Imperia Online България  
Април 24, 2024, 21:31:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празни сандъци :)  (Прочетена 3394 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #15 -: Август 02, 2015, 16:09:22 »

и на двата въпроса ли е отговора "да" или само на първия?
да
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
milicioner1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #16 -: Август 02, 2015, 21:14:55 »

*bravo* Холмс. Радвам се, че все още има хора, които се отличават с страхотни изказвания, особено, когато си нямат идея от нещата и най-вече не искат да си размърдат едната гънка мината от валяка Wink

Да ти поясня, 'щото ти явно си уникално надарен в интелектуално отношение, докато ние простите задаваме "тъпи въпроси" само когато не ни е ясно нещо.

Аз когато не знам нещо питам, а това да ли е тъп или не въпроса и най-вече как поредния "гений" ще го окачестви не ми пука. Дали играя ,дали не, дали съм форумен герой пак няма значение. Аз питам за нещо, което не съм го видял и искам да ми стане ясно как се получава. За мен това е новост и затова питам. Сигурно ще ти е сложно да го проумееш ,но аз не парадирам, че знам всичко.... а да и затова питам.
Вижте бе пичове, като ти даде празен е добре  Tongue   аз например  си отварям сандъчета  и като ми даде празен на  0  или на  4 много се кефя защото  обикновено на 15 и 25 дори на 49 и 99  ще се  "изсипе"   яко   Grin  - ама това важи за тия които трошат  поне 200-250  кристала  на ден  Cool   за  тия дето  са само  с  0 и  освен това играят  дори без  10 часов  и премиум  си е чиста трагедия ... *freak* *freak* *freak*
За щастие днес видях за какво става дума. А вие вместо да се правите на интересни можете да драснете два реда и да обясните на незнаещия...
Активен
mar4elka
Гост
« Отговор #17 -: Септември 09, 2015, 19:48:49 »

защо и на мен постоянно ми давате празни сандъци? нормално ли е? три дни поред? от къде да припечелваме ние, бедните, които не играем с диаманти? това е дискриминация.
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #18 -: Септември 10, 2015, 14:44:41 »

Не свикнахте ли ? От доста време насам ( няколко години ) това е официалната политика на фирмата " стрижи овцете додет можеш "  ... Последните "умнотии" в храма са пример за това, преди време вкараха сандъците и тотално пре**аха играта, но сега решиха, че харчените диаманти за сандъците не са достатъчни и за това въведоха смяната на сандък за "скромна" сумичка стъкълца  *hihi*
Активен
Atila_96
Капитан
****

Karma: +28/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 292


Профил
« Отговор #19 -: Септември 10, 2015, 14:46:50 »

Няма се учудя след време, ако се въведе и опция срещу нова малка сумичка направо да сменяш изхода е битка  *hihi* ( ако го вземете за идея, след моят пост ще искам авторски права  Grin Grin )
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!