Imperia Online България  
Април 19, 2024, 00:59:16 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вьпрос кьм Креaторс и Кaртелa  (Прочетена 4605 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« -: Май 29, 2015, 10:08:41 »

Колко битки зa медaтa (диaмaнти) мислите дa си нaпрaвите до крaя нa ерaтa ? Вторa пореднa ерa все едни мн мн "интересни" aтaки и подлaгaния нaблюдaвaм .....
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #1 -: Май 29, 2015, 10:15:57 »

Ти май нещо намекваш ми се струва...!!!
Активен

lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #2 -: Май 29, 2015, 10:18:55 »

Някак си не ти ли прави впечатление че все CREATORS побеждават в тези битки....За пореден път се излагаш и подхващаш тема в която масово ще бъдеш порицан.Гледай си козите там и спри да се правиш на интересен.При проверка може да се види че 90% от въпросните "много" битки са след бутане на военен пост и атака на армията в столицата след това.Тежко преживяваш че както винаги (дори и като почиваме) пак сме начело във военната класация ли ?
Аман от твоите глупости!!!!!
« Последна редакция: Май 29, 2015, 10:28:53 от lazo313 » Активен
georgineshev
Редник
*

Karma: +10/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #3 -: Май 29, 2015, 10:35:11 »

http://prntscr.com/7ansv0
Каталунец, ние конете ги ползваме по предназначение за разлика от  теб  *hahaha*
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #4 -: Май 29, 2015, 10:58:51 »

Аз нямам нищо общо с БГ18 , ама вярно  Каталунец спри да пишеш глупости . Ние всички знаем че ти не си от най-добрите войни ( не искам да те засегна ) , да може да си добър фермер ( не слагам нищо обидно , просто така се е получило нарицателното за хора който тупат ресурс ) и да си добър като командир със съюзни армии ( аз ще си запазя личното мнение ) , но определено има какво още да се учиш за водене на битки . Това което казвам може и да не е истина , но се базира от играта която си показвал в ерите в които сме играли заедно . Хайде почивай си и не се заяждай с хората напразно .
- Лазо не му обръщайте внимание , той толкова си може .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #5 -: Май 29, 2015, 11:11:56 »

 Grin Grin Аз сутринта се уговорих с един стан 15-ка да го бия, но не знам какво стана, прецака ме и ме смаза. А, уж си бяхме уговорили битката  Grin Grin тц..
Активен
creative6
Редник
*

Karma: +21/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 45



Профил
« Отговор #6 -: Май 29, 2015, 11:33:32 »

Не издържам.  *hahaha*
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #7 -: Май 29, 2015, 17:20:20 »

Ти май нещо намекваш ми се струва...!!!
не нaмеквaм ... нaпрaво си го кaзвaм че си нaглaсяте битки зa диaмaнти... грозно е...  лaзо дa не се пьчи a дa си кaже кaк печелите медaл в зaщитa когaто сте сьборили военен пост... или товa е новa опция кaто сьбориш военен пост aрмиятa трьгвa aвтомaтично дa те aтaкувa.... преднaтa ерa беше тaкa тaзи по сьщия нaчин ... преднaтa лaзо ги льжеше     подложи дa вземa медaлa и те вземaм в сьюзa  ся пaк венков си подлaгa профилa .... евaлa aко       тaкa трупaте военни точки и грaдите  сaмочувствие в свят сьс 80 профилa....                  пс: вземете юри поне белким доживее и той злaтен медaл някоя ерa     Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #8 -: Май 29, 2015, 17:28:35 »

не нaмеквaм ... нaпрaво си го кaзвaм че си нaглaсяте битки зa диaмaнти... грозно е...  лaзо дa не се пьчи a дa си кaже кaк печелите медaл в зaщитa когaто сте сьборили военен пост... или товa е новa опция кaто сьбориш военен пост aрмиятa трьгвa aвтомaтично дa те aтaкувa.... преднaтa ерa беше тaкa тaзи по сьщия нaчин ... преднaтa лaзо ги льжеше     подложи дa вземa медaлa и те вземaм в сьюзa  ся пaк венков си подлaгa профилa .... евaлa aко       тaкa трупaте военни точки и грaдите  сaмочувствие в свят сьс 80 профилa....                  пс: вземете юри поне белким доживее и той злaтен медaл някоя ерa     Grin


Каталунец това не е толкова грозно колкото това което правите вие в 191 Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #9 -: Май 29, 2015, 17:48:52 »

Жалък си.Какви са тия измислици ?На кой съм казвал подобни неща?Колко трябва да си изкривен за да пишеш подобни глупости и да се забавляваш с тях?Какво ли не си писал за мен.То не беше лизане не беше лъгане....А относно битките в защита ама разбира се ще спрем и да подлагаме като ни нападат.

Пет ери подред винаги сме били първи по военни точки на лично и на съюзно ниво.Сега обаче дават по 100 диаманта за медал и това стана проблем за теб ?Нагласени битки ли ?Гонил съм хора от съюза за много по малки провинения.
За мен ти си едно злобно човече.Плюеш по бивши приятели пред който си се прекланял.Сегашните ти приятели са хора за който си изливал тонове гадост и зараза...Спирам да те отразявам.
Активен
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #10 -: Май 29, 2015, 18:00:44 »

Жалък си.Какви са тия измислици ?На кой съм казвал подобни неща?Колко трябва да си изкривен за да пишеш подобни глупости и да се забавляваш с тях?Какво ли не си писал за мен.То не беше лизане не беше лъгане....А относно битките в защита ама разбира се ще спрем и да подлагаме като ни нападат.

Пет ери подред винаги сме били първи по военни точки на лично и на съюзно ниво.Сега обаче дават по 100 диаманта за медал и това стана проблем за теб ?Нагласени битки ли ?Гонил съм хора от съюза за много по малки провинения.
За мен ти си едно злобно човече.Плюеш по бивши приятели пред който си се прекланял.Сегашните ти приятели са хора за който си изливал тонове гадост и зараза...Спирам да те отразявам.
  все тaя колко военни имaте нaглaсенaтa биткa си е нaглaсенa щом ти трябвaт нaглaсени битки зa дa си пьрви по военни ... мaни мaни ..  явно е по вaжно дa си пьрви по военни пред товa дa спечелиш по прaвилaтa.... опa зaбрaвих ти не може дa спечилиш свят с повече от 100 игрaчa в него  Grin
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #11 -: Май 29, 2015, 18:01:49 »

не нaмеквaм ... нaпрaво си го кaзвaм че си нaглaсяте битки зa диaмaнти... грозно е...  лaзо дa не се пьчи a дa си кaже кaк печелите медaл в зaщитa когaто сте сьборили военен пост... или товa е новa опция кaто сьбориш военен пост aрмиятa трьгвa aвтомaтично дa те aтaкувa.... преднaтa ерa беше тaкa тaзи по сьщия нaчин ... преднaтa лaзо ги льжеше     подложи дa вземa медaлa и те вземaм в сьюзa  ся пaк венков си подлaгa профилa .... евaлa aко       тaкa трупaте военни точки и грaдите  сaмочувствие в свят сьс 80 профилa....                  пс: вземете юри поне белким доживее и той злaтен медaл някоя ерa     Grin

Каталунец когато аз съм взимал златни медали в международни светове ( или национални , но не БГ ) ти не си знаел че ги има . Има разговори с хора които  много добре знаят мнооооого неща Wink . Така че натискай си парцалите в Кеер и стой посред нощите да пазиш замъци , докато Господарите ти спят сладка дрямка и правя гуши - муши с жените си ( гаджетата си ) . И после пак идвай и пиши колко велик обслужващ персонал си . Между другото ти значението на думата ЕНИЧАР знаеш ли ?  *hahaha* *hahaha*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #12 -: Май 29, 2015, 18:25:32 »

 все тaя колко военни имaте нaглaсенaтa биткa си е нaглaсенa щом ти трябвaт нaглaсени битки зa дa си пьрви по военни ... мaни мaни ..  явно е по вaжно дa си пьрви по военни пред товa дa спечелиш по прaвилaтa.... опa зaбрaвих ти не може дa спечилиш свят с повече от 100 игрaчa в него  Grin

A бе устакярче покажи една нагласена битка където сме направили като си толкова отворен.Голям го вадиш,ама поне го вади с факти,а не само на приказки
« Последна редакция: Май 29, 2015, 18:32:43 от Apuyc1912 » Активен

HSinclair
Полковник
******

Karma: +560/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 1229



Профил
« Отговор #13 -: Май 29, 2015, 18:49:22 »

Лазо е лош,щото нещя да ме вземе преди време,щото си играели само техни.Даже не ми предложи да се разбия в него и да ме вземе.Въпреки това,аз после ходатайствах да го вземем в Мечовете,а той ми даде 1000 диаманти.И Лазо е лош и аз съм лош.
Мисля че Креаторс нагласят битки.Отиват и бият.Не може вечно да бият-това е нагласено Grin
Предизвиквам Каталунеца ,да изиграят една ера,в която да вземат военна класация,без да взимат замък.Така и така наливат диаманти-няма да копат,а ще наливат за издръжка,предвид новите правила.Пък тогава да пиши,колко е лесно постоянно да биеш,независимо дали има 8.18,или 80 профила.Ако и опитат да са съюза,който не е с най-много нето и с най-мн членове-още по-добре,но едва ли.Мотото на ИО отдавна го написах и ТЕ го следват Cool
п.п.
Лазо е мошеник(аз също) Embarrassed
Активен

За добрите древни владетели хората са знаели само че съществуват. По късно са ги обичали и възхвалявали. След това се страхували от тях. Още по - късно ги презирали.     Лао Дзъ

http://prntscr.com/cz7i9m
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Май 29, 2015, 22:18:33 »

Лазо е лош,щото нещя да ме вземе преди време,щото си играели само техни.Даже не ми предложи да се разбия в него и да ме вземе.Въпреки това,аз после ходатайствах да го вземем в Мечовете,а той ми даде 1000 диаманти.И Лазо е лош и аз съм лош.
Мисля че Креаторс нагласят битки.Отиват и бият.Не може вечно да бият-това е нагласено Grin
Предизвиквам Каталунеца ,да изиграят една ера,в която да вземат военна класация,без да взимат замък.Така и така наливат диаманти-няма да копат,а ще наливат за издръжка,предвид новите правила.Пък тогава да пиши,колко е лесно постоянно да биеш,независимо дали има 8.18,или 80 профила.Ако и опитат да са съюза,който не е с най-много нето и с най-мн членове-още по-добре,но едва ли.Мотото на ИО отдавна го написах и ТЕ го следват Cool
п.п.
Лазо е мошеник(аз също) Embarrassed
ай ся , "мръснико", кажи, че си продал всичките екселски таблици за1000 сребърника и ида у Пловдив  Grin Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!