Imperia Online България  
Март 28, 2024, 15:56:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Специална награда в реалмите  (Прочетена 4290 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« -: Октомври 01, 2015, 16:21:55 »

Здравейте ,

Имам едно предложение : Направете " Специална награда за реалм "
Тя да се присъжда на отбора спечелил най-много войни , но да е участвал в поне 20 .
Наградата да се изразява с медал какато е медала за реалма , но да е " специална награда ера Х " и да се дават 100 или 200 диаманта след рестарта . Също така в края на реалма където се изписва победителя като Властелин да се изписва и Отбора носител на наградата .

Предполагам това ще стимулира много хора да преоткрият играта във Военен аспект и наистина ще дъде възможност на по бюджетните но усърдни момчета да получат удовлетворение , че все пак са седяли и са играли .

Нека всеки който е съгласен с Предложението ми като концепция да сложи като коментар " + " а който не е да сложи " - "


Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
_MARIAN_
Гост
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2015, 16:57:54 »

+


 bgflag
Активен
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2015, 20:30:01 »

+ А дано това даде тласък на 6-цата,може и в 5-цата да се направи тъй като и там макар по-малко като процент има фермери и няма стимул за войни.
Активен
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 02, 2015, 07:23:50 »

Напълно съм съгласен +++++ Все пак това е военна игра а ще съм и с много медали  Grin Grin Grin
Активен

krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #4 -: Октомври 15, 2015, 14:43:06 »

+++++ *ok*
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2015, 13:28:48 »

+
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2015, 14:08:04 »

Възможно е обаче и да стимулира мултаците да си пускат войни на малките акаунти и да си събират освен рес и камъчета.
http://prntscr.com/8uqr2o За това говоря.
Активен
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2015, 14:14:00 »

И за какво ми са тези диаманти,след като не мога да ги местя-или трябва да пускаме корени в един свят.
Когато не е измислено от теб си против,а сега подкрепете.Като ти казвам,че си в безтегловност-вервай ми Grin

Въздържал се,до отговор на Ваня,за местене на награди в глобалния акаунт из световете.  :Smiley
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Октомври 24, 2015, 14:52:50 »

Възможно е обаче и да стимулира мултаците да си пускат войни на малките акаунти и да си събират освен рес и камъчета.
http://prntscr.com/8uqr2o За това говоря.

Не разбрах обаче + или - ?
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
mega_alien
Гост
« Отговор #9 -: Октомври 24, 2015, 15:05:52 »

+
Въпреки, че многото войни не ми пасват на стила на игра ... Нека се забавляват и радват хората ...
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 24, 2015, 15:14:09 »

-
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #11 -: Октомври 24, 2015, 17:11:08 »

Не разбрах обаче + или - ?
Аз съм за защото стила ми на игра е такъв но споделям какво ще се случи.
Турските играчи правят това от доста време станало е нещо като традиция при тях.
+
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #12 -: Октомври 24, 2015, 18:44:19 »

Аз съм за защото стила ми на игра е такъв но споделям какво ще се случи.
Турските играчи правят това от доста време станало е нещо като традиция при тях.
+

Ами то може да е само награда с отлечителен медал с име " Специална награда на ерата " . Просто идеята ми с това е да се стимулира и по-войнстената част от хората . Така наистина съюзи които се сформират за да водят войни ще се радват накрая да видят това им постижение някак си зачетено . А и да си призная воденето на постояни войни не е никак лека задача .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #13 -: Октомври 24, 2015, 19:04:47 »

Това ме съмнява да се осъществи ама ще видим.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #14 -: Октомври 24, 2015, 19:12:59 »

Това ме съмнява да се осъществи ама ще видим.

Мисля една работа ... Нека 1-во дамине световното и да видим дали ще съберем достатъчно "+"чета . Принципно си мисля че идеята е много добра . А и не би им коствало абсолютно нищо . Дори ако не се дават диаманти , просто е въпрос на желание а не на нещо сложно . Но нека да вървим стъка постъпка . А като 2 ра стъпка . замислете се как да направим официално това искане като реален продукт . Мисля да го направим като някакъв вид електронна подписка , но съм отворен за всякакви предложения . Въпроса е да сме повече хора и наистина да представим някакво официално питане до Собствениците .
Ето тук е мастото на по-грамотните и по-опитните форумни участници да направят някакъв начален проект - тип чернова .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!