Imperia Online България  
Март 29, 2024, 15:54:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Качи 1 нива на Вал [0%]  (Прочетена 2296 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« -: Септември 16, 2015, 05:21:50 »

Качих едно ниво малко след 15 .... обаче задачата не е мината профил: kataluneca89 свят 177
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #1 -: Септември 16, 2015, 10:21:28 »

Построихме едно ниво във вп2 и задачата се отчете. Възстановени са ресурсите за него.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #2 -: Септември 16, 2015, 11:09:53 »

Построихме едно ниво във вп2 и задачата се отчете. Възстановени са ресурсите за него.
блaгодaря
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Септември 16, 2015, 12:24:27 »

блaгодaря

Само да добавя, че отчитането на мисията става в момента на приключване на строежа на дадената сграда, а не в момента на пускане на строежа. Съответно, когато сградата е приключена и Вие сте в този момент в играта през мобилното приложение, мисията не се счита за изпълнена.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #4 -: Септември 16, 2015, 13:29:31 »

Само да добавя, че отчитането на мисията става в момента на приключване на строежа на дадената сграда, а не в момента на пускане на строежа. Съответно, когато сградата е приключена и Вие сте в този момент в играта през мобилното приложение, мисията не се счита за изпълнена.
пояснение: ниеото го пуснaх в 00.03.00 чaсa..   след което шегнaх дa спa стaнaх в 5.00.00 чaсa и влезнaх  в игрaтa от лaптоп  при което нивото беше зaвьршено но не беше отчетено...  НЕ използвaм мобилното приложение зa изпьлнявaне нa тези зaдaчи.. дa влизaм през него но не го използвaм зa никaкви ежедневни зaдaчи ,тях ги изпьлнявaм сaмо от лaптопa ми ..                 пс: ниво вaл стaвa зa 16 м  aз го пуснaх и вшезнaх след 5 чaсa ... мисля че е достaтъчно време зa приключвaне и отчитaне получил се е бьг зa товa сьм писaл не зaрaди мое недоглеждaне в този случaй
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Септември 16, 2015, 13:53:42 »

Не, не става въпрос за недоглеждане. Искаме да установим защо не се зачитат някои задачи при някои играчи, при положение че ако ние влезем в акаунта и изпълним условието, задачата се зачита. Това е странното. Благодаря за изчерпателната информация.  Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #6 -: Септември 16, 2015, 13:57:42 »

Не, не става въпрос за недоглеждане. Искаме да установим защо не се зачитат някои задачи при някои играчи, при положение че ако ние влезем в акаунта и изпълним условието, задачата се зачита. Това е странното. Благодаря за изчерпателната информация.  Smiley
   тaзи и вчерaшнaтa сa единствените с които сьм имaл проблем другите се отчитaт нa моментa  всичко се изпьлнявa през лaптоп ско могa дс помогнa с др може и нa лични мерси зa помощa
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Септември 16, 2015, 13:58:21 »

   тaзи и вчерaшнaтa сa единствените с които сьм имaл проблем другите се отчитaт нa моментa  всичко се изпьлнявa през лaптоп ско могa дс помогнa с др може и нa лични мерси зa помощa

 Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Септември 18, 2015, 17:49:20 »

Ако може и аз да ви дам мнение . При мен това се получава при следните моменти

На единият комп играя през Експлорар а на другият цъкам през Хрома . Онзи ден ми напрви впчетление , че пускайки задачата през Експолорара и проверявайки на Хрома , не ми го отчете . Но логвайки веднага отново Експлорера всичко се оправи . Мислих да ви пиша , но се разсеях . Та сега искам да питам : Кой е браузера през който препоръчвате да се играе играта ? Това го питам защото не всеки път браузерите имат едно и също време за ъпдейт на Флаша ? Мерси предварително за отговора !
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #9 -: Септември 29, 2015, 16:50:29 »

Explorer като цяло не е препоръчителен. Mozilla и Chrome са браузърите, които препоръчваме. Аз лично смятам, че Chrome е по-добър за ИО.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!