Imperia Online България  
Април 29, 2024, 12:39:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 50% бонус към губернаторското умение "Колонизатор"  (Прочетена 1546 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« -: Юни 21, 2015, 23:33:23 »

Здравейте,
Моля да ми обясните с какво помага бонуса с губернаторско умение "Колонизатор" при управлението на провинция! Прилагам и материал за онагледяване http://prntscr.com/7jowz7
Активен
Johnnie
Community Manager
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #1 -: Юни 22, 2015, 12:28:11 »

Помага, в случай че имате колония. "Умение, достъпно при вдигане на ниво Губернатор. Hамалява времето за превръщане на колония в Неразрушима. Ниво 1: -4% време; Ниво 2: -6% време; Ниво 3: -10% време; Ниво 4: -14% време; Ниво 5: -20% време". За справка, моля вижте тук: http://www101.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/help/?section=glossary&lang=bg&speed=2&term=558#term_558
Активен
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #2 -: Юни 22, 2015, 13:22:47 »

Добре, явно ще трябва повечко разяснения. Имам вече 4 провинции. За всяка провинция има бонус на губернатора. В моя случай имам в 3 от 4 провинции с 50% бонус към губернаторското умение "Колонизатор". Пак наблягам...ПРОВИНЦИИ, не Колонии...т.е този бонус е неприложим, безпредметен, неизползваем и т.н...или с други думи ме поставя в неравностойно положение спрямо играчи примерно с 50% бонус към губернаторското умение "Архитект", " Дъросекач" и т.н. Прав ли съм или не? Ето още една снимка, дано да стане ясно за какво говоря и да не получа пореден купешки отговор! http://prntscr.com/7jvsa3
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #3 -: Юни 22, 2015, 14:04:13 »

Уменията, които великите ви хора получават и бонусите от терен са на случаен принцип и не се променят. Терена всъщност , можете да го изберете когато анексирате нова провинция - нямате избор в случай че това са 4-те провинции с които заграждате столица. На всеки империята е разположена на случайна точка на картата, вие имате тези умения , аз имам други, които в предвид начина ми на игра не ми вършат работа но нямам избор.
Активен

Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #4 -: Юни 22, 2015, 14:32:27 »

Съгласем съм с Вас Лейди, но ако 3 от 4 провинции, с който заграждаш столицата (както е в моя случай) са с бонус към губернаторското умение "Колонизатор", който не може да се ползва при провинция, то това би се категоризирало като...(ще запазя добрия тон)... и каквито и да са уменията на губернаторите ми, то те не могат да ползват поне 1 от двата си бонуса, което сметнато на цяла ера си е сериозно ощетяване, поне според мен.
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #5 -: Юни 22, 2015, 14:38:18 »

Смятам, че може да се направи промяна, може би не веднага, но добре е да се има предвид от разработчиците. Все пак действията анексиране и колонизиране са различни и може да се направи разграничение при избора на умения.
Активен
Veso
Сержант
**

Karma: +23/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 68


Профил
« Отговор #6 -: Юни 22, 2015, 14:44:56 »

Смятам, че може да се направи промяна, може би не веднага, но добре е да се има предвид от разработчиците. Все пак действията анексиране и колонизиране са различни и може да се направи разграничение при избора на умения.

Чест и почитания!!! Мерси за отговора! Радвам се, че бях разбран правилно. Моля предайте по надлежния ред, на който трябва, за да бъде поправено и да не се дразнят и други играчи на това недоглеждане!
Активен
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #7 -: Юни 22, 2015, 14:48:31 »

Вероятно някакъв избор между двете от терена и две произволни но различно от текущите, би свършил работа в случая на Весо или при клик на иконата за анекс да не дава умения за колонизиране. Такава промяна едва ли би станала бързо но би било добре да се направи.
Активен

Johnnie
Community Manager
*

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7



Профил
« Отговор #8 -: Юни 22, 2015, 18:36:45 »

Благодаря на elena и TheLady!
Въпреки че TheLady вече много добре е обяснила, че: ''Уменията, които великите ви хора получават и бонусите от терен са на случаен принцип и не се променят.'', ще имам грижа да предам това предложение, за разглеждане.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!