Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:03:20 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадска инвазия - моля пояснете  (Прочетена 915 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
milankata
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« -: Юни 03, 2015, 08:02:33 »

записъх се за въпросното събитие и уш всичко прочетох но нещо явно несам разбрал

- Всички играчи имат достъп до 10-часовия доход.     - това не трябваше ли да означава че 10 часовия е безплате(явно не)


- За всеки победен варварски стан в рамките на последните 22 часа играчът получава 1% повече сила на атаката на номадите.  - направих 5 стана атаката по мен все още е 100% ... пак нещо не сханах как деиста


питам сащо при първата вална не трябваше ли да е една и съща за всички и ако е така как тогава всички печелим по 20 воени точки а медалиста на деня 47

и ако случайно някои вещ чете темата няма да откажа 1-2 tips как подяволите да направя 10к нето за 1 ден без градове стано(осве 1 лвл) цв 4 гледам има хора нз с кав приход се вади за 30 часа тоя рес(можеби диаманти яко ама да си питам данеби нещо да не знам)


П.С. извинявам се ако вапросите са некомпетенти но просто не намерих обяснение сам!
Активен
elena
Trusted Member
*

Karma: +183/-183
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269



Профил
« Отговор #1 -: Юни 03, 2015, 08:25:27 »

питам сащо при първата вална не трябваше ли да е една и съща за всички и ако е така как тогава всички печелим по 20 воени точки а медалиста на деня 47


http://prntscr.com/7cj0rk  ето от тук можете да увеличите силата на атаката по вашата империя и да получите повече военни точки.
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 03, 2015, 08:41:05 »


http://prntscr.com/7cj0rk  ето от тук можете да увеличите силата на атаката по вашата империя и да получите повече военни точки.
В тези нашествия може да се увеличи атаката на номадите до безкрайност, едва ли не: до 20%(с  ресурс или диаманти) от менюто, което показваш и още какъвто % си докараш от биене на станове.. или поне аз така го разбирам

записъх се за въпросното събитие и уш всичко прочетох но нещо явно несам разбрал

- Всички играчи имат достъп до 10-часовия доход.     - това не трябваше ли да означава че 10 часовия е безплате(явно не)


- За всеки победен варварски стан в рамките на последните 22 часа играчът получава 1% повече сила на атаката на номадите.  - направих 5 стана атаката по мен все още е 100% ... пак нещо не сханах как деиста


питам сащо при първата вална не трябваше ли да е една и съща за всички и ако е така как тогава всички печелим по 20 воени точки а медалиста на деня 47

и ако случайно някои вещ чете темата няма да откажа 1-2 tips как подяволите да направя 10к нето за 1 ден без градове стано(осве 1 лвл) цв 4 гледам има хора нз с кав приход се вади за 30 часа тоя рес(можеби диаманти яко ама да си питам данеби нещо да не знам)


П.С. извинявам се ако вапросите са некомпетенти но просто не намерих обяснение сам!
-10 часовият доход никога не е бил безплатен в номадите
- усилването ти се генерира директно в състава на номадската армия и не е видимо за останалите играчи от менюто, където гледаш - там се усилва атака с ресурс или диаманти.
-медалиста е срещнал номадите на полето, като си е сметнал армията му да има максимални загуби тъй като има и плакети за най-много медали, предполагам ще се бори и за това.
-да,  с достатъчно диаманти на скорот4х е напълно възможно това нето. от вчера има и станове 2-ки
« Последна редакция: Юни 03, 2015, 08:42:49 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
milankata
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 3


Профил
« Отговор #3 -: Юни 03, 2015, 08:59:31 »

аха ясно благодаря на помогналите
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!