Imperia Online България  
Април 19, 2024, 11:28:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Наказания в съюза  (Прочетена 1159 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« -: Септември 07, 2015, 14:51:18 »

Предлагам в съюза да имa опция с която да може да се упражнява контрол спрямо другите играчи. Например играч А прави глупости така да се каже и аз го предлагам за наказание. Появява се автоматично анкета 24 часова на която всичко могат да гласуват с нетните си точки. Ако събере повече нетни точки да бъде наказан - наказанието мy да е 3 дена макс данък. Ако не мине гласуването не бива наказан и 3 дена не може да бъде предлаган за наказание. Ако по принцип данъците са на макс реално не променя нищо. Ако даден играч бъде наказан 3 пъти автоматично да се пуска анкета дали искате този играч да остане в съюза. Пак се гласува и резултата определя дали да остане в съюза. Пак да се гласува с нетни точки. След края на анкетата решението да се изпълнява от системата на играта.
П.С. Мнения, предложения и коментари се надявам да има щот ми се вижда добро предложение.
П.С. Предложението ми може да бъде с някой корекции ако мислите че има нужда при евентуално одобрение
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
viktoriika91
Сержант
**

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Профил
« Отговор #1 -: Септември 08, 2015, 10:17:38 »

Не  е честно гласуването с нетни точки ако в съюза ти си с нетни точки много над останалите играчи можеш да манипулираш вота в своя полза
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #2 -: Септември 08, 2015, 12:37:21 »

Не съм съгласен с теб. Когато има избори за лидер примерно когато се прави преврат - се гласува с нетните точки. Искаш да кажеш че и тогава е нечестно ?  Естествено че човек с повече нетни точки ще влияе повече на играта, респективно и на съюза  Embarrassed
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
viktoriika91
Сержант
**

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 86


Профил
« Отговор #3 -: Септември 08, 2015, 15:48:32 »

И там е нечестно според мен. Моя глас струва колкото твоя независимо дали съм 200 к нето или 200 м
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #4 -: Септември 08, 2015, 16:17:38 »

Възможно е гласуването тогава да не става по нетни точки a бройка. Искам да попитам админите предатели ли са предложението на които трябва? Никаква активност от тяхна страна  Shocked
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Септември 08, 2015, 16:29:35 »

Да, ще предам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #6 -: Септември 09, 2015, 12:53:37 »

Като прави глупости го махаш бе  Wink Казваш на наглеждачите му да ти докладват за дейността по акаунта му и ако има нередности( шпионин на друг съюз например) го махаш просто
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!