Imperia Online България  
Март 29, 2024, 00:13:24 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: проблем със зареждането на диаманти и бездействието на администраторите  (Прочетена 5495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« -: Август 23, 2015, 03:19:32 »

здравейте имам плащане на 22.08 в 15.33.20 часа а диаманти нямам преведени,фактурата е с номер 9874035398 разписка 06000362826183 към изи пей варна пикадили център,къде са ми диамантите.не мога да си взема нито десетчасовия бонус нито да си отворя сандъците,досега не съм имал проблеми и веднага съм си получавал диамантите,моля да проверка да си получа това за което си плащам плюс КОМПЕНСАЦИЯ  за забавянето,след като пишете че получването е веднага а нищо не давате.когато забавите даден профил с часове или дни понеже все проблемите са в почивни дни и ВИЕ почивате помагате на други или ги подкрепяте по този начин,не желаете да спрете  хората с аларми и още много други неща който обезмислят тази игра,накрая почнахте и да ни ограбвате плащаме си за диаманти а нищо не получаваме.
акаунта ми е igs2  свят 56
искам  извинение защо профила ми е блокиран да не мога да сигнализирам при проблем при закупуване на диаманти,ЗАЩО ИМА АДМИНИСТРАТОРИ КОЙТО ВЗИМАТ ПАРИ ОТ НАС А БЕЗДЕЙСТВАТ.
ДОКОГА.
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Август 23, 2015, 20:58:35 »

В понеделник ще се появи Админ и ще ви отговори за създадените неудобства. Писали сте ми ЛС, ще предам за проблема и аз.

Smiley
Активен

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #2 -: Август 23, 2015, 21:18:01 »

А защо махате моето мнение Huh??? Нещо неудобен съм ви май че.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #3 -: Август 23, 2015, 21:22:35 »

Защото не е по темата, а това е служебна секция и спамът е забранен.  Smiley
Активен

KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #4 -: Август 23, 2015, 21:24:32 »

Какъв спам Huh?? Спам понеже си изисквам правата.Аз ще плащам за диаманти а некой ще си прехвърля ресурс на по 0.1 през пазара.Баси спама.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #5 -: Август 23, 2015, 21:32:29 »

след като прибирате парите веднага ,ще имате дежурен администратор,за два дена докато ми решите проблема може цялата игра да ми замине,и е прав михайлов ,почти не останаха хора да играят тази игра заради вас.

« Последна редакция: Август 23, 2015, 21:34:53 от igs2 » Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Август 23, 2015, 21:36:54 »

Какъв спам Huh?? Спам понеже си изисквам правата.Аз ще плащам за диаманти а некой ще си прехвърля ресурс на по 0.1 през пазара.Баси спама.

Събирате доказателства кой го прави и докладвате на съпорта -това са правилата и начините на действие по този казус.

след като прибирате парите веднага ,ще имате дежурен администратор,за два дена докато ми решите проблема може цялата игра да ми замине,и е прав михайлов ,почти не останаха хора да играят тази игра заради вас.



Аз съм Модератор и нямам нищо общо с Администрацията и няма как да ви помогна, освен да ви уведомя за сроковете и да предам за проблема. Съжалявам още веднъж.
Активен

igs2
Редник
*

Karma: +3/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 26


Профил
« Отговор #7 -: Август 23, 2015, 21:47:06 »

събираме доказателства докладваме и нищо не става,съпорта нищо не прави,не е наша работа да разследваме и да ви даваме доказателства , ВАША работа е да намерите начин да спрете тези играчи,все пак благодаря че си предал на директорите да проверят случая с моите  диаманти,ако не са във ваканция до края на месеца.
Активен
dimitarrr
Лейтенант
***

Karma: +15/-206
Неактивен Неактивен

Публикации: 207



Профил
« Отговор #8 -: Август 24, 2015, 09:11:13 »

след като прибирате парите веднага ,ще имате дежурен администратор,за два дена докато ми решите проблема може цялата игра да ми замине,и е прав михайлов ,почти не останаха хора да играят тази игра заради вас.


Няма да ти замине играта бъди спокоен сам виждаш че нямате  конкуренция не се хаби.
До колкото за пазара забелязах че Има акаунти на Тони и Ели в този сват ако съм прав ще видите какво е преточване на 30 акаунта и измами с пазара. Grin
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #9 -: Август 24, 2015, 12:39:32 »

Събирате доказателства кой го прави и докладвате на съпорта -това са правилата и начините на действие по този казус.

Аз съм Модератор и нямам нищо общо с Администрацията и няма как да ви помогна, освен да ви уведомя за сроковете и да предам за проблема. Съжалявам още веднъж.


 Какви доказателства Huh? Освен да снимам количеството и цената друго какво мога да направя.Да набия човека и да му взема паролата.Как да хвана кой е пуснал оферта на винкел на 0,1.Ако е легално - кажете че е.
Активен

Редовен играч - 6 пъти
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #10 -: Август 24, 2015, 12:49:36 »


 Какви доказателства Huh? Освен да снимам количеството и цената друго какво мога да направя.Да набия човека и да му взема паролата.Как да хвана кой е пуснал оферта на винкел на 0,1.Ако е легално - кажете че е.
Има може да се направят доказателства, докладвайте и ще ги блокират или им го взимайте вие  *pardon* *pardon* *gamer*
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #11 -: Август 24, 2015, 12:55:50 »


 Какви доказателства Huh? Освен да снимам количеството и цената друго какво мога да направя.Да набия човека и да му взема паролата.Как да хвана кой е пуснал оферта на винкел на 0,1.Ако е легално - кажете че е.
Когато няма никакви оферти на пазара за съответния ресурс, цената може да бъде от 0,1 до 20.
Не е по правилата ако играч има няколко акаунта и продава ресурса между тези акаунти . Вие цитирате 0,1 но и 20 е същия проблем, така всъщност се прехвърля злато в акаунта който продава.
Затова когато имате съмнения за мулти акаунтинг, докладвайте го на съпорта  по определения ред.
Активен
Igetis-bg
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #12 -: Август 24, 2015, 15:15:20 »

Няма абсолютно никаква логика играчите да продават ресурс на 0.10 (или въпросното лице е изостанало със математиката относно печалбата).
2-3 милиона желязо на 0.10 е невъзможно да се пуснат без някакви задни мисли за "пълнене" на акаунти.

При всеки рестарт се правят по 2-3-4-5 акаунта и се разпродават ресурси на ниски или високи цени и ето ви начин за чиит.
 Huh?

И отново питам... защо ние трябва да пишем на този съпорт?  Huh?

как във другите игри има системи за хващане на чии-търи, а тука всеки прави каквото си иска.
Huh?


Когато искаш да направиш нещо, намираш начин! Когато не искаш - търсиш причина.  :Smiley
Активен
levski1999
Лейтенант
***

Karma: +13/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 183



Профил
« Отговор #13 -: Август 24, 2015, 15:55:37 »

Няма абсолютно никаква логика играчите да продават ресурс на 0.10 (или въпросното лице е изостанало със математиката относно печалбата).
2-3 милиона желязо на 0.10 е невъзможно да се пуснат без някакви задни мисли за "пълнене" на акаунти.

При всеки рестарт се правят по 2-3-4-5 акаунта и се разпродават ресурси на ниски или високи цени и ето ви начин за чиит.
 Huh?

И отново питам... защо ние трябва да пишем на този съпорт?  Huh?

как във другите игри има системи за хващане на чии-търи, а тука всеки прави каквото си иска.
Huh?


Когато искаш да направиш нещо, намираш начин! Когато не искаш - търсиш причина.  :Smiley

Дайте направо да забранят атаките и пазара и храма да няма ограничения, или направете система вие то нали е много лесно Huh?
Толкова ли ви е трудно да направите 2 снимки с clip2net или Lightshot и да блокират акаунтите...обяснете ми също така как ше се наблюдават над 150 свята с по над 300-400 играча дали има мултита или дали се точат аццта...или отидете да играете ClashofClans
Активен
KingMihaylov
Лейтенант
***

Karma: +16/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 242



Профил
« Отговор #14 -: Август 24, 2015, 16:01:23 »

Няма абсолютно никаква логика играчите да продават ресурс на 0.10 (или въпросното лице е изостанало със математиката относно печалбата).
2-3 милиона желязо на 0.10 е невъзможно да се пуснат без някакви задни мисли за "пълнене" на акаунти.

При всеки рестарт се правят по 2-3-4-5 акаунта и се разпродават ресурси на ниски или високи цени и ето ви начин за чиит.
 Huh?

И отново питам... защо ние трябва да пишем на този съпорт?  Huh?

как във другите игри има системи за хващане на чии-търи, а тука всеки прави каквото си иска.
Huh?



Когато искаш да направиш нещо, намираш начин! Когато не искаш - търсиш причина.  :Smiley




 Подкрепям напълно.Винаги,ама винаги като накараш някой българин да си свърши работата и ще ти изкара маса доводи.

 Какви доказателства???Как мога да видя кой е публикувал оферта за винкел на 0.1.Може ли да ми кажете.Аз не съм админ че да знам кой е този човек.Аз виждам само 3 милиона винкел на 0.1 и в следващия момент офертата я няма.Как мога да знам кой я е публикувал.А и защо трябва да се разглежда въобще този случай.Каква е работата на господата програмисти във високата сграда до мола.И защо може да се публикуват оферти на 0,1 а не може на 20 да речем.Защо има следене да не се слагат цени над два пъти моментната.Аз искам да си продавам ресурса на висока цена.


  Послепис :


   Нали имперския търговец продава на средната цена на ресурса от предишния ден.Значи все пак се записват някъде всички продажби.Все пак има счетоводство.Какво им пречи да се види кой е публикувал на 0,1 и кой е купил.Много е трудно ли.

 
« Последна редакция: Август 24, 2015, 16:04:31 от KingMihaylov » Активен

Редовен играч - 6 пъти
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!