Imperia Online България  
Април 28, 2024, 22:41:13 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Флаш и съюзно меню  (Прочетена 3361 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« -: Юни 04, 2015, 07:15:34 »

Вече от втори компютър имам проблеm с флаша на глобалната  карта - ужасно бавен е. Инсталирана е последна версия на Флашплеяра.
Тази сутрин не мога да отворя съюзнотo меню, всички други табове се отварят нормално.

На Хром съм  , акаунт limbizeto
« Последна редакция: Юни 04, 2015, 07:17:43 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #1 -: Юни 04, 2015, 08:09:27 »

През хрома не ми излизат становете, ако ти кажа, че ги гоня през експлоръра, сигурно няма да ми повярваш.
Все още не мога да намеря проблема в хрома, че да ми забива и лагва.
Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Юни 04, 2015, 10:04:07 »

Вече от втори компютър имам проблеm с флаша на глобалната  карта - ужасно бавен е. Инсталирана е последна версия на Флашплеяра.
Тази сутрин не мога да отворя съюзнотo меню, всички други табове се отварят нормално.

На Хром съм  , акаунт limbizeto

Влизах в акаунта ти току-що, отварям без проблем всички менюта, вкл. съюзното. Може би е било временно. Предала съм за проблемите с флаша на картата. Благодаря.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #3 -: Юни 04, 2015, 10:04:25 »

Аз също имам проблем с Хрома , но сега играя през операта и всичко ми е ОК .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #4 -: Юни 04, 2015, 15:15:46 »

Влизах в акаунта ти току-що, отварям без проблем всички менюта, вкл. съюзното. Може би е било временно. Предала съм за проблемите с флаша на картата. Благодаря.
не знам кой и какво е влизал, но при 25 КВ/S 3G скорост играта стига до черен екран на хром и мозила и до там. и при 200 В/S играта ми е зареждала.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Юни 04, 2015, 15:30:02 »

Научете си хората, които"творят" кода да пипат по-умно. 35 минути  ми трябваха да вляза в един свят , още 35 ли ще и трябват да вляза в другия?

Не може да вкараш една проста функционалност ,която ибе зтова се ползва лесно (F11) и да разплачеш майката на всичко друго без калкулатора.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #6 -: Юни 04, 2015, 15:39:09 »

не знам кой и какво е влизал, но при 25 КВ/S 3G скорост играта стига до черен екран на хром и мозила и до там. и при 200 В/S играта ми е зареждала.

"Кой и какво" - само аз влизах и не видях проблем. Зареждаше нормално, отварях доста менюта и беше ок. Предала съм оплакването, както казах, а сега ще допълня и подробностите, които си споделил.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 04, 2015, 16:10:13 »

- проблемът със съюзното меню продължава при мен(само и единствено с този таб).
- преди 2-3 месеца при скорост до 2 КВ/с , средна 600 В/с на Мачу Пикчу у царевичака играта ми вървеше в пъти по-бързо отколкото сега при 25 КВ/с в центъра на голям град. в момента дори преминаване от провка в провка отнема от 15 сек до 2 минути. Дигнах виртуалната памет от 4 на 6 ГБ и ефекта е нулев. Някой тежко се омотал в заделянето на ресурси за някой неща.

ПП. От време оно всичко ново в тази игра действа на принципа на скачените съдове. извинявам се за тона си, но вече разполагате с много повече ресурс бързо да си оправяте бакиите от тогава.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #8 -: Юни 04, 2015, 16:32:53 »

Опитай да влезеш през друга машина, през друга мрежа, ако имаш възможност и пиши после пак, моля.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 04, 2015, 17:13:44 »

Опитай да влезеш през друга машина, през друга мрежа, ако имаш възможност и пиши после пак, моля.
На две машини флаша на глобалната карта бози жестоко, все още не ми се налага да търся владения на играчи по картата,но от 1 седмица и нещо там нещата са странни и проблемът е и при други потребители с хром освен мен и Марто.

Сутринта бях на 32МВ нет и не ми отваряше "Информация за съюза" чак като покесам в дадена провка 5-10 мин го отваряше с кански мъки и след рефреш на страницата умираше отново, следобед съм на 3G net и въобще не се отваряше докато не влязох наглеждач при друг командир и там се отвори на втория опит(може би и някой все пак е пипнал нещо, щот се оправи малко след подновяване на воплите ми).


Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #10 -: Юни 05, 2015, 08:55:35 »

Мега странно е  -при наглежданите от мен офицери и командири нямам никакъв проблем с менюто "информация съюз", само то моя акаунт изпитвам затруднения да го отварям. През фейса(зареден на хром) нямам проблем с флаша на глобалната карта и съюзното меню.
« Последна редакция: Юни 05, 2015, 09:13:18 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 05, 2015, 10:29:58 »

изгубен . както казах и аз имах проблем с хора и продължавам да имам особено когато трябва да търся и шпионирам играчи по картата . Но както ти казах смених браузера и влизам през Операта . Там за сега нямам никакви проблеми . Просто смени браузера и виж дали ще ти крашва Флаша , защото на Операта Флаша е най-фин и ако там ти крашва проблема е в натрупване на грешки от упдейтите ти на флаша , а ако не ти крашва играй през Операта докато ти дойде новият ъпдейт на флаша за Хром . Това го правя аз почти от 2 години . Сменям браузарите и не ми дреме .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #12 -: Юни 05, 2015, 10:31:52 »

 ти ако искаш си лекувай главобола с брадва, но не ми давай такива акъли на мен.

Чети какво съм писал , а не какво ти циркулира в празното пространство на междуушието.
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #13 -: Юни 05, 2015, 10:43:27 »

Абе човек ако искаш проумей че много често ако един софтуер се упдейтва с времето натрупва грешки в паметта на Компа и от там се получава крашване и лагване . Ето защо с времето се налага да се правят ъпдейти с единствена цел - бъг фикс . Ако не си запознат половината от приложенията за различните браузери работят се програмират отделно . Ето защо ти давам съвет . Влез през Опера ( понеже както казах за нея флаша е най-добре изпипан , все пак Операта е мултимедиен браузер ) и тествай от там . Ако ти крашва и там - крашването се изразява с сив екран и надпис инсталирай по-нова версия ( а ти имаш най-новата - в момента е 1,77 ) Това е от натрупани грешки . Така че престани да обвиняваш И.О. Понякога проблемите не са в другите , а в собствените ни знания .


п.п. На земята живеят над 7 милиарда хора , нима ще оставиш на един от тях да ти съсипе деня ? Недей  *BEACH* *SMOKE* .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Юни 05, 2015, 10:43:57 »

 *pardon*

друга аномалия - ако пусна атака към произволен играч и после му погледна профила и от там съюза му  -в менюто "информация съюз" излиза неговия съюз ,а не моя.  *scratch*

 получава се само на Хрома и е за всички акаунти , които наглеждам.
« Последна редакция: Юни 05, 2015, 11:04:45 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!