Imperia Online България  
Април 28, 2024, 16:21:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ежедневни задачи  (Прочетена 6847 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
artyr-bg
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 24


Профил
« Отговор #45 -: Ноември 16, 2015, 21:00:28 »

Направи 8 часов депозит за 160 000 злато [0%]   Направих го а нищо не отчете ЗАЩО.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #46 -: Ноември 17, 2015, 11:38:18 »

Направи 8 часов депозит за 160 000 злато [0%]   Направих го а нищо не отчете ЗАЩО.

Днес задачите са други и няма как да проверим какво се е случило. Съжалявам.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Teodosi_I-Tzar
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 4


Профил
« Отговор #47 -: Ноември 20, 2015, 00:23:16 »

Здравейте. Днес имах мисия от ''Ежедневните задачи'' и тя беше да направа полево разузнаване. Вкарах, колкото шпиони искаше мисията. Дори след, като свърши мисията на шпионите получаваш съобщение, че мисията е готова и те афтоматично започват на нова да си обикалят. При мен няма съобщение, полевото разузнаване е готово, нито времето започва на ново. Спира на 00:00. И така. След като това стана един път, си казах - ами добре. Вкарах още 1 шпионин, за да започне времето отначалото ( в ежедневните задачи също не ми го отчете и така ) Поиграх си цяла сутрин с това, като вкарах още шпиони, за да започне на ново мисията, но нищо. Накрая писъх на супорт. Още към 14 часа и от тогава до сега нямам никакъв отговор....Най -странното е, че в един момент мисията в ежедневните ми задачи беше изпълнена. Сега не знам какво да правя, за да си върна шпионите.....Благодаря Ви.
     Teodosi_I-Tzar   V6 256
« Последна редакция: Ноември 20, 2015, 00:35:38 от Teodosi_I-Tzar » Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #48 -: Ноември 20, 2015, 12:51:50 »

Здравейте. Днес имах мисия от ''Ежедневните задачи'' и тя беше да направа полево разузнаване. Вкарах, колкото шпиони искаше мисията. Дори след, като свърши мисията на шпионите получаваш съобщение, че мисията е готова и те афтоматично започват на нова да си обикалят. При мен няма съобщение, полевото разузнаване е готово, нито времето започва на ново. Спира на 00:00. И така. След като това стана един път, си казах - ами добре. Вкарах още 1 шпионин, за да започне времето отначалото ( в ежедневните задачи също не ми го отчете и така ) Поиграх си цяла сутрин с това, като вкарах още шпиони, за да започне на ново мисията, но нищо. Накрая писъх на супорт. Още към 14 часа и от тогава до сега нямам никакъв отговор....Най -странното е, че в един момент мисията в ежедневните ми задачи беше изпълнена. Сега не знам какво да правя, за да си върна шпионите.....Благодаря Ви.
     Teodosi_I-Tzar   V6 256

Днес сутринта в 9.46ч сте получили отговор на пощата си. Вчера имаше проблем с полево разузнаване и основаване на отдалечени владения, който бе отстранен.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!