Imperia Online България  
Април 23, 2024, 09:57:47 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневни задачи, кога ще ги оправите най-после...  (Прочетена 3917 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Септември 13, 2015, 20:58:28 »

Доста често, когато ми се пада задача да държа за определен интервал от време армия в гарнизон или на поле ми се случва да не ми отчита времето и да се налага да ги мръдна и да ги върна за да започне "таймерът да засича"... Не и днес... Падна ми се следната задача "Разположи 10 000 конници във военен пост за 2 часа" ( http://prntscr.com/8fx5pc ) обаче още на обяд заби на 11%... стояха поне 30мин, след което ми се наложи да ги изкарам, след което се върнаха и ги държах доста време без тези 11% да се променят, пращах връщах (с цел да започне да отброява наново, което досега оправяще проблема), но не то си стой на 11%... стоя поне 2 часа и нещо и не ми я отчита (има заделена 20К конници, които си стояха там само за задачата...)...
Е сега как да си мина задачите?!?!

Или си оправете задачите, или изобщо не ги пускайте, няма да коментирам изобщо смяната на деня за зануляване по колко дебилен начин го осъществихте, без предупреждения без нищо...
Активен
battle_brawler
Капитан
****

Karma: +76/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 260



Профил
« Отговор #1 -: Септември 13, 2015, 21:05:30 »

http://prntscr.com/8fxew2
И аз имах същия проблем със задачата да разположа 40к мечоносци в ВП за 2часа. Премествах, връщах и не мърда от 0% и го зарязах накрая  Grin
Активен

Пием като смок,
еб*м като бог,
и удрям като трифазен ток!!!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Септември 14, 2015, 10:19:54 »

За да извършим проверка, трябва да сигнализирате в рамките на деня. Ако се случи отново, моля, пишете, за да погледнем.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #3 -: Септември 14, 2015, 11:01:11 »

@Vania, искрено се надявам коментарът Ви да е шега...
Беше публикувано в рамките на деня, но явно нямате служители в неделя, не обвинявайте играчите, за неща, за които нямат вина.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #4 -: Септември 14, 2015, 12:09:10 »

В никакъв случай не Ви обвинявам. Работното ни време е от понеделник до петък, от 9 до 17.30ч. Това, което исках да кажа с предишния си пост е, че за да проверим какво точно се случва и съответно да отстраним проблема с дадена задача, е нужно да получим сигнал за нея в рамките на деня, защото на следващия ден вече имате нова задача в акаунта си и няма как да извършим каквато и да е проверка.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Yavor_bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #5 -: Септември 14, 2015, 12:27:51 »

Да разбирам, че събота и неделя нямате нито един служител, който да откликва на проблемите на потребителите ви?
Срамно за компания с такъв мащаб, всекидневната поддръжка според мен е нещо задължително, макар и с намален персонал през уикенда...

Само не разбрах, защо ви беше коментара "За да извършим проверка, трябва да сигнализирате в рамките на деня." прозвуча ми заядливо... можеше просто да пишете чисто просто и ясно "Събота и Неделя се спасявайте."
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Септември 14, 2015, 13:10:20 »

Ами не знам защо все звучи заядливо, може би защото повечето хора тук започват с тази нагласа, с изначален негативизъм, с желанието да се скарат, да се получи спор, да унижат отсрещната страна. Което е жалко.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #7 -: Септември 14, 2015, 16:34:16 »

Качи 1 нива на Мина желязо [0%]
Качи 1 нива на икономическа сграда [0%]

Две задачи за деня .... пуснах 2 нива мини които са с завършен строеж.... пуснах два паметника които са с завършен строеж... въпрос е колко мини да пусна за да мина това условие ?  
ПС: в момента съм пуснал пак ниво мини и паметник които ще са готови след час два .... извинявам се предварително не е с заядлив тон ама не мога да седя от 9 до 17,30  в форума за да докладвам проблемите и бъговете... все пак и ние работим !
  профил  :kataluneca89   свят 177 ?
« Последна редакция: Септември 14, 2015, 16:38:35 от kataluneca89 » Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #8 -: Септември 14, 2015, 16:38:05 »

Дари 460 000 камък [0%]
не стига че едва ги дари колежката понеже е на макс в хазната та трябваше да вдига нето а то взе че не ги отчете.
KJD83
160
Активен
_MARIAN_
Гост
« Отговор #9 -: Септември 14, 2015, 16:48:49 »

Много сте добри, спор няма  Grin Grin :
http://prntscr.com/8g80a5

едит: след повторно вкарване на посочената сума се оправи.
« Последна редакция: Септември 14, 2015, 17:00:02 от _MARIAN_ » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Септември 14, 2015, 16:49:04 »

Ще проверим и ще пиша, когато разполагам с резултат.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #11 -: Септември 14, 2015, 16:51:05 »

Забравих да попитам нещо: kataluneca89 и  fatmaka > да не би да сте изпълнявали условието на задачите през мобилно приложение?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #12 -: Септември 14, 2015, 16:57:50 »

Забравих да попитам нещо: kataluneca89 и  fatmaka > да не би да сте изпълнявали условието на задачите през мобилно приложение?
  не . Знaм че от приложениетоне ги отчитa  пьрво снощи мaлко след 12 пуснaх минa и пaметник сутринтa пaкот лaптопa ми цял ден рaботя и преди мaлко вшязaх виждaм че не сa изпьлнени и сигнaлизирaм. Стaвa думa зa пьрвите три зaдaчи зa деня тaкa че нямa кaк дa сa зaключено
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #13 -: Септември 14, 2015, 17:00:20 »

не не е през мобилното.нито аз нито жена ми го ползваме.изпълнявани са от лаптопа.за каталунеца не знам
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #14 -: Септември 14, 2015, 17:01:29 »

  не . Знaм че от приложениетоне ги отчитa  пьрво снощи мaлко след 12 пуснaх минa и пaметник сутринтa пaкот лaптопa ми цял ден рaботя и преди мaлко вшязaх виждaм че не сa изпьлнени и сигнaлизирaм. Стaвa думa зa пьрвите три зaдaчи зa деня тaкa че нямa кaк дa сa зaключено

Да, аз видях задачите в акаунта Ви. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!