Imperia Online България  
Март 29, 2024, 01:38:07 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Празни сандъци :)  (Прочетена 3373 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« -: Юли 30, 2015, 09:55:44 »

Само на мен ли ми се струва, че откакто въведохте опцията да си сменяш късмета от сандъка (срещу скромните 4 диаманта) броят на празните сандъци драстично се увеличи?  *xxx* Grin
Активен
Igetis-bg
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« Отговор #1 -: Юли 30, 2015, 12:08:46 »

При мен е същото положение -само празни ми дава няколко дни и се побърквам
 Grin
Променили са алгоритъма , за да купим диаманти  Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #2 -: Юли 30, 2015, 18:04:34 »

как мога да заменя това, което ми се пада от сандъка? *scratch*
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #3 -: Юли 30, 2015, 18:49:51 »

срещу скромна инвестиция в меден сулфат  получаваш инфо на половинка доза кво има в другот едва
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #4 -: Юли 30, 2015, 19:06:47 »

срещу скромна инвестиция в меден сулфат  получаваш инфо на половинка доза кво има в другот едва
*bravo* изключително оригинално. жалко само, че не ти се получи...
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Юли 30, 2015, 19:50:21 »

Кое не ми се е получило?

Освен с 4-те камъка на безплатния има определена зависимост - за половината от камъните , с които отваряш "случаен" виждаш какво има във втория сандък, срещу още толкоз виждаш какво има и в третия. Тва са фактите, иначе с теб мога да се ям до зори.

ако не гледаме по UIPAC:  CuSO4  се казва син камък и се използва от векове в замледелието.
« Последна редакция: Юли 30, 2015, 20:39:28 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #6 -: Юли 30, 2015, 23:10:03 »

Кое не ми се е получило?

Освен с 4-те камъка на безплатния има определена зависимост - за половината от камъните , с които отваряш "случаен" виждаш какво има във втория сандък, срещу още толкоз виждаш какво има и в третия. Тва са фактите, иначе с теб мога да се ям до зори.

ако не гледаме по UIPAC:  CuSO4  се казва син камък и се използва от векове в замледелието.
явно покрай неумелия си опит за заяждане не можеш да вложиш достатъчно мисъл да обясниш както трябва. При мен днес като си теглих безплатния беше 0 диаманта, а след това, както и сега мога да изтегля сандъка от 4 диаманта.....

*ok* *hahaha*добре му го каза
май съзирам порадния клакьор  *hmm*
Активен

fatmaka
Капитан
****

Karma: +19/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 348


Профил
« Отговор #7 -: Юли 31, 2015, 22:42:10 »

явно покрай неумелия си опит за заяждане не можеш да вложиш достатъчно мисъл да обясниш както трябва. При мен днес като си теглих безплатния беше 0 диаманта, а след това, както и сега мога да изтегля сандъка от 4 диаманта.....
 май съзирам порадния клакьор  *hmm*
Аз клакьор :oпросто си се смея.Не поддържам никого.Макар че в случая Изгубения е прав,отговаря на тъпия въпрос на новобранец или в случая форумен играч като му гледам звездите на профила Grin"Как мога да заменя това което ми се падна от сандъка".Елементарно Уотсън,от няколко дни имаш опция срещу два камъка да видиш какво има в следващия сандък.
http://clip2net.com/s/3lxhSpu
« Последна редакция: Юли 31, 2015, 22:50:42 от fatmaka » Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Юли 31, 2015, 23:00:12 »

Аз клакьор :oпросто си се смея.Не поддържам никого.Макар че в случая Изгубения е прав,отговаря на тъпия въпрос на новобранец или в случая форумен играч като му гледам звездите на профила Grin"Как мога да заменя това което ми се падна от сандъка".Елементарно Уотсън,от няколко дни имаш опция срещу два камъка да видиш какво има в следващия сандък.
http://clip2net.com/s/3lxhSpu
*bravo* Холмс. Радвам се, че все още има хора, които се отличават с страхотни изказвания, особено, когато си нямат идея от нещата и най-вече не искат да си размърдат едната гънка мината от валяка Wink

Да ти поясня, 'щото ти явно си уникално надарен в интелектуално отношение, докато ние простите задаваме "тъпи въпроси" само когато не ни е ясно нещо.

Аз когато не знам нещо питам, а това да ли е тъп или не въпроса и най-вече как поредния "гений" ще го окачестви не ми пука. Дали играя ,дали не, дали съм форумен герой пак няма значение. Аз питам за нещо, което не съм го видял и искам да ми стане ясно как се получава. За мен това е новост и затова питам. Сигурно ще ти е сложно да го проумееш ,но аз не парадирам, че знам всичко.... а да и затова питам.

За щастие днес видях за какво става дума. А вие вместо да се правите на интересни можете да драснете два реда и да обясните на незнаещия...
Активен

Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #9 -: Август 01, 2015, 11:00:50 »

Ако има какво да напишете по темата още -направете го, ако не ще я заключа. Нека се придържаме към основното в нея.

Благодаря. Smiley
Активен

abettor
Сержант
**

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 50


Профил
« Отговор #10 -: Август 02, 2015, 14:25:15 »

Ми написаха го по-ясно от мен хората - променили ли сте алгоритъма за отваряне на ковчежета? Да или ДА?  *hihi*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #11 -: Август 02, 2015, 14:56:04 »

*bravo* Холмс. Радвам се, че все още има хора, които се отличават с страхотни изказвания, особено, когато си нямат идея от нещата и най-вече не искат да си размърдат едната гънка мината от валяка Wink

Да ти поясня, 'щото ти явно си уникално надарен в интелектуално отношение, докато ние простите задаваме "тъпи въпроси" само когато не ни е ясно нещо.

Аз когато не знам нещо питам, а това да ли е тъп или не въпроса и най-вече как поредния "гений" ще го окачестви не ми пука. Дали играя ,дали не, дали съм форумен герой пак няма значение. Аз питам за нещо, което не съм го видял и искам да ми стане ясно как се получава. За мен това е новост и затова питам. Сигурно ще ти е сложно да го проумееш ,но аз не парадирам, че знам всичко.... а да и затова питам.

За щастие днес видях за какво става дума. А вие вместо да се правите на интересни можете да драснете два реда и да обясните на незнаещия...
По-скоро за нещастие си го разбрал. Това е една от поправките, дето смучат най-много камъни, средно разходът е х2.

За да видиш какво има във втория сандък от безплатните ти иска 4 камъка, а за другите платени сандъци е половината от опцията, която използваш и за това казах, че 4-те камъка при безплатния са изключение.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #12 -: Август 02, 2015, 15:55:22 »

По-скоро за нещастие си го разбрал. Това е една от поправките, дето смучат най-много камъни, средно разходът е х2.

За да видиш какво има във втория сандък от безплатните ти иска 4 камъка, а за другите платени сандъци е половината от опцията, която използваш и за това казах, че 4-те камъка при безплатния са изключение.
Само да уточним дали правилно съм го разбрал, защото не съм и нямам намерение да ползвам тази опция. Ако дам количеството искани от мен диаманти мога да си отворя и трите сандъка и по-този начин да си избера наградата, която най ми допада от трите? Сега ми хрумна друг въпрос - Важи ли тази опция, ако сандъците се отварят на екстра+?
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #13 -: Август 02, 2015, 16:05:19 »

да.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #14 -: Август 02, 2015, 16:06:28 »

да.
и на двата въпроса ли е отговора "да" или само на първия?
Активен

Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!