Imperia Online България  
Април 23, 2024, 11:18:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо не е ми е отчело стрелците  (Прочетена 2663 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dangara
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« -: Май 24, 2008, 13:34:19 »

Значи имах битка в коята бяха сложил стрелците си в крепоста ааа в доклада пише че няма нито един стрелец сички са на полето http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/4/2008_5_24/2315889_2323573_19916 ии след кат видях доклада мислех че съм ги забраил да ги сложа амаа тее бяха в крепоста насякъде бяха в крепоста само не и в доклада  някои имали обяснение защо стана така  Cry Cry Cry Cry Cry
« Последна редакция: Май 24, 2008, 13:37:47 от dangara » Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Май 24, 2008, 13:36:54 »

Че си уникален и играте те мрази  Grin Няма такъв случай до сега ... най-вероятно си объркал нещо Wink
Ако не си вкарвал стрелци я пак погледни и виж дали става дума за една и съща провинция в която гледаш  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
dangara
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #2 -: Май 24, 2008, 13:38:45 »

хаха тцтц чак па толкова да съм заспал не съм Wink Wink а и спок тва вече ми е втора битка която губя по този начин предишната битка беше на 37 морал и то от същия този човек
Активен
mitinho
mitinho
Капитан
****

Karma: +77/-115
Неактивен Неактивен

Публикации: 345


mitinho свят 10 )))


Профил
« Отговор #3 -: Май 24, 2008, 13:43:23 »

хаха тцтц чак па толкова да съм заспал не съм Wink Wink а и спок тва вече ми е втора битка която губя по този начин предишната битка беше на 37 морал и то от същия този човек
Явно противникът ти е доста голям късметлия да те бие на такъв морал  *freak* *freak* *freak* *hahaha*
Активен

Some people just never loose !
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #4 -: Май 24, 2008, 20:15:36 »

явно не си вкарал стрелите в крепостта Smiley) ..а противника наистинада си пусне тото ..такъв късмет рядко се случва:)
Активен

dangara
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 18



Профил
« Отговор #5 -: Май 24, 2008, 20:41:29 »

абе нали тва ви казах бе хора че аз съм ги вкарал . Как няма съм ги вкарал след кат ги намерих след края на битката вътре в нея
Активен
dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #6 -: Май 24, 2008, 20:56:12 »

Ми допитаай се до админите!  Smiley
Активен
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #7 -: Май 24, 2008, 23:43:42 »

а кога ги вкара ...секунда ,две преди битката или доста по рано
Активен

VICTORY
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #8 -: Май 27, 2008, 08:36:17 »

Значи има си сериозен лаг в играта , стрелците бяха вкарани малко преди битката ама не ги е отчело така , да не говорим че армиите закъсняват с походите си и вместо малко преди блока на противника пристигат след него и се налага да връщаме атаките , както и да е , загубихме една война с малко точки , а споменатото по-горе наистина повлия значително резултата ......
Активен

SeraphNoi
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #9 -: Май 28, 2008, 09:39:22 »

а кога ги вкара ...секунда ,две преди битката или доста по рано

Все пак е похвално,че се намери някой да отговори,за което благодаря.Чингиз ,стрелците са вкарани в крепоста преди битката ,а не след нея  ,вярно 2 секунди,но преди битката
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #10 -: Май 28, 2008, 09:46:56 »

Все пак е похвално,че се намери някой да отговори,за което благодаря.Чингиз ,стрелците са вкарани в крепоста преди битката ,а не след нея  ,вярно 2 секунди,но преди битката
Минималния Лаг е 3 сек . освен ако не си с 20 см. кабелче вързан за сървъра но и тогава не съм убеден, че няма да е толкова  Wink
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #11 -: Май 28, 2008, 10:00:23 »

Минималния Лаг е 3 сек . освен ако не си с 20 см. кабелче вързан за сървъра но и тогава не съм убеден, че няма да е толкова  Wink
Тогава да знаем,че 5 секунди преди битката е минималния срок в който можем да правим каквото и да е,кажете го на хората ,миналата ера в интерес на истинта успявах за две секунди да местя армии с успех,значи е било чист късмет *scratch*
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!