Imperia Online България  
Март 28, 2024, 14:53:17 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Блокиране на акаунт  (Прочетена 2949 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
svetlio666
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« -: Май 25, 2015, 10:55:07 »

Здравейте,
снощи след 2 часа играчи от съюза  ZVEZDITE ми блокираха акаунта с многократно вкарване на грешни пароли и след това ме нападаха без проблем.Понеже аз не можех да вляза в акаунта и да направя нещо каквото и да било.Играчите са ailiak9, predator1001, cassiopea,  praskovka9 и  hopeless_  Успявах от време на време през мобилната версия да погледна какво става, но и от там ме изхвърляше играта.Мисля че това е недопустимо и неправилно.Понеже играта е в духа на феърплей, а не по такъв недостоен начин да унищожиш някой.Според мен някои от играчите имат и по няколко акаунта.Бих искал да проверите това и всички тези играчи да бъдат наказани и да не играят тази игра понеже не това начина за игране.Бих бил благодарен ако направите нещо по въпроса и колониите,армията, военните постове и населението да ми бъдат възстановени.
Благодаря предварително.
Активен
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #1 -: Май 25, 2015, 11:33:28 »

Нека ти обЯснЯ нещо, въвеждането на грешна парола блокира акаунта само от IPадреса от който е въведена. Опитай да блокираш мене!
ПП. Следващият път когато ти се случи, лог през фейса Wink
Активен

Обречен фермер Smiley
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #2 -: Май 25, 2015, 11:36:59 »

Хайде стига си се оплаквал, а си признай, че докато ние те бутахме ти си спеше сладко сладко. Нека направят проверка да - дали някой се е опитвал да влиза при теб, никой от нас не е играл нечестно и за разлика от твои съотборници нито някой си е позволявал да обижда (от свой или най често от чужд профил) нито би си позволил да те блокира по посочения от теб начин. Ама като нещо не става както искаш други са ти виновни.
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
svetlio666
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #3 -: Май 25, 2015, 11:52:09 »

Нека да проверят,даже през телефона преместих част от армията която беше пристигнала в столицата след събарянето на поста а идваше пожар и щяхте да я размажете.И наистина ме бяхте блокирали така, че не съм аз човека който играе нечестно.И от телефона ме изхвърляше играта затова се отказах накрая.
Активен
svetlio666
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #4 -: Май 25, 2015, 11:53:35 »

Не ползвам фейсбук и няма как да се логна оттам.
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #5 -: Май 25, 2015, 11:59:01 »

Нека и от компетентните органи се изкажат но ако е вярно, че се блокира само айпи-то от където е вкарана грешната парола то значи само ти и единствено ти си вкарвал грешна парола, а за това че някой премести войската си прав даже мислехме да спираме тогава, че изглеждаше, че си на линия ама нямаше никакъв отпор и как да не продължим.... недей да обвиняваш без доказателства, аз не казвам че ТИ си играл нечестно, но наличието на толкова запушени усти потвърждават моите думи, че някой от вас използва нецензуриран речник.
А кое потвърждава твоите думи?
« Последна редакция: Май 25, 2015, 12:03:50 от princessdara » Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
svetlio666
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #6 -: Май 25, 2015, 12:07:54 »

Разбира се че щях да дам отпор и щях да поразбия малко армия на някой от вас и нямаше да имам толкова поражения по моята армия, но нямаше как да го направя.Защото както вече казах и от телефона ме изхвърляше играта.А за паролата няма как да я въведа грешно аз сами тъй като ми е запаметена във браузъра и си влизам без проблеми всеки път.Тая сутрин като станах как влязох а снощи през нощта не можех.А това че някой ви обижда от моите съотборници не мога да направя нищо.Всеки си отговаря за себе си.
Активен
princessdara
Редник
*

Karma: +58/-12
Неактивен Неактивен

Публикации: 25



Профил
« Отговор #7 -: Май 25, 2015, 12:10:21 »

Щял да поразбие малко армия  *hahaha*
а ние сме слепи и глупави, че да те оставим да го направиш.
Между другото преди малко пробвахме това блокираха ми акаунта с грешна парола и си влязох без проблем. Кажи ми сега къде е проблема....
Активен

"Да се смееш често и по много, да спечелиш уважението на интелигентни хора и обичта на децата… да цениш красивото, да откриваш най-доброто у другите, да оставиш света малко по-добър…да знаеш, че дори един човек диша по-леко, защото те е имало. Това е успех!”
hopeless_
Лейтенант
***

Karma: +58/-23
Неактивен Неактивен

Публикации: 117



Профил
« Отговор #8 -: Май 25, 2015, 12:25:55 »

Човек, послушай ме! Никой не може да те блокира! Опитай да блокираш мен! Не може! Проверил съм! Направи си фейс само за играта ако не ползваш личен. На мен това ми се случва поне веднъж седмично и с него се оправям. Не сме играли нечестно.

ПП. Наистина някой с табелка да се изкаже, защото разговорът между обикновенни потребители не придава тежест на твърденията на нито една от страните.
Активен

Обречен фермер Smiley
svetlio666
Редник
*

Karma: +0/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5


Профил
« Отговор #9 -: Май 25, 2015, 12:27:52 »

Желая ви приятна игра.Каквото и да се реши.
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #10 -: Май 28, 2015, 11:18:51 »

Нека ти обЯснЯ нещо, въвеждането на грешна парола блокира акаунта само от IPадреса от който е въведена. Опитай да блокираш мене!
ПП. Следващият път когато ти се случи, лог през фейса Wink

Точно така. Акаунтът се блокира само за ИП-адреса, от който е въведена грешната парола.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
TheLady
Trusted Member
*

Karma: +104/-130
Неактивен Неактивен

Публикации: 153


...силните владеят хаоса...


Профил
« Отговор #11 -: Май 28, 2015, 21:46:55 »

Щял да поразбие малко армия  *hahaha*
а ние сме слепи и глупави, че да те оставим да го направиш.
Между другото преди малко пробвахме това блокираха ми акаунта с грешна парола и си влязох без проблем. Кажи ми сега къде е проблема....

С тая грешна парола и ай пи-тата не е лошо да не се говори като не е ясно какво се е случило и дали. Не е никак трудно да му се хване ай пи-то и да му се блокне акаунта - в играта играят доста компетентни хора с такива умения. Не, не съм от тях и не искам да разбирам от това. Но, няма да е първи, няма да е и последния такъв случай.
Аз лично съм любопитна какво би показала проверката - защото може да се види в определените часове от какво ай пи е влизано в акаунта.
« Последна редакция: Май 28, 2015, 21:50:24 от TheLady » Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!