Imperia Online България  
Март 29, 2024, 03:32:01 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До какво води безнаказаната НАГЛОСТ ? Или един въпрос до ЕКИПА на ИО .  (Прочетена 5003 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« -: Май 26, 2008, 18:11:02 »

Понеже тематам за кражба на съюзи беше изтрита .... искам да дам нова насока на идеята й ?

Г-да и Дами Админи и Модератори ...

Преди една ера имаше проблем със УГОВОРЕНИТЕ и ПОДАРЕНИ съюзни "войни" ... тогава Вие не взехте отношение, нямахте позиция ... оставихте нещата на самотек .... ЕФЕКТА - ефекта е че почти всички сериозни играчи спряха да играят за съюзна класация и Вие самите абдикирахте и започнахте да твърдите, че не я поддържате и единственото което се случи е тя беше обезмислена и загубена като идея в играта  *pardon*

В момента имате НОВ ПРОБЛЕМ ... от същите хора и безпардонно демонстриран пак от тях ...

ПРОБЛЕМА, който явно не сте забелязали ... се нарича Кражба на имена на съюзи (между другото, кражбата на интелектуална собственот е углавно престъпление .. просто за информация)

Ако не сте го забелязали можете да погледнете тук:



В тази игра Вие сте репресивния орган, който трябва да реши има ли проблем или не ...

Но ми е интересно, ако пак останете в позиция "глава в пясъка" какво ще направите след една ера ... ще абдикирате от това да има съюзи Huh?

« Последна редакция: Май 26, 2008, 18:16:13 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #1 -: Май 26, 2008, 18:16:24 »

ПРОБЛЕМА, който явно не сте забелязали ... се нарича Кражба на имена на съюзи (между другото, кражбата на интелектуална собственот е углавно престъпление .. просто за информация)ИНТЕЛЕКТУАЛНАТА СОБСТВЕНОСТ ,ЗА ДА НЕ СЕ КРАДЕ БЕЗНАКАЗАНО СЕ ПАТЕНТОВА И НОСИ ЗНАКА "ЗАПАЗЕНА МАРКА"!!!Но това е в реалниа живот -да не бъркаш играта с него случайно?
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #2 -: Май 26, 2008, 21:06:13 »

ПРОБЛЕМА, който явно не сте забелязали ... се нарича Кражба на имена на съюзи (между другото, кражбата на интелектуална собственот е углавно престъпление .. просто за информация)ИНТЕЛЕКТУАЛНАТА СОБСТВЕНОСТ ,ЗА ДА НЕ СЕ КРАДЕ БЕЗНАКАЗАНО СЕ ПАТЕНТОВА И НОСИ ЗНАКА "ЗАПАЗЕНА МАРКА"!!!Но това е в реалниа живот -да не бъркаш играта с него случайно?

Кражбата ВИНАГИ е престъпление ЕВЕЛИНА .... и както виждаш Аз искам наказания в играта а не в реалния живот .... май ти ги бъркаш понятията  :cheesy:
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
stanimirov
Лейтенант
***

Karma: +21/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 156



Профил
« Отговор #3 -: Май 26, 2008, 21:39:48 »

За първи път сте на едно мнение и пак се карате  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #4 -: Май 27, 2008, 00:33:14 »

А как ти звучи името на съюза на този играч?
1   nickless99  fuk_rodopi  +  1897 180362 -7 
Аз като член на съюз РОДОПИ се чувствам обидена ,а вероятно и на моите съотборници не им харесва,но админите едва ли ще го накажат.Това разбира се не е кражба на интелектуална собственост -това е просто груба гавра с името на един съюз и с труда /макар че това е игра/ на играчите на този съюз.След като те дразнят постъпките на някои хора в свят 1 дай съвет как пък да реагираме ние на това?И ти който виждаш всичко ,защо не написа нищо по този въпрос?Или може би ти доставя удоволствие някой в света в който сме конкуренти да се гаври с нас? Ако това ти се струва редно и не заслужава вниманието не на админите ,а на играчите в свят 2 от който и съюз да са то тогава аз бих те попитала за какво въобще протестираш?     
 
 
 
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #5 -: Май 27, 2008, 00:41:02 »

Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
monticar
Гост
« Отговор #6 -: Май 27, 2008, 00:47:08 »

 Абе Евелинчето или не е разбрала или не иска да разбере.Едно е да кажеш че си ебал Ани а друго е да кажеш че си Ани.В единия случай е въпрос на Чест да ебеш Ани а другото е въпрос на психично-сексуално-объркана ориентация позната като педерастия.
Активен
EVELINA
Капитан
****

Karma: +1031/-44
Неактивен Неактивен

Публикации: 299



Профил
« Отговор #7 -: Май 27, 2008, 03:14:31 »

Абе Евелинчето или не е разбрала или не иска да разбере.Едно е да кажеш че си ебал Ани а друго е да кажеш че си Ани.В единия случай е въпрос на Чест да ебеш Ани а другото е въпрос на психично-сексуално-объркана ориентация позната като педерастия.
Абе каквото и да е ми звучи по-гадно и пошло !!!И каква чест те гони?Това от където и да го погледнеш си е жива обида и то масова !Разбирам някой да не ме харесва лично и да ме плюе и обижда ,но да се гаври безпричинно с името на един добър съюз -е те това е диагноза, която се нуждае от спешно лечение ако админите решат да и обърнат внимание!!!А ако всички мислят като тебе аз вече се замислям дали да не изчукам набързо всички добри съюзи във световете в които играя-дали ще им окажа голяма чест и ще са доволни а?За съжаление обаче съм твърде добре възпитана ,за да го направя така ,че няма да им окажа честта!!!
Активен
nase772
Майор
*****

Karma: +522/-211
Неактивен Неактивен

Публикации: 505


GLADIATOR ЗАВИНАГИ


Профил
« Отговор #8 -: Май 27, 2008, 03:21:09 »

Активен

КОЛКО ТРУДНО Е ДА СЪТВОРИШ НЕЩО ХУБАВО  Smiley  А КОЛКО ЛЕСНО Е ДА ГО СЧУПИШ  Undecided


http://img524.imageshack.us/my.php?image=11hy2.png
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Май 27, 2008, 03:26:41 »

Не разбирам за какво се впрягате толкова... едното име нищо не означа - важни са хората, от които се състои един съюз... името е откраднато... голяма работа, правиш си блатото_ и си продължаваш напред Smiley в случая не е и въпрос на принцип - просто нервите не си заслужават да го правиш такъв Smiley
Активен
flqflq
Редник
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #10 -: Май 27, 2008, 03:44:28 »

Относно този никаквец nickless99 трябва да се вземат мерки, на всичкото отгоре играе с 2 ъкаунта, вторият е cyber....и двата са в съюз fuk_rodopi...първия излезна в мод защото ми е в задния двор и знае какво ще му се случи, но продължава да сипе ругатни от втория ъкаунт..така че моля модераторите да направят нещо по въпроса....
Извън темата :
Като гледам постовете на nase772 той май си прекарва най добре .... ще се напуша като кой???като Марадонаааа Smiley *hahaha* *freak*
Активен
olgaru
Гост
« Отговор #11 -: Май 27, 2008, 03:45:35 »

Не разбирам за какво се впрягате толкова... едното име нищо не означа - важни са хората, от които се състои един съюз... името е откраднато... голяма работа, правиш си блатото_ и си продължаваш напред Smiley в случая не е и въпрос на принцип - просто нервите не си заслужават да го правиш такъв Smiley
сега като почнат масово да се крадат имената на съюзите - много ще ми е интересно колко хора ще разсъждават по същия начин
 - и след като има функция даден съюз да може да си избира име - значи това име нещо означава - и кражбата си е кражба без значение причината, довела до нея - а това,че наглостта на някои хора е безгранична не означава,че трябва да си замълчим
Активен
April
Редник
*

Karma: +8/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #12 -: Май 27, 2008, 04:01:56 »

сега като почнат масово да се крадат имената на съюзите - много ще ми е интересно колко хора ще разсъждават по същия начин
 - и след като има функция даден съюз да може да си избира име - значи това име нещо означава - и кражбата си е кражба без значение причината, довела до нея - а това,че наглостта на някои хора е безгранична не означава,че трябва да си замълчим
До някъде си права, но подобни хора точно това целят - да им се обърне внимание. Демек като се ядосвате всъщност правите услуга на тези, които са ви ядосали Smiley Най-добре е да ги игнорираш и да въприемеш действията им като комплимент - те могат да ти откраднат името, но ти си този, който е направил така, че това име да означава нещо Smiley
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #13 -: Май 27, 2008, 06:50:12 »

До някъде си права, но подобни хора точно това целят - да им се обърне внимание. Демек като се ядосвате всъщност правите услуга на тези, които са ви ядосали Smiley Най-добре е да ги игнорираш и да въприемеш действията им като комплимент - те могат да ти откраднат името, но ти си този, който е направил така, че това име да означава нещо Smiley

Това е "перфектната" пораженческа позиция на губещия, а също така и безкрайно удобното оправдание на страхливеца  *hmm*
Аз не съм нито едното от двете .... имам позиция, смятам я за правилна и съм готов да си я отстоявам  Cool
Мълчането и нежеланието да си защитиш мнението води само до едно .... играчите с манталитет тип "селски хирец" да си мислят, че са нещо особено или да си повярват, че са над правилата  Cool

@ЕВЕЛИНА .... колкото и да ти е странно НЕОДОБРЯВАМ съюза fuk_rodopi, както не бих одобрил, който и да е съюз с подобна фразеология в наименованието ... Но неможах да разбера с какво съществуването на такъв съюз оправдава настоящите действия на ОХИТИКА или Твоите преди една ера  Huh?
« Последна редакция: Май 27, 2008, 06:53:23 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #14 -: Май 27, 2008, 09:19:35 »

ve4e se umorih ot glupostite na krokodila ma pak 6te kaja kakvo sum otkradnal nemi stava qsno az si napravih 150 to4ki i ot tam natatuka moga da si pravq 4 suqza s kakvito si iskam imena(ako razbira se ve4e nesa registrirani) i spezialno za krokodila da kaja-abe KROKODIL li si,ODISEI li si ti li 6te mi se qvqva6 sudnik tova kakvo pravq aede kogato po4ne6 da spazva6 pravilata na igrata s koito se suglasqva6 kato se logva6 po4ni da govori6 za moral i tem podobni
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!