Imperia Online България  
Април 29, 2024, 20:43:22 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Общи Приказки в Общи Приказки  (Прочетена 44988 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #150 -: Октомври 03, 2015, 19:41:14 »

Темата МУ.... *HOSPITAL* *HOSPITAL* *HOSPITAL* Шъ трябва се търси фирма а го транспортираме у Мачу Пикчу наемника,а се наема на инките.Поне нема го слушат...мухахахаха.   Бенковскииииии

Каквото искаш говори , ама поне не се излагам да прося из форума от Админстрацията Диаманти . Това още не го проумявам . Да си плюеш на името , на достойнстовто , на честа ... за 50 лева . Ле ле ле .  *pig* *pig* *pig*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #151 -: Октомври 03, 2015, 20:41:14 »

хахахаха..е няма такава лейка.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #152 -: Октомври 04, 2015, 21:12:14 »

Проси се нещо което не си го постигнал сам. Това си го постигнал сам. Никой не е дошъл да ти спечели битката.
Като гледам мнението ти го споделяте само ти и ти.
Понякога ограниченото мислене е проблем. Особено за глава в която сивото вещество е изключително малко.
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #153 -: Октомври 04, 2015, 21:17:58 »

Проси се нещо което не си го постигнал сам. Това си го постигнал сам. Никой не е дошъл да ти спечели битката.
Като гледам мнението ти го споделяте само ти и ти.
Понякога ограниченото мислене е проблем. Особено за глава в която сивото вещество е изключително малко.

За разлика от теб , аз съм взимал медал и без да ми дават диаманти ( закачка )  . Тогава съм му се радвал не по-малко и е имал абсолютно същата стойност . Така че просия е когато хората ти направят жест , а вие от безочие им се качите на главата . Но за да го разберете се искат поне малко чест и достойнство . За мен това е просия и е под достойнството ми да мрънкам да администрацията за това .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #154 -: Октомври 04, 2015, 21:22:08 »

Ограничено мислене имаш, това е.. Като получиш подарък поради някаква причина , да не би да ти казват какво да правиш с него или къде да го носиш! Пътувай...
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #155 -: Октомври 04, 2015, 21:29:34 »

Ограничено мислене имаш, това е.. Като получиш подарък поради някаква причина , да не би да ти казват какво да правиш с него или къде да го носиш! Пътувай...

Мелееее как ви ги дават тези табели че си тръст не знам . Елеметарни неща не разбирате от Инстанци . Аре аз без сивото сега ще те светна теб и другите
Когато се създава свят той е отделна инстанция . Каквото стане в нея си седи в нея . Доказателство за думите ми е че когато влизаш с глобалният акаунт ти може да мо модифицираш името . Това означва , че за елементарният потребител , може и да е един профил , но това е абсолютно различен профил , в друга инстанция . Тоест ако имаш 1 профил в 10 различни свята то ти дефакто имаш 10 различни профила . Така че казано по елементарен начин как ти го казваш : А нормално ли е според теб да се подарява подарък който са ти го подарили ?
Дори и да съм с без сиво вещество , все пак имам доста повече за да разбирам от алгоритмични цикли . Ет осега може още повче да съм ти ясен защо това кето правите е просия и нищета . Да подаряваш подарък !!!! Също се иска много морал и доблест Wink .  
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 21:31:05 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #156 -: Октомври 04, 2015, 21:36:04 »

 Grin зелено...алгоритмични цикли... зелен алигатор цикли на първа инстанция... все едно са  Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #157 -: Октомври 04, 2015, 21:36:59 »

Верно си ограничен. Не говоря конкретно да се подарява подарък. След като ти е подарен , той е само твой. Никой няма правото да ти казва да си го сложиш на шкафа или в кутията да си остане. Как може купените диаманти да се прехвърлят а придобитите не! Не искам отговор. Знам какъв е , знам достатъчно какви са възможностите на играта. Всички твои дълбокомислени разсъждения са без особено значение да не кажа с абсолютно никакво. Не ме занимавай с мнението си.
Колкото до моята табелка - тя има друго значение и не е на пъдарите работа(тоест твоя) що аджаба ми е дадена.
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #158 -: Октомври 04, 2015, 21:46:45 »

Верно си ограничен. Не говоря конкретно да се подарява подарък. След като ти е подарен , той е само твой. Никой няма правото да ти казва да си го сложиш на шкафа или в кутията да си остане. Как може купените диаманти да се прехвърлят а придобитите не! Не искам отговор. Знам какъв е , знам достатъчно какви са възможностите на играта. Всички твои дълбокомислени разсъждения са без особено значение да не кажа с абсолютно никакво. Не ме занимавай с мнението си.
Колкото до моята табелка - тя има друго значение и не е на пъдарите работа(тоест твоя) що аджаба ми е дадена.

Аз сега се сетих ... ти си онази дето давала идеи на Екипа на И.О. ама те не знаели май Wink . Нещо и доказателствата ти ги няма  *pardon*  . Изобщо поредният феномен си и ти . Страно как сте все хора от една скайп група Wink . Хайде повче няма да ви коментирам , че достатъчно време ви отделих . Дано само хората да четат и да внимават с кой ще заиграят , че ако попаднат при вас ....
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #159 -: Октомври 04, 2015, 21:48:12 »

Мелееее как ви ги дават тези табели че си тръст не знам . Елеметарни неща не разбирате от Инстанци . Аре аз без сивото сега ще те светна теб и другите
Когато се създава свят той е отделна инстанция . Каквото стане в нея си седи в нея . Доказателство за думите ми е че когато влизаш с глобалният акаунт ти може да мо модифицираш името . Това означва , че за елементарният потребител , може и да е един профил , но това е абсолютно различен профил , в друга инстанция . Тоест ако имаш 1 профил в 10 различни свята то ти дефакто имаш 10 различни профила . Така че казано по елементарен начин как ти го казваш : А нормално ли е според теб да се подарява подарък който са ти го подарили ?
Дори и да съм с без сиво вещество , все пак имам доста повече за да разбирам от алгоритмични цикли . Ет осега може още повче да съм ти ясен защо това кето правите е просия и нищета . Да подаряваш подарък !!!! Също се иска много морал и доблест Wink .  

Ей, а млъкни малко бре, а млъкни бре!!! Егати кречеталото, егати чудото! Ти си бетер недоклатена мъстия.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #160 -: Октомври 04, 2015, 21:55:43 »

Ей, а млъкни малко бре, а млъкни бре!!! Егати кречеталото, егати чудото! Ти си бетер недоклатена мъстия.

хахахахаха аз да съм дошъл в умрелите ви теми да пиша ? Много сте отворени в на хората темите , ама вашите са пълна дупка . Wink . Давайте вдигайте ми рейтинга и да правим готина тема .
 
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #161 -: Октомври 04, 2015, 21:57:04 »

Човекът си отмъщава на "Поведенческата психология" бре, не го ли разбрахте.  Grin Grin Grin

Лесна е вашата, а аз без него какво да правя? А?А?

https://www.facebook.com/ConselhosdeBiscat/videos/862699600474047/ - само това ми остава, май Cry
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #162 -: Октомври 04, 2015, 21:59:17 »

Ти верни ли си мислиш че темата ти е готина бе!
Боже ела си прибери версиите остави двама трима да си говорим с тех....
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #163 -: Октомври 04, 2015, 22:13:26 »

Безумни цитати от женските романи:
Какво иска тя ? Просто секс или нещо по-дълбоко?"
"Езикът му, нахлувайки в устата ú, яростно правеше това, към което се стремеше друга част от неговото тяло."
"С един мощен тласък той нахлу в нея, а тя изстена, възхитена от неговата точност."
"Само за два дни тя се влюби в него от пръв поглед."
"- И аз те обичам. – прошепна Хали. Бен нададе нисък, протяжен тон и бавно проникна в нея. И замръзна от изблика на нахлулите чувства. Удоволствие. Топлина. Той най-накрая е у дома!"
"Тя искаше да умре , но вместо това заспа."
"Усмивката на устата ú ставаше по-широка с всяка изминала секунда до проближаването на оргазма."
"Грейс усети, че зърната ú се бяха подули. Това беше нова стъпка в техните отношения."
"Без да се обръща, той погледна назад."
"И неговата загоряла кожа! И това тяло в гладки бицепси, трицепси и други мъжки мускули!"
"Той се качи по стълбите, придържайки се към устните ú."
"В очите му гореше такъв огън, че тя замръзна."
"Той взе лицето ú в ръцете си и нежно го постави на килимчето пред камината."
"Джейк застана на колене, смъкна дънките ú и пред него се откри гледката към нейния залив."
"Дълбоко в гърдите си тя чу смях."
"Цялата ѝ фигура говореше, че тя го слуша не само с ушите, но и с очите си."
"Чипият ú нос плавно премина в лебедова шия."
"Формата ѝ беше обикновена женска – два изпъкнали хълма отстрани и вдлъбната по средата."
"По обезумялото ѝ от възбуда лице се четеше такава страст, че целият град би черпил електричество от нея, ако по това време то съществуваше."
"Проникването беше като ято пъстърви, шеметно плуващи нагоре-надолу по течението."


Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #164 -: Октомври 04, 2015, 22:27:08 »

Юрка, радвай се че Крум влиза извънредно рядко тук, иначе да си изхвръкнал като коркова тапа из маймунски гъз.
Ти си най-лошия играч с най-нищожното его. Ако имаше повече самоуважение, досега да си се прострелял в главата с харпун.Беден си като ломски циганин.За теб никога никой не каза добра дума. Където си играл, все си се наакал. Няма съюз, където си бил, който да те не псува. Нещо повече, почти няма съфорумец, който да не е споменавал родата ти  по един или друг повод. Това брато не е рейтинг. Говното в кенефа също мисли че е велик ароматизатор но си остава говно.Каталунеца май се оказа прав за теб.Ти си ялова работа, две три заучени реплики, никакви умения в играта, за сметка на това огромни дози подлизурство, алчност, интригантство, велики цели без грам възможност за реализирането им. В моя край на такива като теб им викаме - омрази и това им амплоа тук е с много къс падеж.Браточка - ти си побръкан електрон. Най добре рипни у Марица.
Ако този уйгур влезе в отбора - спукана ви е работата, ще ви продаде за жълти стотинки.
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 22:31:56 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 22   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!