Imperia Online България  
Април 26, 2024, 13:48:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ама верно ми писна  (Прочетена 1110 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« -: Октомври 01, 2015, 15:35:03 »

Ебаси дивотията , не стига че всеки път като излезеш от играта ти зарежда побъркания Имперски герой , дето трябва да го видим по незнайни за мен причини, ми отгоре на всичкото трябва по 5 пъти да изпълняваш една задача за да я отчете глупавото и недоправено чудо с таверната. Е толкова ли е сложно за тяхни величества програмерите да седнат и да го направят това последното да работи нормално като мисиите от книжката?! Или така е по интересно - ще си играем на Питам админа на съпорта и той ми обяснява що аджаба аз съм толко прос....и ми се не изпълнява мисията. Е верно ни се качиха на главата и верно ни смятат за толкова прости.  Тези там от рекламния отдел това ли измислиха, като връх на рекламната си невероятна мисъл? Да сложим там героя и видиш ли всичкото играчи от империя ще се юрнат в него. Слаби анализатори...  *hmm*

Нещо днес не ми е ден, май...  *pardon*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2015, 15:52:52 »

Щомто и лейдито избухна нещата стават груби .

Мадам ако може бих те успокоил с - Не им се сърди на хората , те сега се готвят за световно . Нали се сещаш с толкова нововаведения и условности какво ги чака . Нека да сме малко по-търпими от към .... Бъгове . Поне да минат клалификациите де Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
gattok
Гост
« Отговор #2 -: Октомври 14, 2015, 21:11:05 »

Няма ли най-накрая да го махнете това чудо "Imperial Hero" ?  *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
Повярвайте ми, нема нищо по-гадно от това една компания да навира насила реклами върху лицата на потребителите  *stop*

Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #3 -: Октомври 14, 2015, 21:24:21 »

Напълно съм съгласен че това с прехвърлянето към Имперски герой е много, ама много дразнещо и трябва да се премахне!!!  *wall* *wall* *wall*
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Октомври 14, 2015, 22:43:46 »

Аз не съм съгласен, че е дразнещо: всеки път като прескачам по акаунтите изпитвам огромно удовоствие, граничещо с оргазъм, с тази приятна начална страничка.
ПП.Предполагам, че и някой в офиса на ИО изпитва същите чувства с мен.
« Последна редакция: Октомври 14, 2015, 22:46:58 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
gattok
Гост
« Отговор #5 -: Октомври 15, 2015, 20:31:32 »

Като не разбирате от дума...   :Smiley

 *PUNISH*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!