e laja, zdrave mu kaji. Tazi era 6te vi pokaja kak se vadqt paladini na 15 800 to4ki s 8 provki i kak ot 35 000 se zapo4va esenna oran... I na vas i na o6te edni deto sa6to ne im e qsno, 4e Kamikadze kato naloji embargo za ne6to zna4i to 6te stane. Na4ina i metoda za men ne sa ot zna4enie. Ima zna4enie za izpalnitelq. Izpalnqva- jivee. Neizpalnqva- umira. Ako trqbva i 4 eri pored 6te gi gar4a , no 6te gi likvidiram. Tova e.
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #8 -: Май 26, 2008, 23:28:34 »

не не само да не ми минават с номерата НАГЛЕЖДАНЕ ?! какво грешка ли направих че си оставих акаунта за 2-3 дена да бъде наглеждан при положение че имам бал тази година ОСВЕН ТОВА няма атаки към никого от доста време и какво ми идва на акъла .. О ДААА моят приятел КАМИКАДЗЕ . Пич за пореден път сигурно си ме наквасил в няква простотия за 3ти път мисля че ти става и ми се ивиняваш постоянно сега гледам съм с банн е добре какво мога да кажа аз ?! КАКТО ВИ КАЗАХ НЕ МАЛКО ПЪТИ АЗ ИГРАЙА ЧЕСТНО ТУК КАКТО И ЦЯЛАТА ТАНГРА
  *ok* теб те знам от някъде , май когато ме учиха да играя империа , моят учител те прасна много добре , май беше края на ерата  Cool
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #9 -: Май 26, 2008, 23:30:43 »

пич нека да ме праснат няма проблем ще те възтановя някак си НО ДА МИ ПРАСКАТ БАНОВЕ ЕЙ ТАКА НА ХАРАБИЯ .. кажи ми как би се почувствал ти и това не за 1ви а ЗА НЕЗНАМ КОЙ ПЪТ ВЕЧЕ ! Направо добре дошли в Комиците
Активен
SirTinkov
Гост
« Отговор #10 -: Май 26, 2008, 23:31:54 »

пич нека да ме праснат няма проблем ще те възтановя някак си НО ДА МИ ПРАСКАТ БАНОВЕ ЕЙ ТАКА НА ХАРАБИЯ .. кажи ми как би се почувствал ти и това не за 1ви а ЗА НЕЗНАМ КОЙ ПЪТ ВЕЧЕ ! Направо добре дошли в Комиците
  *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* *xxx* лошо баце  Undecided
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #11 -: Май 26, 2008, 23:33:31 »

Нека да съм виновен за нещо няма да споря като знам че не съм прав .. Но точно без основателни причини единственият заподозрян е Камикадзе !!!
Активен
Samodiva
Сержант
**

Karma: +24/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 75


Профил
« Отговор #12 -: Май 26, 2008, 23:33:41 »

Е, докато има такива "пичове", които ще казват кой ще играе и кой не, които ще доносничат, ще снасят всякаква информация, ще вкарват шпиони в съюзите, това ще е положението, Тоше.
Империята - това не сме ние и стотиците играчи.
Империята - това е Камикадзе.
Като Луи 14-ти...
Приемам наказанието, приемам като навременен и логичен ход обявяването на война на тупа-лупа на нас точно в този момент.  
В живота и в игрите има етика. Падналия не го удрят.
На нас ни обявяват война, докато сме наказани.
Като не могат по друг начин да ни бият, бият ни по този.
Бъди мъж поне веднъж в живота си, колега лидер.
Не се бий с трупове.
Много прилича на мародерство
Активен
nigg
Майор
*****

Karma: +258/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 919


Профил
« Отговор #13 -: Май 26, 2008, 23:36:35 »

http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=7740.msg69600#msg69600
ето ви причината.
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #14 -: Май 26, 2008, 23:37:06 »

Утре ще ходя на гледачка междудругото ей така за шоуто но ще я питам дали Камикадзе НЯКОГА ПРОСТО 1 ПЪТ в живота си ( т.е. за империата то от това което съм забелязал това е и живота му .. доста жалко .. ) ще се държи като мъж и ще приеме , че светът ( за него играта ) не се върти единствено около него !
Активен
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!