Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:26:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малоумно  (Прочетена 3862 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #15 -: Септември 10, 2015, 13:20:38 »

Банда , това са глупости бре . Създават ви глупавият навик да им ходите по гайдата и да ви водят за носа . Правете това което можете . Другото пас . Да неби да не сте играали без задачите ? Дават ти 2 опита да въртите колелото и уж диаманти , на мен от 3 дни колелото не ми е генерирало грам диамант . Чак днес на 8 мото въртене ми показа как изглеждат на снимка . Я се стегнете и си цъкайте спокойно . Да си въртят тези от екипа .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #16 -: Септември 10, 2015, 13:23:15 »

Нa 1М нето ми дaвa 1500 леки мечa Grin
Активен
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #17 -: Септември 10, 2015, 15:30:21 »

Не знам вече в какво се е превърнала 6-цата. Аз си цъкам 5-ца и там книжката е напълно достатъчна като задачи-това колело като го гледах уж нещо много хубаво и полезно,ама като ви гледам вас,явно за нищо не става-така че си играйте без задачи-развивайте си вашите неща-проучвания,сгради и армия,които ВИЕ смятате че ще са ви полезни-ако ще пускате елит много ясно че няма да ви пука че колелото ви казва-пусни следващо ниво атака стрелец.
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #18 -: Септември 14, 2015, 18:29:04 »

http://prntscr.com/8g0szr   Shocked  и отговора които ми дадоха  ---> http://prntscr.com/8g962j

това ми е първата задача !!! разбирам да е от заключените ама ми е първата !!! или ги oправете тия неща или го махнете това колело  *crazy*
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #19 -: Септември 14, 2015, 19:10:33 »

http://prntscr.com/8g0szr   Shocked  и отговора които ми дадоха  ---> http://prntscr.com/8g962j

това ми е първата задача !!! разбирам да е от заключените ама ми е първата !!! или ги oправете тия неща или го махнете това колело  *crazy*
Не е за това.Случи се и при мен в събота или неделя не помня кой от двата дни.Да не би сандъка да беше празен.
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #20 -: Септември 14, 2015, 19:22:15 »

Не над 900 к злато 

http://prntscr.com/8g9ude
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #21 -: Септември 14, 2015, 19:36:23 »

тогава си е бъг
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #22 -: Септември 14, 2015, 20:08:34 »

единствения вариант ако искам да завърта колелото - 61 тарана трябва да направя. тоест малко над 700 k дърво и nad 120 k желязо niceee ...  *hmm* също губя и точки и за сандъка на края на седмицата  *crazy* 
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
teddyrk
Редник
*

Karma: +10/-7
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #23 -: Септември 14, 2015, 20:56:05 »

Хора зарежете тея пусти сандъци бе  Grin . Ако ви е от полз за вашта игра да правите тея задачи правете ги,ако имате други планове за развитие не ги правете-към този етап май по-добре да не ги правите,като гледам какви бъгове се ширят в тази 6-ца-доста време щ отнеме бъговете да се оправят при скоростта на екипа
 
Активен
Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #24 -: Септември 14, 2015, 22:08:06 »

Трябваше да оцениш отговора с Отличен. Това е причината, ако не отвориш ежедневните задачи да ги видиш какви са не се изпълняват дори и да си направил нещо от тях без да искаш. Това според мен се нуждае от промяна, трябва да стават активни след 00:00 часа новите задачи точно заради такива случа с храма.
Активен
fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #25 -: Септември 14, 2015, 23:45:10 »

ted малко по нагоре го казах,от как ме прецакаха с един 12 часов си играя моята игра.ако ми отърва въртя три пъти,ако не майната им,те ше ми кажат как да си развивам акунта.това какъв сандък ше ми даде накрая изобщо не ме интересува.най вероятно ше им дойде на акъл че видиш ли седмичните няма да остават за другата ера,така че и с тях и без тях се тая.свикнали сме да и прецакват в диамантената версия.всичко в името на плащачите,а за нас бетаджиите както ни нарича Изгубения среден.
Активен
krustonosecut
Редник
*

Karma: +0/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 10



Профил
« Отговор #26 -: Септември 15, 2015, 00:46:12 »

Трябваше да оцениш отговора с Отличен. Това е причината, ако не отвориш ежедневните задачи да ги видиш какви са не се изпълняват дори и да си направил нещо от тях без да искаш. Това според мен се нуждае от промяна, трябва да стават активни след 00:00 часа новите задачи точно заради такива случа с храма.

задължение на админите това нещо да го бяха написали !!! Shocked  ако беше част от правилото нямаше да има нерви за тая простотия а не да се разбира по трудния (грубия) начин  *ok*
Активен

Ние сме анонимните. Ние сме легион. Ние не прощаваме. Ние не забравяме. Очаквайте ни !!!
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!