Imperia Online България  
Април 29, 2024, 14:56:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: До какво води безнаказаната НАГЛОСТ ? Или един въпрос до ЕКИПА на ИО .  (Прочетена 5022 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #30 -: Май 27, 2008, 12:23:39 »

Съюзи Blatoto и Bl_Dragon са премахнати от базата.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
_LadyBlack
Гост
« Отговор #31 -: Май 27, 2008, 12:24:03 »

edno burzo vupros4e kak nari4a6 4ovek kojto tvurdi 4e igrae po pravilata na igrata(t.e. spazva gi),a igrae s pove4e ot edin acc?
az mu vikam lizemer
На въпроса с въпрос...А ти как наричаш човек, който претендира, че играе по правилата на играта и не е нарушил нито едно от тях, а същевременно със свое действие  пристъпва определена морална норма само и единствено за да "удари" някого и да му отмъсти...защото по друг начин няма как да го направи?...Аз го наричам подлец...
Активен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #32 -: Май 27, 2008, 12:28:01 »

Съюзи Blatoto и Bl_Dragon са премахнати от базата.

za6to pre4ihali ti?
На въпроса с въпрос...А ти как наричаш човек, който претендира, че играе по правилата на играта и не е нарушил нито едно от тях, а същевременно със свое действие  пристъпва определена морална норма само и единствено за да "удари" някого и да му отмъсти...защото по друг начин няма как да го направи?...Аз го наричам подлец...
predpolagam 4e govori6 za mene i 6te ti otgovorq nikoga netvurdq 4e igraq 4estno(prosto az naru6avam mnogo ot pravilata na io i nqkolko puti sum nakazvan za tova)i mnogo mi e interesno kakvo spored tebe e moral i moralna norma otkade vzema6 definiziqta ili vseki sam moje da re6i kakvo e za nego morala?
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #33 -: Май 27, 2008, 12:30:49 »

krume nadqvam, se da otgovori6 tuka na baza na kakvo iztri suzdadenite ot mene suqzi i kakvo s tqhnoto suzdavane naru6ih az(koe po to4no ot pravilata za igrata),dali tova e prezedent ili ve4e taka 6te bude vseki kojto predqvi pritenzii kum nqkakvo ime na suqz toj 6te go polu4ava
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #34 -: Май 27, 2008, 12:41:25 »

krume nadqvam, se da otgovori6 tuka na baza na kakvo iztri suzdadenite ot mene suqzi i kakvo s tqhnoto suzdavane naru6ih az(koe po to4no ot pravilata za igrata),dali tova e prezedent ili ve4e taka 6te bude vseki kojto predqvi pritenzii kum nqkakvo ime na suqz toj 6te go polu4ava
Екипът на Империя Онлайн си запазва правото да решава и да отсъжда по отделно за всяко едно събитие, което се случва в играта.
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
ohitika
Капитан
****

Karma: +48/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 400



Профил
« Отговор #35 -: Май 27, 2008, 12:42:48 »

Екипът на Империя Онлайн си запазва правото да решава и да отсъжда по отделно за всяко едно събитие, което се случва в играта.

 *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *hihi* *ok*
Активен

Алберт Айнщайн : две неща на този свят са безкрайни - човешката глупост и вселената. За второто не съм съвсем сигурен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #36 -: Май 27, 2008, 13:27:26 »

krume nadqvam, se da otgovori6 tuka na baza na kakvo iztri suzdadenite ot mene suqzi i kakvo s tqhnoto suzdavane naru6ih az(koe po to4no ot pravilata za igrata),dali tova e prezedent ili ve4e taka 6te bude vseki kojto predqvi pritenzii kum nqkakvo ime na suqz toj 6te go polu4ava

На база неспортсменската ти постъпка. Има секция Честна и доблестна игра е правилата.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Revenger
Гост
« Отговор #37 -: Май 27, 2008, 13:34:41 »

Vseki e prav za sebe si.S moqt skromen opit sam zabelqzal,che povecheto ot moralistite tyk sa takiva samo na pisane vav foryma  Grin
Активен
kasiq_jo
Редник
*

Karma: +35/-54
Неактивен Неактивен

Публикации: 33



Профил
« Отговор #38 -: Май 27, 2008, 13:36:05 »

Vseki e prav za sebe si.S moqt skromen opit sam zabelqzal,che povecheto ot moralistite tyk sa takiva samo na pisane vav foryma  Grin
edin koito kazva istinata  ;D  *bravo*
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #39 -: Май 27, 2008, 13:48:08 »

БЛАГОДАРЯ НА ЕКИПА  *beer* *beer* *beer*


И тъй като виждам, че се включва и втория ешелон на "моралистите", които мерят всичко със собствената си персона ще заключа темата  Cool
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: 1 2 [3]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!