Imperia Online България  
Март 29, 2024, 18:31:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Война на надмощие или малкото световно  (Прочетена 35597 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #300 -: Септември 03, 2015, 03:06:26 »

Младо момче е, има време, ще поумнее като му се поизбъсат манерките а до тогава да търсим бог и с божията помощ - напред. *freak*
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #301 -: Септември 03, 2015, 03:20:12 »

Щраусите ме вълнуват, конникЪт на АпокалипсисЪт ми е ясен


Лека нощ  https://www.youtube.com/watch?v=qbvuch4scD0
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 03:38:45 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #302 -: Септември 03, 2015, 08:14:24 »

Лелеее ... що глупости изписахте .... няма как да станете световни . Само като ви чета и се чудя колко са ви " красиви "  жените , че седите посред нощите са цъкате в форума  :evil3: :evil3: :evil3: :evil3: . В началото малко ви се нервих , ама сега разбрах що сте тук . И май ще започна да ви съжалявам , гледайте само да не почна да ви оплаквам  Cry Cry Cry .

Сега Зевсе ( той и никата ти един ..... мани бегай , на отдавна забравен Бог ) Ще ти кажа едно нещо . Вземи пак чети темата добре и ако си безпрестрастен виж пак кой започва да я изкривява . Ако не си наясно , може спокойно да идеш в отдел световно и там съм заявил , че искам да стана " Благодетел " на Отбора за световното . Тоест да купя диаманти за тези който ще играят . С други думи , аз се бях навил Играя , не играя да ударя едно рамо . Защото за мен е срамно това което се  е случило миналата година . А и според мои сметки ( въпреки , че нямам опит ) Спокойно БГ отбора с разумни играчи може да стане с късмет 3 ти , но иначе 4-то 5- то място е ОК . Въпроса обаче който търсих го намерих . А това което ме глождеше е : Струва ли си да си благодетел и ако го направиш дали ще го оценят хората ? Е ... познай какъв е отговора . Казвам ти го пак . Няма как който и да е сериозен играч ( разбирай под сериозен - хора с финанси и опит ) да седнат и да си похарчат парите за да играят с човек като Стефчо . Аз съм сигурен в  че ако се съберем ( дори и с различията които сме имали ) ще направим много повече от 8-мото място . Това е истината и за жалост не само за И.О. а и за България . време е да се събудите и да проумеете , че възможностите за успех нямат нищо общо с уменията , а са свързани с времето и средствата които могат да се инвестират . За жалост с бедняци няма как да се случат каквито и да е чудеса .

В заключение мога да кажа : Отново направих много добра тема , която се превърна в доста четена и коментирана . Радвам се , че успявам да развълнувам заспалите ви мозъци . Все пак това е целта на форума , потребителите да са активни . Абе както и да го погледнеш , знам как се правят някой неща Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #303 -: Септември 03, 2015, 10:11:23 »



Това е любовта на живота ми, майката на първородното ми чадо....и нема как да се сберем с теб , Юрка - ше ме напусне.Какъвто и "благодетел" да си, туй нема да е живот:  аз с теб , тя - някъде си.   Grin Grin Grin
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 10:23:42 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #304 -: Септември 03, 2015, 12:09:26 »

eulsivex, ти ще играеш ли на предстоящото световно ?
Активен

Svetozar91
Лейтенант
***

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #305 -: Септември 03, 2015, 13:03:38 »

В тази връзка да попитам, ако не смятам да инвестирам пари има ли смисъл да се включвам в подобен турнир?
Активен
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #306 -: Септември 03, 2015, 14:12:12 »

Те ги и моите две:

http://i49.vbox7.com/o/aa9/aa9b21ed0.jpg

С тази на Стефан стават три, тамън две ще те държат а третата ще се грижи да не оставаш гладен.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
legacy
Капитан
****

Karma: +29/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 494


Профил
« Отговор #307 -: Септември 03, 2015, 14:31:35 »

eulsivex Пич сериозно трябва да се замислиш и е крайно наложително да отидеш на лекар.Със сигурност психиатрите имат диагноза за теб НАРЦИСИЗМЪТ ти счупва тъпомера.21 страници тема ако махнеш последните няколко в който някой се забавляваха и ме разсмяха изскренно другите 90% само твой безсмислени хвалебствия.Това е болестно състояние да знаеш да отваряш тема след тема във форума сам да си пишеш и отговаряш в нея показва само едно,че имаш огромна нужда от внимание.Хвалиш се сам колко си добър отказваш се сам от тезите който защитаваш после почваш нова и така в кръговрат само и само да пишеш в темата.Подарили ти диаманти друг ти развил акаунта,и голямо хвалене,че имаш и наглостта да казваш кой да играел на световното.Излез от тоя форум има и други места където да получиш внимание.Или по-скоро ще отвориш нова тема в която да си драскаш сам колко си велик.УСПЕХ
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #308 -: Септември 03, 2015, 18:27:19 »

В тази връзка да попитам, ако не смятам да инвестирам пари има ли смисъл да се включвам в подобен турнир?

Само една препоръка : Намери темата за световното и я прочети . Wink
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #309 -: Септември 03, 2015, 21:50:41 »

В тази връзка да попитам, ако не смятам да инвестирам пари има ли смисъл да се включвам в подобен турнир?

Без диаманти е безмислено.
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #310 -: Септември 03, 2015, 23:04:11 »

Оооо, Дъ Лейди, ща радиш моме гиздава. Я кажи те таа мачка на аватаро ти за кво си дръгне ноктите с таа пила/ сънувах те снощи кък береш пипер и копаш кукуруз...
« Последна редакция: Септември 03, 2015, 23:07:38 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #311 -: Септември 04, 2015, 01:07:36 »

Точи си ноктите със специално предназначение.  Wink
Убаво че не карам трактора с крузяка по нанадолнището без спирачки...  Tongue
Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #312 -: Септември 04, 2015, 08:23:59 »

Без диаманти е безмислено.

Така ли Huh?  *crazy* *crazy* *crazy* . Ние не го знаехме това . Мерси че ни каза . Сега ще си го запиша това дълбоко прозрение и ще го знам  *write* . А сега ..... вземи да прочетеш малко по-подробно какво прави Стефчо . След това го превърти през главата си и е време да го проумеете .

СЛЕД СВЕТОВНОТО 2014 И СЛУЧИЛОТО СЕ НА НЕГО ПОЧТИ НИКОЙ ОТ БГ ИГРАЧИТЕ СЪС ВЪЗМОЖНОСТИ ( РАЗБИРАЙ ПЛАЩАНЕ И УМЕНИЯ В ИГРАТА ) НЕ ЖЕЛАЕ ДА ИГРАЕ С ХОРА ТИП - СТЕФАНМАСТЕР !!!!!
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #313 -: Септември 04, 2015, 10:54:12 »

Юри, ти в НСИ ли работиш ?  Grin Grin

Стига си писал глупости и карал хората да ти се смеят.  Wink
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #314 -: Септември 04, 2015, 11:20:19 »

И...темата достигна своя естествен завършек. Заключвам я.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: 1 ... 19 20 [21]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!