Imperia Online България  
Април 23, 2024, 16:08:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: таверна  (Прочетена 814 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mar4elka
Гост
« -: Юли 23, 2015, 11:36:39 »

Вие хубаво премахвате това и онова, но поне да бяхте възстановили златото от игрите в таверната. Аз си пазех 1М там, да си имам когато падна на минус, кой сега ще ми го върне? Жегата ли ви е хванала незнам, но правите тъпи неща и затруднявате играчите, тъй като освен тегленето на заем, игрите в таверната помагаха при -злато. Каква ще е следващата стъпка? Премахване на банката ли? Човешката глупост няма край!
Активен
milicioner1
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #1 -: Август 02, 2015, 21:06:55 »

Защото това  е измама. Я ми кажи колега, как аджеба си вкарал  1 М  злато  в Таверната Huh? Wink   Мишоците  са намерили начин да  мамят  като  вкарват  примерно  3-4-5 ..... 30 ... 50  милиарда  злато  в Таверната .. и тн тн тн тн  -  а хората които  си дават парите  за играта  и за диаманти  и  играят  сериозно  какво да правят Huh??  Малко  ти е било  Grin  трябвало е да те изпържат  с 20 милиарда злато в Таверната  и  да ти баннат  акаунта  за  ерата поне  *freak* *freak* *freak*   Аман  от измамници  тарикати и мошенници  на дребно в тая игра.  Като искаш да си пич  си купуваш  един сандък  за  400 евро диаманти  и  се развиваш -  като нямаш  кинти ше гледаш големите батковци  как праят акаунти  на  25 - 30 М  нето, а ти ше си  джиткаш  на 1-2 М   и  така. Всяка жаба да си знае гьола, мястото  в гьола ... и реда на крякането  Wink
Активен
mar4elka
Гост
« Отговор #2 -: Август 06, 2015, 18:16:01 »

Защото това  е измама. Я ми кажи колега, как аджеба си вкарал  1 М  злато  в Таверната Huh? Wink   Мишоците  са намерили начин да  мамят  като  вкарват  примерно  3-4-5 ..... 30 ... 50  милиарда  злато  в Таверната .. и тн тн тн тн  -  а хората които  си дават парите  за играта  и за диаманти  и  играят  сериозно  какво да правят Huh??  Малко  ти е било  Grin  трябвало е да те изпържат  с 20 милиарда злато в Таверната  и  да ти баннат  акаунта  за  ерата поне  *freak* *freak* *freak*   Аман  от измамници  тарикати и мошенници  на дребно в тая игра.  Като искаш да си пич  си купуваш  един сандък  за  400 евро диаманти  и  се развиваш -  като нямаш  кинти ше гледаш големите батковци  как праят акаунти  на  25 - 30 М  нето, а ти ше си  джиткаш  на 1-2 М   и  така. Всяка жаба да си знае гьола, мястото  в гьола ... и реда на крякането  Wink

Пфффф, ти нещо не си наред. И както виждам не разбираш нищо от играта. Кое е измама? 1М злато няма как да вкараш в таверната. Но можеш да направиш толкова, че и повече от самите игри в нея. А златото си стои в таверната докато не го осребриш. Сега наясно ли си пич? Или си тъп и не можеш и това да схванеш? А за диамантите, мултиакаунтите и тарикатите.....отдавна спряха да ме вълнуват, и не мисля да коментирам.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!