Imperia Online България  
Март 28, 2024, 19:49:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся си съюз :)  (Прочетена 1548 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kent
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« -: Май 17, 2015, 00:03:33 »

Здравейте... търся си съюз, в който да ми се обяснят правилата и опциите в играта... всичко е много различно от това което помня на времето и немога да се ориентирам... Мисля че играя в свят 88 но не съм сигурен... когато пиша империя онлан в гугъл ме вкарва директно в този свят..  сега от 2 часа изпълнявам някакви учебни задачи и нямам време да си поема въздух за да огледам опциите на играта Smiley Също така немога да намеря бутон с който да видя класацията и форума... излизат ми само тия флаш картинки и немога да се ориентирам... ако на някои му се занимава да ми обясни обещавам че ще съм лоялен към племето му Smiley
Активен
Kent
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #1 -: Май 17, 2015, 11:14:55 »

хехе намерих бутоните... голяма ламуга съм станал  *pardon* трийте темата ако искате... макарче все още си търя съюз де  Smiley иначе според мен трябва бутона за форума да е на по видно място а не да го вядя от помощ-форум...
Активен
Martin
Global Moderator
*

Karma: +861/-369
Неактивен Неактивен

Публикации: 3394



Профил
« Отговор #2 -: Май 18, 2015, 11:16:16 »

По -добре да пишете на някой от водещите съюзи или желаните от вас, за да ви поканят при тях да играете, ако разбира се искат. Не всички играчи четат форума, та 50/50 е да си намерите съюз от тук, а не от играта. Успех.  Smiley
Активен

Kent
Редник
*

Karma: +0/-0
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #3 -: Май 18, 2015, 15:12:28 »

Мерси, ще послушам съвета ти Smiley
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!