Imperia Online България  
Април 29, 2024, 06:16:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Общи Приказки в Общи Приказки  (Прочетена 44987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #195 -: Ноември 29, 2015, 13:59:28 »

 Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #196 -: Ноември 29, 2015, 14:01:10 »

Излезе новата статистика на 10-те най-опасни професии
на първо място е :
 - Военнен летец в турските ВВС
.....

 Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #197 -: Декември 02, 2015, 21:34:10 »

Гледам, по улиците крачат някакви младежи с прически, по гащички, изскубали си веждите, говорят като минзухари, едни такива мазни и превзети. Представям си, как такъв юноша отива на гости у съученичка. Момичето му направило салата, опържило кюфтета, сипала ракия – демек постарала се. Идва нашият и иска фреш от круша. Сяда далеч от нея и си играе на смартфона. Дума не може да обели от притеснение. Не хапва нищо, щото е вегетарианец – изпитва искрена жал към умрели свине. Смята се за оригинален, като и пуска тъпи клипчета на телефона си. Девойката все пак му се нахвърля от скука. Правят две минутен секс с меката му болнава пишка. После той си отива, а тя става лесбийка.
Спомням си първата отпуска в казармата. Прибирам се на село. Тогавашната ми приятелка ме чака на двора. Отварям вратата, а тя търчи с водна чаша водка и парче пастърма. Думи няма – ръцете и треперят по-силно от „обичам те“. Пия, ям, целувам в движение. Знам, че мириша на обществен канал, но сръчно я намествам в спалнята. Влизам в нея. Очите и се облещили, като три литрови буркани…
Днешните младежи са презадоволени – лаптопи, фейсбуци, дрешки, слушалки… нямат идея, какво е копнеж, не знаят, какво е да нямаш… но умеят да преинсталират Уиндоус и Андроид.Picasa1Вземи му поговори на това девойче. Щом те е поканила, а ти си отишъл, значи се харесвате. Изключи си шибания телефон, не и давай да пуска телевизора. Пийни ракия, хапни от кюфтетата(яденето на плодове води до сношение с друг мъж), похвали как е сготвила. Ако си глупав или много притеснителен, просто я погледни в очите и кажи, че има много красив задник. Първоначално момичето ще приеме думите ти за простащина, но вътрешно ще одобри комплимента ти. Произнасяй цялото и име без умалителни форми. Говори, интересувай се от нея, опознай я – така разговорът няма да е посредствен. Приказвай за книги, не за предавания, разкажи и твоя идиотска история(все имаш някоя) – бъди забавен, но не шут, бъди мъж, а не тарикат. Щом спре да се смее я целуни. Целуни я, глупако, не казах да и пипаш гърдите и не си върти езика като някой пумпал, по-нежно деба. Хвани я за кръста или ребрата – бъди уверен. Глътни на екс последната ракия(че да не ти трае акта едно измиване на чиния). Гледай я в очите. Ако е девствена, трябва да си трижди по-внимателен, ако не… също. Не и тикай главата да ти прави мръсотии… но ти и направи, колкото и да си непохватен. Мачкай, докосвай, разузнавай кое и харесва – ако не разбираш – питай, не е срамно. Навлизай медоносно. Не я блъскай като вратичка на печка – първо джентълменски, накрая дърварската.
Ако искаш да я задържиш си пусни вежди, къпи се поне на два дни и забрави за Фейсбука. Заведи я на театър, вместо на кино – обещавам ти, че тя ще го оцени. Ако чуеш в училище някой да говори презрително за нея, просто светкавично му нацепи един в брадичката(дори да е от големите). Може после здраво да те бият, но по-ценното е да си рицар в очите и… да напълниш джобовете си с мозъка на любимата. А рицарите са такива, защото са яли много бой… те са благородни пазители… въпреки всичко…
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #198 -: Декември 02, 2015, 22:41:55 »

Това го четох одавна. Доста е добро и верно *ok*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #199 -: Декември 03, 2015, 08:37:54 »

Той : ..... и тогава добрата фея ме попита " Ти какво предпочиташ - добра памет или много голям пен*с ? "
Тя : И ти какво и отговория ?
Той : Да ти кажа честно - не помня !

 Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #200 -: Декември 03, 2015, 09:02:23 »

https://www.youtube.com/watch?v=rRg3X8phdhg  [:-}
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #201 -: Декември 09, 2015, 14:44:00 »




Една смъртоносна комбинация , която е забранена Smiley .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #202 -: Декември 09, 2015, 17:45:36 »

Между другото просто така Днес реших , че наистина форумът тук върви към своят залез и , че нистина няма абсолютна логика да се продължава някакво безсмислено лутане . Затова благодаря на всички които сте писали каквотои де в темите ми . Но лично аз ще изтрия тези които съм отварял и преценям ,че не са нужни . Може би ще оставя някоя друга за да може да влизам и да ги гледам понякога .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #203 -: Декември 09, 2015, 17:57:10 »

Между другото просто така Днес реших , че наистина форумът тук върви към своят залез и , че нистина няма абсолютна логика да се продължава някакво безсмислено лутане . Затова благодаря на всички които сте писали каквотои де в темите ми . Но лично аз ще изтрия тези които съм отварял и преценям ,че не са нужни . Може би ще оставя някоя друга за да може да влизам и да ги гледам понякога .
Grin това събитие е по-чакано от "историческия компромис" за промените в Конституцията, но за съжаление и то няма да се състой. Юрка, тук си излизал "на бис" повече, отколкото Плисецка в силните и години  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #204 -: Декември 09, 2015, 18:00:34 »

Grin това събитие е по-чакано от "историческия компромис" за промените в Конституцията, но за съжаление и то няма да се състой. Юрка, тук си излизал "на бис" повече, отколкото Плисецка в силните и години  Grin Grin Grin

О не аз ще остана да ви тормозя . Спокойно , но просто не мсиля , че има смисъл да се опитваме да правим каквото и да е . Просто лично за мен няма логика повече . Реално във форумът сте 15-20 човека . нямате какво смислено да си кажете и само се водете по течението на отминалата слава . Колкото повече чета нещата от минали години , толкова повече разбирам , колко е мъртво тук . И да благодарение на мен имаше малко раздвижване , но да ти кажа не мисля да им оправям Онлайна . Каквото такова . То и без това играта загуби половината от чара си .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #205 -: Декември 09, 2015, 18:37:13 »

Благодарение на Вас се създаде толкова спам във форума, толкова кавги, толкова караници, толкова раздори, толкова празни приказки, толкова лъжи, че форумът се превърна в място, което не харесва никому. Защо смятате, че Вие имате някакъв принос за това малко общество? Успяхте ли да сплотите тези 15-16 човека? Успяхте ли да се слеете с тях и да станете част от тях? Успяхте ли поне да се присъедините към някоя от групите във форума, защото тук има няколко групи хора, които имат сходни интереси и цели. Аз оставам с впечатлението, че не сте успели да постигнете нищо от това. Единственото, което правите е, да критикувате: първоначално критикувахте мен, след това модератора, след това съюза кийп калм, след това другите потребители, след това участниците на световното, сега всички нас заедно. Не Ви харесва форумът, не намирате това, което търсите, все нещо не е наред за Вас.

Моето мнение е, че форумът изпълнява функциите си, такива каквито са те, а именно: споделяне на полезна информация, докладване на бъгове, забавление. Не виждам причина за промените, за които Вие говорите, макар че честно казано никога не успях да разбера в какво точно се състоят те.

Това е моето заключение. Никой от хората във форума не иска нищо повече от това: някой да му даде информация, някой да му помогне да разреши проблема си, някой да го разсмее, разтуши и разсее.

Вашите изяви ми пречат изключително много да върша работата си във форума, защото се налага постоянно да водя някакви безсмислени дискусии с Вас и за Вас. Моля Ви най-учтиво да спрете с непрестанните теми, критики и предложения, които не са свързани пряко с играта.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #206 -: Декември 09, 2015, 18:56:21 »

Туй беше интелигентно,даже простак като мене нямаше да може да му го напише Grin
И все пак,той е Чък Норис

Сталоун:Чък,колко лицеви опори правиш?
Чък:Всичките.

 Grin Grin
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #207 -: Декември 09, 2015, 19:31:51 »

Ваня е много права, а нейната преценка вярвам е най-актуална след като тя дирижира и след форума отблизо. Тук има няколко групички и индивидуалисти, които само плюят и правят това място повече от неприятно за гледане. Дори не чета като видя въпросните да постват в дадена тема, защото знам че от тук се започва раздора. А обадиш ли се, става по-лошо. Аз обичам форуми и ги следя дори на игрите, които отдавна не играя. Но този ми е от най-неприятни и се е превърнал в помия. Виновни да се търсят - няма смисъл. Всеки има вина за постовете си и това, че някой го е провокирал не е оправдание. Трябват промени.
Трябва да си призная, че дори не знам на каква тема говорите. Отворих да видя какво е написала Ваня и коментерам само това. Да не вземе някой да се трогне и да почне да си измисля неща от контекстите си.
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #208 -: Декември 09, 2015, 20:14:50 »

препоръчвам на всички , само да прочетат заглавията на темите който са в раздел " Общи Приказки " . Всеки може да си направи след това сам сметката . Какво е наистина мението на повчето от потребителите за доста от нещата които говоря . А ако недай се боже се зачетете , може би ще открието и собственто си мение там Wink . Ваня аз не си вадя хляба тук и силно няма от какво да се притеснявам . Но определено мога да кажа , че коментра си го публикува след като изтрих повчето от темите създадени от мен и от 8 страници " Общите приказки "  стнаха 7 Wink . Сега ще ми стане любопитно какво ще се получи .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #209 -: Декември 10, 2015, 10:26:42 »

препоръчвам на всички , само да прочетат заглавията на темите който са в раздел " Общи Приказки " . Всеки може да си направи след това сам сметката . Какво е наистина мението на повчето от потребителите за доста от нещата които говоря . А ако недай се боже се зачетете , може би ще открието и собственто си мение там Wink . Ваня аз не си вадя хляба тук и силно няма от какво да се притеснявам . Но определено мога да кажа , че коментра си го публикува след като изтрих повчето от темите създадени от мен и от 8 страници " Общите приказки "  стнаха 7 Wink . Сега ще ми стане любопитно какво ще се получи .

Какво ще стане сега? Надявам се да проумеете поста ми и да се съобразите с молбата ми.
Времето на публикуване на коментара ми няма каквато и да е връзка с Вашето намерение да си триете темите. Ако желаете мога да ги възстановя до една, ако това би Ви донесло удовлетворение.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!