Imperia Online България  
Април 27, 2024, 05:06:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предложение  (Прочетена 795 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« -: Септември 10, 2015, 15:21:46 »

Здравейте драги играчи и администратори-имам предложение отнасящо се до модула за наглеждане. Предлагам следната промяна във версии 5 и 6. Тъй като никой от нас не може да знае всичко и не сме Господ,предлагам зловредни действия извършени от наглеждачи да могат да бъдат оправяни,защото при други случаи(разбита парола) щетите се премахват,а при щети извършени от наглеждач това не се случва. На мен ми се е случвало човек,който не ми е правил нищо лошо,даже напротив-помагал ми е да му щукне да пре прецака жестоко. В свят бг12 версия 5 докато ме наглеждаше този пичага сложи голям заем-махна армията и спря строежа на крепост 8. Това беше на 21.08 2015.Сега вече съм повече от възстановен,но не от админите а от помощта на новите ми съюзници,защото този човек ме беше изхвърлил и от съюза си. И именно защото не можем да знаем какво ще направи някой предлагам действията на наглеждачите да могат да бъдат оправяни,ако са зловредни за акаунта-спиране на сгради,слагане на голям заем,махане на армия. Така хората ще се замислят преди да прецакат някого,защото ще знаят че щетите ще бъдат премахнати,а дадения пострадал ще бъде компенсиран. Не помня вече дали в по-старите версии имаше наглеждачи,но ако има нека и там,от уважение към старите кучета да се въведе.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!