Imperia Online България  
Април 19, 2024, 18:53:46 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Свят без диаманти  (Прочетена 1560 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Mr.Wayne
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« -: Юли 22, 2015, 16:00:27 »

Добър ден. Имам едно предложение, за което съм убеден, че ако се приложи ще имате много повече играчи и интерес и много от играещите ще се привържат. Всеки един играч тук знае колко голяма полза има човек, който играе с диаманти и се развива с тяхна помощ. Всеки един от тук, който се замисли разбира се, знае че вие няма да махнете тази опция никога, защото печелите един куп пари с нея. Добре, защо тогава не направите и вълка-сит и агнето-цяло, като направите един свят, в който няма да има опция диаманти ? Логичният отрицателен отговор би бил - "Защото всички които не дават пари ще искат да играят в този свят и другите ще останат празни" - този който го каже ще е абсолютно прав! Тогава можете да сложите таван на играчите. Например в този свят ще могат да играят първите 1500 регистрирали се играчи. Аз мисля че е напълно възможно и реалистично, стига да имате желанието да го направите без да спечелите пари от това Smiley .
Активен
emmilmilanov
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #1 -: Юли 22, 2015, 17:44:29 »

Такива теми за свят без диаманти с много предложения има милиони, НЕ СЕ ПРИЕМА.  Няма начин да се направи бъдещ свят, който би отнел дори 1ст. възможна печалба. Няма смисъл- адаптирай се и да не ти пука биий хоарата на средни точки и да не ти пука за реалм и некакви постижения
Активен

Бате Емчо
"В България да си прост и нахален се смята за качество. Ако си малко по-културен и възпитан, веднага почват да те гледат с подозрение: ся тоа на къв се прай?"
Mr.Wayne
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #2 -: Юли 22, 2015, 18:22:03 »

Господине, с цялото си уважение, не смятам че сте прав. Екипът на ИО може да си позволи да направи такъв свят. Защо ли? Ще ви кажа, защото когато сложите таван на броя играчи, няма да имате никакъв проблем, тъй като не всеки ще може да се регистрира, а тези които са, ще се кефат на макс и по този начин всъщност самият екип ще спечели (не само пари).
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Юли 22, 2015, 18:33:51 »

има такива светове .... всички екстри са на цена 0 диаманти Wink
 http://classic.imperiaonline.org/imperia/game/novini.php?games=ok
Активен

elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #4 -: Юли 22, 2015, 18:36:02 »

Господине, с цялото си уважение, не смятам че сте прав. Екипът на ИО може да си позволи да направи такъв свят. Защо ли? Ще ви кажа, защото когато сложите таван на броя играчи, няма да имате никакъв проблем, тъй като не всеки ще може да се регистрира, а тези които са, ще се кефат на макс и по този начин всъщност самият екип ще спечели (не само пари).
А тези които няма да успеят да се регистрират? Винаги ще се намерят недоволни от едно или друго решение.
Активен
emmilmilanov
Редник
*

Karma: +3/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 11


Профил
« Отговор #5 -: Юли 22, 2015, 20:06:43 »

Господине, с цялото си уважение, не смятам че сте прав. Екипът на ИО може да си позволи да направи такъв свят. Защо ли? Ще ви кажа, защото когато сложите таван на броя играчи, няма да имате никакъв проблем, тъй като не всеки ще може да се регистрира, а тези които са, ще се кефат на макс и по този начин всъщност самият екип ще спечели (не само пари).
Да приемем, че направят такъв свят с лимит 1500 човека по твои препоръки. Света ще с е напълни бързо , който успял успял да с е регне, който не духа супата, а след това? Идва рестарт на света. Какво правим? Бройката е 1500 запълнена. Играят си само тези вътре ли? От тях се  логват всички и поради недостиг на време правят акаунти до 5к нето и спират когато имат време. Или при рестарт се логват нови 1500 а старите надават вой , че те са си играли тук. Или увеличава се бройката на 3000 (нови 1500) където па админите имат големи загуби и забавяне на заплати поради некупуване на диаманти. Какво правим със свят без диаманти и с лимит? На мен ми изглежа сложно.....
Аз предпочитам предложенията от мноого стари теми за свят  без диаманти , но с определена такса за  вход. 20-100 димота по преценка на админите, или определена парична сума.
А по възможност света да е български щото се доказахме, че имаме уменията и така ще си играем  с голяма интрига. А да допълня имаме шампионска лига , световно,  защо не направят едно републиканско първенство по ИО само с БГ съюзи тип номадски нашествия с входна такса но с борба за реалм Мега блиц обаче  в.5 да има избор на раси.
Активен

Бате Емчо
"В България да си прост и нахален се смята за качество. Ако си малко по-културен и възпитан, веднага почват да те гледат с подозрение: ся тоа на къв се прай?"
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #6 -: Юли 22, 2015, 20:26:29 »

Това сме го дискутирали не 1 път. Не се приема предложение за свят без диаманти с ограничен брой хора, да кажем.
Предложен бе и вариант с входна такса и игра само с тези диаманти от таксата и пак не бе постигнат успех.
Активен

Mr.Wayne
Сержант
**

Karma: +2/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 61


Профил
« Отговор #7 -: Юли 23, 2015, 00:07:04 »

Ама хора то не може само да искате да лапкате парички и да чакате много хора, тези неща се случват изключително трудно и няма да срещнете успех тук! Напълно реалистично предложение, тези които успеят да се логнат се кефат другите ще си бъдат на същото дередже, друг вариант за свят без пари няма! И пак ще взимате пари! Жалко, че не искате да го направите, наистина ще има сериозен успех. Ако аз самия ако не успея да се логна, ще ме е яд, но няма да съм недоволен, защото знам че има шанс! А положението което вие създавате с тия диаманти, няма шанс! Жалко наистина..
ПС: тия светове които предлагат екстри за 0 диаманти за първи път ги чувам и сега ще ги видя.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!