Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:02:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Глупостите нямат край  (Прочетена 688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Igetis-bg
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 29



Профил
« -: Август 24, 2015, 01:26:37 »

Цитат
Събирате доказателства кой го прави и докладвате на съпорта -това са правилата и начините на действие по този казус.
И каква е логиката ние да докладваме на господата админчета, след като те са длъжни да си оправят бъгавите защитни механизми.

Всеки читав играч вижда какво се случва със маркета, но главните лица не се заемат да проверяват, понеже нямат печалба или ги мързи.

Ако това беше сериозна игра НИЕ нямаше да пишем на съпорта (където отговорите се бавят със няколко часа), а щяха да се пуснат детектори за скриптове, аларми и т.н,ама... някой нямат полза от това  Wink

Второ:
Най-много ме дразнят глупавите съобщения от рода на "Доблестни войни, вече имате уникалната възможност да развиете вашата империя" или "Доблестни войни, поради големия интерес увелихме % на закупените диаманти".

Трябва да промените текста на "Вземете 30%, 10 или колкото там ви светне крушката повече диаманти" - дразните всеки потребител със по-горния текст.

Трето:
Толкова ли е трудно да забраните използването на диаманти до 4-тия ден след рестарт на ерата  Huh?
Вие хич не взимате на сериозно обикновените играчи, нали те са стръв за големите риби  Huh?


Колкото и да си добър във тази "игра" (не прилича на игра, поради тази причина съм сложил кавички) без диаманти си губиш времето.


Е, не мерси, аз предпочитам да цъкам aphalt 8 , там поне не са ми нужни пари за да играя, нито да влизам всеки ден.


Стратегиите ви за задържане на играчите (някакви мижави колела на късмета и разни добавки) са единственото нещо, което позволява ИО да съществува.

Да не ви разказвам какви номерца се случват във 140 блиц във един турски съюз, че ще ми сложите бан Wink

Няма равностойна игра и това е положението...







« Последна редакция: Август 24, 2015, 01:51:26 от Igetis-bg » Активен
madneron23
Лейтенант
***

Karma: +64/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 213


Профил
« Отговор #1 -: Август 30, 2015, 15:01:38 »

Ма няма как да стане тая работа, това е комерсиална игра и дори и бедните, когато са достатъчно запалени заделят по някой лев. Просто трябва да избираш - да ядеш банани или да си купиш диаманти Sad *pardon*
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!