Imperia Online България  
Април 19, 2024, 17:42:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честито !  (Прочетена 2777 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« -: Февруари 17, 2015, 12:57:39 »

Честито сребро на България ! Поздрави на всички за успеха Smiley

http://prntscr.com/665nnz

Следващият път злато Wink
Активен

Духче
Гост
« Отговор #1 -: Февруари 17, 2015, 13:08:07 »

Браво,хора,честито на всички и най-вече на Стефан  Smiley Smiley Smiley Smiley *rose*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Февруари 17, 2015, 14:28:38 »

Честито сребро на България ! Поздрави на всички за успеха Smiley

http://prntscr.com/665nnz

Следващият път злато Wink
Мерси, проектът си беше на Алекс и с каквото можахме, помогнахме.
Изключително жалко е, че в този свят не можаха да се съберат поне 10 добри български играчи за да вземем златото в отсъствието на бразилците.
Нещата съвсем не бяха безметежни във/извън съюза. Поляците пробваха в последния час да станат втори и за 0,16% влияние не успяха да спрат часовника на румънците. Доста ги ядосаха,  понеже последните им помагаха да си опазят замъка от Redemption,които бяха с най-восоко съюзно нето и  с пълно право заслужават етикета "Рицари на печалния образ" след като потрошиха войска за 4кк военни точки без да успеят  да вземат замък.

Бая нерви си потрошихме с началството - мисля, че ще му държи влага поне за една ера да не играе с мен  Grin Grin Grin
« Последна редакция: Февруари 17, 2015, 14:30:50 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #3 -: Февруари 17, 2015, 14:32:17 »

Браво Smiley  bgflag
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2015, 14:50:34 »

Мерси, проектът си беше на Алекс и с каквото можахме, помогнахме.
Изключително жалко е, че в този свят не можаха да се съберат поне 10 добри български играчи за да вземем златото в отсъствието на бразилците.
Нещата съвсем не бяха безметежни във/извън съюза. Поляците пробваха в последния час да станат втори и за 0,16% влияние не успяха да спрат часовника на румънците. Доста ги ядосаха,  понеже последните им помагаха да си опазят замъка от Redemption,които бяха с най-восоко съюзно нето и  с пълно право заслужават етикета "Рицари на печалния образ" след като потрошиха войска за 4кк военни точки без да успеят  да вземат замък.

Бая нерви си потрошихме с началството - мисля, че ще му държи влага поне за една ера да не играе с мен  Grin Grin Grin

Трудно се събират сериозни хора за каквото и да е било начинание. Аз се опитах да събера 2 съюза за 1 ера в международен, писах по коледа на разни хора, дори не си направиха труда да ми благодарят за поздравите, та останалото сметни колко е трудно.
Надявам се все повече такива проекти да има с наше участие, защото сред българите има много стойностни играчи. Нервите за неизменна част от начинанията, защото характерите на хората след определена възраст, са сложна материя .. и т.н.  Grin Grin
Активен

GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 17, 2015, 16:17:28 »

Честито!Но е добре да кажеш платежоспособни играчи.Бих играл версията ако го няма мигновенния строеж на сгради и проучвания платим с диаманти.Всичко друго може да се компенсира с игра.
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #6 -: Февруари 17, 2015, 16:23:02 »

Честито!Но е добре да кажеш платежоспособни играчи.Бих играл версията ако го няма мигновенния строеж на сгради и проучвания платим с диаманти.Всичко друго може да се компенсира с игра.
Аз играх с 30 лв, с които си платих и премиума, общата сума дадена от 40 човека беше по-малко от 500 лева. Блицът е време, Блицът е движение, 4 акаунта бяха 24/7 постоянно в движение, толкова сколасахме да се наглеждаме. Акунтите надолу бяха с двойно по-малък онлайн и за това изостанаха.
Сърбите направиха целия свят на луди 2 седмици без да дадат и една стотинка
« Последна редакция: Февруари 17, 2015, 16:26:46 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #7 -: Февруари 17, 2015, 22:23:29 »

Честито . Стеф-поздравления.
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 17, 2015, 23:17:42 »

Много интересно. Браво на съюза ви за изкараните медали.
Активен

-Naughtyred
Retired.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #9 -: Март 02, 2015, 18:18:33 »

Аз играх с 30 лв, с които си платих и премиума, общата сума дадена от 40 човека беше по-малко от 500 лева. Блицът е време, Блицът е движение, 4 акаунта бяха 24/7 постоянно в движение, толкова сколасахме да се наглеждаме. Акунтите надолу бяха с двойно по-малък онлайн и за това изостанаха.
Сърбите направиха целия свят на луди 2 седмици без да дадат и една стотинка

 Абсолютно съгласен с теб . Това е Хубавото на Блица че тук разликата между NO_LIFE-ерите и  Диамантджиите е най-малка . Което е една опция за хора които имат време но не искат да дават кинти .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Leila
Acid Cinderella
Лейтенант
***

Karma: +45/-64
Неактивен Неактивен

Публикации: 160


Wild & Random


Профил
« Отговор #10 -: Март 28, 2015, 16:57:32 »

Браво момчета и момичета Smiley след като КАБУМ се махнаха и "бедняците" вече могат да се кефят Smiley жалко за "късметлиите" в света, където са се преместили касите бразилчета-милЕонери и властелини на толкова поредни ери в мега блица  Cool
Активен

try before try again!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!