Imperia Online България  
Април 19, 2024, 13:07:49 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Общи Приказки в Общи Приказки  (Прочетена 44921 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #240 -: Юли 20, 2016, 17:11:02 »

О, Тутанкамоне Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #241 -: Юли 23, 2016, 10:10:53 »

https://www.youtube.com/watch?v=NwSU9uvl7Mc&feature=share

 [:-} [:-} [:-} . Момци 14.02.2017 идва !!!!  Ще ви чакам всички отворковци , дето могат да си платят таксата , да Ви срещна в ИГРАТА дето се задва . Обещавам ще ви режа зелките като на пилци . Да видим тогава кой колко е ГЕНЕРАЛ и кой е Войник Wink


P.P. А забравих естестено и тези дето могат да си позволят : PS4, Xbox One, PC с по-добри показатели , че като ви знам как се стискате за тези 50 кинта за Синьо и ме боли глава .
« Последна редакция: Юли 23, 2016, 10:14:15 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #242 -: Август 13, 2016, 21:09:44 »

И понеже това сио е моята страничка и знам , че отвреме навреме надничате в нея , ще помоля всички за следното нещо ....

Хайде да спрем да оплюваме Администрацията и Ваня ей така за спорта . Нека да покажем , че играчите на И.О. не са някави селяци с комплекси , а зрели и интелигенти хора , които проявяват разбиране .

Лично аз от днес ще се старая да съм проводник на сдържана емоция относно Администрацията и Ваня тук във форума . Постарайте се и вие .

Поздрави и Успехи !!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #243 -: Септември 05, 2016, 19:44:12 »

Ме змнаех лъде да го пиша ....

Но вижте какво видях днес , там където се обяснява как се пуска Ваканционен мод  : За да използвате тази услуга, се нуждаете от 10 диаманта.
 
. Поправете си го на 1700
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #244 -: Септември 06, 2016, 20:26:25 »

E браво бре ....

Пускате варвари 16-ки а не ги слагате на търсачката на картата .... Може ли такива неща Huh?

http://prntscr.com/cew2eb
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #245 -: Септември 10, 2016, 00:06:35 »

E браво бре ....

Пускате варвари 16-ки а не ги слагате на търсачката на картата .... Може ли такива неща Huh?

http://prntscr.com/cew2eb

По принцип, всеки малко по-наблюдателен е видял, че реса от следващият варварски сандък е сбор от предишните 2 (без роботърговци и ниво 2), дет се вика - редичка на Фибоначи
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #246 -: Ноември 11, 2016, 21:35:32 »

https://www.youtube.com/watch?v=DbRHNZeNtqo


Аре поздав и от мен за тези дето са се вързали да играят серизоно на "СВЕТОВНОТО"   *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #247 -: Ноември 27, 2016, 22:15:28 »

https://www.youtube.com/watch?v=L1fFkT-nd8Q
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #248 -: Януари 11, 2017, 08:32:16 »

Отива си една ера в която аз попаднах случайно .... Е колко да е случайно ?!?!?!  Embarrassed

Стара дружка ме покани да им помогна с вземането на един Вътрешен свят в който доминираха предимно негови отколешни врагове .
Поради факта , че нямах допълнително време за разиграване му казах , че ще дам всичко от себеси според възможностете ми .
А мойте възможности са ... максиимум 50 лв на ера за диамнти Smiley .

Какво се получи :

http://prntscr.com/du4cgj

Неща който не се виждат тук са :

Дарени над 3М елитна армия ( абе то 3,8М си е почти 4 М )
Дарен ресурс в хазната в процентно съотнушение 10,25 % ( от който реално са 4 270,8M  *xxx* камък !!! Дрогото е колкото за участие Smiley   )  
ЦВ15 + Колонии 11 + Пълен комплект васали 10-ки - http://prntscr.com/du4ef2

Това го пиша поради 2 неща :
1-во на всички който ще играят когато аз вече няма да играя , да знаят , че с достатъчно търпение и желание и без много пари , човек може да е топ играч в ерата в която играе и да даде максимума за отбора си
2-ро на всички който ми обясняваха как не съм бил тимов играч да запомнят , че няма как да знаете какъв съм след като НИКОГА не сте играли с мен , а на тези който са играли с мен някога и го твърдят това . То те никога не са се доближавали до това което давам аз в момента на отбора си .


Успех на всички !!!


П.П. Искам специално да благодаря и на човека който ме наглеждаше когато ми се налагаше да отсъствам поради ангажименти . Без теб нямаше да успея скъпа . Обичам си те безкрайно много !!! *rose* *rose* *rose* *rose*

« Последна редакция: Януари 11, 2017, 08:37:07 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #249 -: Януари 11, 2017, 18:46:36 »

И понеже това е моята си страничка тук във форума на И.О. Ще ти отговоря тук . Понеже ми закл'чи темата

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80987.0

Ще е добре да си отговориш на следните въпорси :

- Мислиш ли , че имам нужда от каквато и да е помощ от вашият екип ?
- Мислиш ли че изобщо ви вярвам , че бихте се намесили адекватно ?
- Мислиш ли че изобщо ще получа смислен и полезен отговор или ще получа отговор който всеки един потребител е получавал не еднократно ?
- Изобщо мислиш ли че някой от старите потребители вярва , че екипа приема на сериозно желанието ви да работите с вас ?

Отговорът е : Не и Едва ли ?

Дори да имаш и най-добрите намерения ( в които не се съмнявам ) аз , а и не само аз сме 99,99% сигурни че резултата ако не е НУЛЕВ от ще е ПОЧТИ НУЛЕВ от твоят опит за намеса . Не знам защо го прие лично и се засегна , но истината е че едва ли има по-дълго играещ играч който да уважава който и да е от екипа на И.О. . И това не го казвам с цел да обиждам , а просто го казвам с една единствена цел : Ако екипа изобщо му дреме за играчите , да си знае , че именно те доведоха до това състоянието на взаимоотношенията между ЕКИП и Играчи . Играчите са просто потребители и като всеки потребител , сме чуствиетелни към това което ни се предлага . От една страна ние получаваме ПРОДУКТ от друга страна ОБСЛУЖВАНЕ . Лично според мен едва ли ще се намери играч който да каже че е доволен от обслужването Wink . Така че напълно нормално е след като вие показвате несериозно поведение към нас то рано или късно да ви покажем и ние несериозно поведение към вас .

А сега за темата . Аз знам какво и как ще ми го кажете . Знам че никой няма да го промени , защото това е алгоритъма който смята и ЦВ и за да се промени ще трбва да се преправи на ново , а това ще отнеме време ако изобщо решите да го правите . Ако спучайно решите да го правите , то на този който прави алгоритъмът няма изобщо да му дреме за профилът ми къде е и що е . Той просто ще промени този алгоритъм и толкова . Това по принцип е грешка която я имам във всички СВетове , не просто в моят свят и профил .
Затова пак казвам е науместно да се иска свят и профил .

Надявам се да не се сърдиш и да приемеш наситна най-чистосърдечно , че просто не ви вярвам , защото сте показали , че с вас и без вас , за нас - е все таз

С уважение .
« Последна редакция: Януари 11, 2017, 18:49:49 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #250 -: Януари 11, 2017, 18:58:00 »


- Мислиш ли , че имам нужда от каквато и да е помощ от вашият екип ?
- Мислиш ли че изобщо ви вярвам , че бихте се намесили адекватно ?
- Мислиш ли че изобщо ще получа смислен и полезен отговор или ще получа отговор който всеки един потребител е получавал не еднократно ?
- Изобщо мислиш ли че някой от старите потребители вярва , че екипа приема на сериозно желанието ви да работите с вас ?

Отговорът е : Не и Едва ли ?

Дори да имаш и най-добрите намерения ( в които не се съмнявам ) аз , а и не само аз сме 99,99% сигурни че резултата ако не е НУЛЕВ от ще е ПОЧТИ НУЛЕВ от твоят опит за намеса . Не знам защо го прие лично и се засегна , но истината е че едва ли има по-дълго играещ играч който да уважава който и да е от екипа на И.О. . И това не го казвам с цел да обиждам , а просто го казвам с една единствена цел : Ако екипа изобщо му дреме за играчите , да си знае , че именно те доведоха до това състоянието на взаимоотношенията между ЕКИП и Играчи . Играчите са просто потребители и като всеки потребител , сме чуствиетелни към това което ни се предлага . От една страна ние получаваме ПРОДУКТ от друга страна ОБСЛУЖВАНЕ . Лично според мен едва ли ще се намери играч който да каже че е доволен от обслужването Wink . Така че напълно нормално е след като вие показвате несериозно поведение към нас то рано или късно да ви покажем и ние несериозно поведение към вас .
С болка в сърцето и даже доза срам .... тука ще се съглася с Юри ...... ама то дефакто личното мнение тука няма значение ....  Коглкото ще отговорят на предложението на Галахад толкова се помага и за други случай.  Наздраве и дано 2017 е по доходна за екипа и бонусите са по тлъсти Smiley
« Последна редакция: Януари 11, 2017, 19:00:44 от kataluneca89 » Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #251 -: Януари 11, 2017, 19:00:34 »

И понеже това е моята си страничка тук във форума на И.О. Ще ти отговоря тук . Понеже ми закл'чи темата

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=80987.0

Ще е добре да си отговориш на следните въпорси :

- Мислиш ли , че имам нужда от каквато и да е помощ от вашият екип ?
- Мислиш ли че изобщо ви вярвам , че бихте се намесили адекватно ?
- Мислиш ли че изобщо ще получа смислен и полезен отговор или ще получа отговор който всеки един потребител е получавал не еднократно ?
- Изобщо мислиш ли че някой от старите потребители вярва , че екипа приема на сериозно желанието ви да работите с вас ?

Отговорът е : Не и Едва ли ?

Дори да имаш и най-добрите намерения ( в които не се съмнявам ) аз , а и не само аз сме 99,99% сигурни че резултата ако не е НУЛЕВ от ще е ПОЧТИ НУЛЕВ от твоят опит за намеса . Не знам защо го прие лично и се засегна , но истината е че едва ли има по-дълго играещ играч който да уважава който и да е от екипа на И.О. . И това не го казвам с цел да обиждам , а просто го казвам с една единствена цел : Ако екипа изобщо му дреме за играчите , да си знае , че именно те доведоха до това състоянието на взаимоотношенията между ЕКИП и Играчи . Играчите са просто потребители и като всеки потребител , сме чуствиетелни към това което ни се предлага . От една страна ние получаваме ПРОДУКТ от друга страна ОБСЛУЖВАНЕ . Лично според мен едва ли ще се намери играч който да каже че е доволен от обслужването Wink . Така че напълно нормално е след като вие показвате несериозно поведение към нас то рано или късно да ви покажем и ние несериозно поведение към вас .

А сега за темата . Аз знам какво и как ще ми го кажете . Знам че никой няма да го промени , защото това е алгоритъма който смята и ЦВ и за да се промени ще трбва да се преправи на ново , а това ще отнеме време ако изобщо решите да го правите . Ако спучайно решите да го правите , то на този който прави алгоритъмът няма изобщо да му дреме за профилът ми къде е и що е . Той просто ще промени този алгоритъм и толкова . Това по принцип е грешка която я имам във всички СВетове , не просто в моят свят и профил .
Затова пак казвам е науместно да се иска свят и профил .

Надявам се да не се сърдиш и да приемеш наситна най-чистосърдечно , че просто не ви вярвам , защото сте показали , че с вас и без вас , за нас - е все таз

С уважение .
Толкоз глупости да напишеш в общи приказки - бива. Ама хайде малко да се кротнеш с генералните заключения, а?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #252 -: Януари 21, 2017, 19:55:48 »



Honor .  
What do you know about honor?
You who has never faced true fear, learn what honor is, before pretending you are a warrior.
Know this, before you step onto that thin red path, where know misstep is allowed.
А path that only ends when your legs fail to support you and your heart stops beating.
A path where sadness goes along with pain and where glory is the color of blood.
This narrow path goes only one way, a way covered in enemies and brothers, and it will take you in no shame, into the hands of death.
For the name you were given and for your descendants.

« Последна редакция: Януари 21, 2017, 20:00:04 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #253 -: Януари 21, 2017, 23:55:16 »

"Зимата идва"
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #254 -: Януари 22, 2017, 10:17:42 »

И Така днес денят ми започна доста интересно .
Както много пъти съм споменавал аз играя не една игра . Само 6 месеца след поредната ми авантюра в едина друга вселене , ето какво писмо съм получил тази сутрин в пощата си .

Hello Mr. Tanev ,

Thank you for taking the time to apply for a position as a Volunteer Moderator for Game  XXXXXXXX  US Team! We rely upon kind-hearted members of the community to maintain a friendly and fair environment for our players to enjoy.  The next page contains a short application, one for an  XXXXXXXXX US Team Game Moderator position and one for a Forum Moderation position.


What's it like to be a moderator?

As a moderator, you are a volunteer working in the XXXXXXX US Team . Depending on your position, you may be in charge of handling support tickets sent in by players who found bugs or have questions about anything imaginable (Game Moderator).  Or, if you have a position as a Forum Moderator, you will be in charge of moderating the forum, participating in discussions and answering questions. You will be working with a dedicated team and do a little extra for the game you love.

What do we offer?

You will be part of a very enthusiastic, dedicated international team. As such, you will be in close contact with the rest of the team, including community management, and have the opportunity to contribute to XXXXXXXX .  

What's required?

Before you begin your application, there are a few things we would like to share with you:

( Тук са изброени подробностите свързани със съответният тип Модератор )


Kind Regards

Your XXXXXXXXX  US Team



Не искам да ви заблуждавам , че това е дошло случайно . Напротив това дойде след усилия и не малко време което отделих на даденият продукт , но както виждате хората оцениха поведението ми ( дори и критично на моменти ) и поканата дойде , без да предизвиквана по никакъв начин от моя страна умишлено .

За съжаление установих за порден път , че поговорката "Никой не става пророк в собствената си държава " ,  се оказва май права  .

В заключение бих искал да благодаря на всички с които съм спорил или водил градивен диалог в този форум и да ви уведумя , че ще продължавам да ви наблюдавам и да хвърлям по едно око .


С оглед на създалата се ситуация сами ме разбирате , че ме чака един нов и вълнуващ проект за който ще отделям време и усилия .


« Последна редакция: Януари 22, 2017, 10:20:39 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!