Imperia Online България  
Април 27, 2024, 02:01:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ЗАЩО !  (Прочетена 853 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Edrenalin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« -: Септември 09, 2015, 15:25:19 »

АКО МОЖЕ НЯКОИ ДА МИ ОБЯСНИ ЗАЩО ЗАГУБИХ [battleRep=128296]Edrenalin срещу havre_64[/battleRep]

[battleRep=128555]Edrenalin срещу havre_64[/battleRep]

искам точен и ясен отговор а не от сорта на –ъъъ щото тъй
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Септември 09, 2015, 15:30:35 »

Може ли първо ясен въпрос.
Дата и час на битката и свят.
Когато копирате тези линкове, там ясно пише, че се виждат само на лично съобщение или в трибуната.
Активен
Edrenalin
Редник
*

Karma: +1/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #2 -: Септември 09, 2015, 17:24:55 »

свят V6 191

час на първата:
09.09.2015 15:00

и втората:
09.09.2015 15:23
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Септември 10, 2015, 11:55:47 »

И в двете битки защитникът е по-силен, тъй като има по-високи военни проучвания и бонус към атака на пехота.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #4 -: Септември 10, 2015, 13:10:52 »

Винаги смятай на завишени проучвания  Wink . Не че одобрявам военния модел на версия 6,но за да се печели там трябват яко машини,и обсадни единици-леки и тежки мечове и разбира се по-натам гвардейци. Трябва да отбележа,че във версия 6 да те атакуват и разбият е МНОГО по-трудно,тъй като говорим за имперско развитие-всички са имперци със подчертана защитна характеристика на играта. Отделно вече се иска определен брой машини за обсада,а и императора на врага като е силен няма начин за пробиване не защитата. Това е хитър трик-като засилват защитата и променят калкулатора ИО принуждават играчите да купуват много диаманти,за да  се засилват по-бързо и в крайна сметка да могат въобще да се бият.
Активен
krasimir2015
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 23



Профил
« Отговор #5 -: Септември 24, 2015, 15:12:04 »

Според мен не четете как се играе, всяка крепост има жизнени точки и те зависят от нивото на крепостта, от генерала/императора, допълнителна стена, ров защита под формата на гарнизон и т.н. Именно затова играта е интересна и играе добре този които умее да смята формира и смята битките, не може да си мислиш, че като имаш армия и тя ходи им мачка наред, има механика на битката изучаваш е в дълбачина и нямаш загуба в нападение Wink
Активен
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #6 -: Септември 24, 2015, 18:02:48 »

Според мен не четете как се играе, всяка крепост има жизнени точки и те зависят от нивото на крепостта, от генерала/императора, допълнителна стена, ров защита под формата на гарнизон и т.н. Именно затова играта е интересна и играе добре този които умее да смята формира и смята битките, не може да си мислиш, че като имаш армия и тя ходи им мачка наред, има механика на битката изучаваш е в дълбачина и нямаш загуба в нападение Wink
Точно аз не чета-защитната армия почва да се бие с атакуващия чак след като стените паднат,а преди те да паднат от вътре стрелят стрелците и съм абсолютно убеден че жизнените точки на крепостта не зависят по никакъв начин от армията вътре-зависят от нивото,и от фортификация,както и от бонус умения на императора свързани специално с жизнените точки и разбира се допълнителна стена и колонии.  Grin Тъй че армията вътре много рядко играе роля-имал съм случай да виждам битка на човек,който се оплаква-вътре армията е лека крепостта 6-ца леката армия бива избита,но уви заради усредения морал нападащия не преценява риска и примерно 3-та линия играе с 77 морал,а 1-вата,която е съставена от мечове и тарани е на 45 морал примерно и бяга армията-оправи ли се симулатора да показва най-ниския морал а не усредения админите ще си спестят много теми със заглавието "защо се разбих"
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!