Imperia Online България  
Април 20, 2024, 03:11:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номади  (Прочетена 9057 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #60 -: Септември 26, 2015, 20:22:15 »

[/font][/color]
Това ти е отговора братле-сам ти го казах,а и други-като не играеш друга версия няма да коментираш-аз съм играл както за пореден път ти го казвам версия 4 малко изцяло версия 5 и версия 6 малко-съответно говоря най-много за 5-цата и по-малко за другите 2,където си има други фенове и хора,които им харесват,и никога не коментирам за това преди версия 4,защото не съм го играл-тези спорове им омръзнаха на всички,както се вижда по отговорите не колегите,а аз специално в самата тема още в пъривя си пост отговорих на човека,който съвсем нормално задава въпроса дали ще има номади-казах му че ми се ще,но едва ли,след това ти се появи и тръгна да обясняваш колко сме тъпи ние и колко безсмислена била расата и тн и тн. Отговора е прост-номади няма да има,както казах може би във версия 7,ако има такава,но сега не със сигурност,защото Юрий ги смята за безсмислени,въпреки че никога не ги е играл и не е усетил силите и слабостите им.

Абе пич ти на тази логика ... ако не може един човек да плува , да вземе да скочи във водата , да види дали ще се удави , че може и да проплува а ?

Хайкде сега да започнем от начало . Днес поне имам време .

И така : Преди да си отговорим на въпроса , зали ще има номади , нека да си задъдем въпроса : ЗАЩО ИМА НОМАДИ ИЗОБЩО ? ЗАЩО И.О. СА СЪЗДАЛИ НОМАДИТЕ ? КАКВО СА ТЪРСИЛИ С ТОВА ДА РАЗДЕЛЯТ НА 2 ЕДЕНИЦИТЕ ? - Моля отговорете ми само на тези 3 въпроса - ясно и смислено
« Последна редакция: Септември 26, 2015, 20:24:43 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #61 -: Септември 26, 2015, 20:23:47 »

Ами тогава този пич няма да говори как трябва да се плува нали  Grin,като не искаш номади не коментирай изобщо силни ли са слаби ли са,красиви ли са грозни ли са.
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #62 -: Септември 26, 2015, 20:30:18 »

Ами тогава този пич няма да говори как трябва да се плува нали  Grin,като не искаш номади не коментирай изобщо силни ли са слаби ли са,красиви ли са грозни ли са.

Ти къде видя да съм говорил за номадите какви са ? Просто ти казвам , че по показател Вариативност . В6 е в Пъти по-добра от В5 . Това че Вариативноста в Едната идва от отделната раса няма никакво значение - Ако искате от сега ще казвам , че това е Импереца . Не ми пука . Wink

Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #63 -: Септември 26, 2015, 20:30:49 »

Направете референдум на тема: "За и Против Номадите в Империя Онлайн".  Smiley
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #64 -: Септември 26, 2015, 20:36:26 »

Врагове ли са номадите от Полскотръмбешката селищна система?

Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #65 -: Септември 26, 2015, 20:39:11 »

всяка версия си има своите + и - ....пробвах да играя версия 5 преди време не ме изкефи и спрях да я играя...Просто не успя да ме грабне като версия 6,но ако се вкараа малко разнообразие(допълнителна раса дори и да са номадите) би било супер малко ще се "разчупи" играта и ще стане по интересна,защото в момента 75% наблягат на фермерството и се губи смисъла за игра поне за мен.Все пак играта започва с Основи селце, изгради Империя.Обучи войници, създай армия и Води битки, завладей света,а не с Основи селце,изгради Ферма.Обучи селяни,създай фермери и тнт Smiley Лека и спокойна вечер и  *cocktail* събота вечер е  *dance*
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #66 -: Септември 30, 2015, 07:08:09 »

Ето и нагледно пример как Великият човек модифицира играта и каква гъвкавост предлага


Като губернатор



Като пълководец


Признавам си че пълководеца не е оптималният вариант за сила на атакуващата армия , може още 20% да се добави на конете , но съм търсил баланс и мисля че това е добър вариант за Варвари .

С това нещо мисля да приключа спора с вас коя версия е по-гъвкава и по-разнообразна . Личното ми мнение е че Версия 6 Е несравнимо по-богата от към избор на тактики на ниво играч . Хубав ден .
« Последна редакция: Септември 30, 2015, 10:52:23 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
omg!
Гост
« Отговор #67 -: Декември 08, 2015, 23:10:40 »

Юрка, каквото и да говориш версия 6 си пада малко фермерска версия. Няма никаква интрига, а за войни и дума не може да става.

Ще чакам номадите за по-нататък. Дано добавят , кат не здраве да е Smiley
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #68 -: Декември 09, 2015, 08:49:07 »

Ами те я направиха такава . Защото трбва да угодят на хората с ДИАМАНТИ. Аз сега нали за това искам да помагате и да съберем достатъчно хора за да вкараме идеят за специална награда в реалмите . Тя да се отсъжда за спечелени войни . Така и малките съюзи ще могат да играят и да се доказват Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #69 -: Декември 31, 2015, 16:11:32 »

Това е хубава идея Юрий и аз съм ти дал + за нея,но това само по себе си няма да промени идеята на версията и начина,по който се играе. Във версия 6 със огромната необходимост от машини за бутане на крепости може да си изключително спокоен,че много малко хора биха ти тръгнали на 7-цата или 8-цата. А дано за новата година има някакви промени,пък кой знае-скоро и версия седем с ханове да пуснат.
Активен
omg!
Гост
« Отговор #70 -: Декември 31, 2015, 16:16:14 »

Ами те я направиха такава . Защото трбва да угодят на хората с ДИАМАНТИ. Аз сега нали за това искам да помагате и да съберем достатъчно хора за да вкараме идеят за специална награда в реалмите . Тя да се отсъжда за спечелени войни . Така и малките съюзи ще могат да играят и да се доказват Wink .


Ако предоставиш линк към ,,идеята,, бих могъл да измисля нещо Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #71 -: Декември 31, 2015, 17:02:38 »

Това е хубава идея Юрий и аз съм ти дал + за нея,но това само по себе си няма да промени идеята на версията и начина,по който се играе. Във версия 6 със огромната необходимост от машини за бутане на крепости може да си изключително спокоен,че много малко хора биха ти тръгнали на 7-цата или 8-цата. А дано за новата година има някакви промени,пък кой знае-скоро и версия седем с ханове да пуснат.
Във всяка една версия на ИО при достатъчно висок начален морал крепост се сваля и без машини.
« Последна редакция: Декември 31, 2015, 17:35:42 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #72 -: Декември 31, 2015, 18:08:45 »

Айде опитай се да го направиш във версия 6-и ако не ти даде армията ви избяга ще се прекръстя на Идиот Идиотов. То нали ти дава морала на последната линия и ти си викаш-ехе печеля,да ама не и ти бяга армията отпред и цялата работа отива по дяволите.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #73 -: Декември 31, 2015, 19:30:41 »

Айде опитай се да го направиш във версия 6-и ако не ти даде армията ви избяга ще се прекръстя на Идиот Идиотов. То нали ти дава морала на последната линия и ти си викаш-ехе печеля,да ама не и ти бяга армията отпред и цялата работа отива по дяволите.
Правя го във версия 6 от доста време  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #74 -: Януари 03, 2016, 03:55:54 »

 Grin Да да правиш го-за това ли понеже може без машини сумата и народ се оплаква армията ми избяга и админите им обясняват,ама то морала дето Ви е показал е усреден и за това армията ви е избягала  Grin . Нали съм чел сумата  и теми на такива хора Grin
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!