Imperia Online България  
Април 28, 2024, 00:54:21 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БАННЪТ СЪМ !!!!!!!!!!! ПРИЧИНА ?!  (Прочетена 7114 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #45 -: Май 27, 2008, 00:12:27 »

ето един който се застъпи за нас за разлика от г-дата Админи !! НЕ НА ХИТЛЕР !
Активен
bambam
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #46 -: Май 27, 2008, 00:13:16 »

що не ставате прави като слушате химна  Grin
Активен
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #47 -: Май 27, 2008, 00:13:50 »

бутни ме без наказанието е !? много сте силни изведнаж ДО СЕГА ЗАЩО НЕ МЕ УДАРИ !? Без проблем да ме беше разбил както казваш 3 поредни вечери не бях влизал след 0:00 ЗАЩО НЕ МЕ РАЗБИ Е !? МНОГО ГОВОРИШ И НИЩО НЕ КАЗВАШ !

 Не ми бяха готови обсадните  *beer*
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #48 -: Май 27, 2008, 00:14:18 »

Защото Камикадзето ще ни сложи габърчета и като седнем .. най - много да сме баннати !!  Shocked
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #49 -: Май 27, 2008, 00:14:41 »

Хах, Хард! Остави ги да се погаврят с труповете ни. Като не могат да ни бият живи, ще ни бият докато сме временно умрели. Напълно в стил Ками. Ха-ха!
Дотук мълчах ,но явно някои хора се самозабравят...Самодива , никога не е било проблем да Ви бием - поне аз откакто играя в тоя съюз жертвите са все от Вас..Ти също си била в тая позиция и то от мен...Без да си банната и наказана те отнесох на 3 тия си ден в свят 3..И друго ще ти кажа- личната кореспонденция затова е ЛИЧНА - щото е между двама човека...На никой не прави чест да я разгласява...Не защитавам Камикадзе - и той си има кусури и съм му ги казвал , но на лични и без целия свят да разбира..Незнам защо при положение ,че безусловно сте виновни сега се опитвате да се изкарате мъченици...
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #50 -: Май 27, 2008, 00:15:49 »

Пак сте хванати и пак сте наказани и пак някой друг ви е виновен. Имах си аз да не е така  Cool
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
titov
Сержант
**

Karma: +213/-144
Неактивен Неактивен

Публикации: 80


Профил
« Отговор #51 -: Май 27, 2008, 00:16:05 »

Grin, война ще има

 Ти нали си знаеш ,че войните ги губиш от нас  *hahaha* или забрави вече как се пуска мод  Cool
Активен
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #52 -: Май 27, 2008, 00:18:14 »

Ей КАМИКАДЗЕ Я НЕДЕЙ СЕ ИЗМАКВА ТАКА Е МОШЕННИК КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА ЗАПЛАХИТЕ И ВОЛНОСТИТЕ КОЙТО СИ ПИСАЛ А !? НЕ БИЛ ВИНОВЕН КАК ИМАШ СМЕЛОСТТА ДА ГО КАЖЕШ ДОРИ ! НАЙ - ГОЛЕМИЯТ КОМИК !
Активен
Kamikadze
Лейтенант
***

Karma: +45/-46
Неактивен Неактивен

Публикации: 172



Профил
« Отговор #53 -: Май 27, 2008, 00:20:50 »

Ей КАМИКАДЗЕ Я НЕДЕЙ СЕ ИЗМАКВА ТАКА Е МОШЕННИК КАКВО ЩЕ КАЖЕШ ЗА ЗАПЛАХИТЕ И ВОЛНОСТИТЕ КОЙТО СИ ПИСАЛ А !? НЕ БИЛ ВИНОВЕН КАК ИМАШ СМЕЛОСТТА ДА ГО КАЖЕШ ДОРИ ! НАЙ - ГОЛЕМИЯТ КОМИК !

Като не си виновен защо си наказан ?  *pardon*
Активен

Това което виждаш никога не е това, което изглежда!


Това, че не знаеш за съществуването на едно нещо, то съвсем не означава, че то наистина не съществува.   / Аз /
bambam
Редник
*

Karma: +4/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #54 -: Май 27, 2008, 00:21:07 »

 Grin война досега не съм загубил от вас, а преди мода май четири човека от вас бяха  без армии, но давай пиши, те хората ти вярват  *hihi*, а съюза ако не си забелязал ще се казва "война на интриганския трети свят"
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #55 -: Май 27, 2008, 07:03:11 »

Прочетох темата изцяло чак сега , поради липса на време снощи...Ще мина направо към същината ..Самодива , виждам че поздравяваш Хард за първите житейски уроци..Без да се правя на ментор , ще си позволя и аз да му дам някои съвети от позицията на житейския си опит..Хард , всяко нещо в тоя живот , се подчинява на определени правила..ИО не прави изключение..Смисъла на правилата е да се спазват..Те са създадени ,за да знае всеки , че ако бъдат нарушени ще последва наказание..Всякакви приказки след нарушаването им , опити да бъдат обвинявани всички за собствените ни грешки и тяхното неосъзнаване водят единствено до нови грешки..И ако в ИО това ти струва 48 часа наказание , в реалния живот последиците може да са несравнимо по тежки..Относно предателите и доносниците ...Ако в утрешния ден пред очите ти се извършва нарушение на правилата и нормите ,ако ограбят или насилят или убият някой ,как ще постъпиш? Ще замълчиш и отминеш или ще помогнеш истината да излезе наяве ? И този който е извършил нарушението герой и мъченик ли е ? А ти доносник ли си ?Аз съм научен да уважавам противниците си ..И колкото са по - силни , толкова е по интересно и голямо предизвикателството..Затова хич не се радвам на наказанията Ви..Дали са справедливи ? Безусловно....Дали Самодива наистина не е знаела ,че това се наказва? Възможно е , но това не  е основание за неналагане на наказания...Надявам се след изтичането им да се стегнете и да играете с още повече хъс..И да направим още една интересна ера в 3 ти свят..Успех..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!