Imperia Online България  
Април 25, 2024, 07:38:59 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Крепостни хранилища и убежища.  (Прочетена 11101 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kataluneca89
Майор
*****

Karma: +74/-156
Неактивен Неактивен

Публикации: 772


I GAVE YOU THE LAST RITES REST IN PEACE !!!


Профил
« Отговор #30 -: Май 13, 2015, 22:43:42 »

Атака към активен играч със -  http://prntscr.com/74uuy9 
След 4 минути е ударен и му остава -  http://prntscr.com/74uyby   то само пътя не може да си избиеш.... промянта е мега гига хипер да не казвам.... вариянта е когато е съборена крепостта да не са активни хранилищата, иначе ........ какъв е смисъла от грабежите изобщо ?
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #31 -: Май 14, 2015, 07:00:39 »

Чудя се дали тези промени напоследък идват от един блестящ мозък или са екипна работа   Embarrassed
Активен
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #32 -: Май 14, 2015, 07:32:16 »

Чудя се дали тези промени напоследък идват от един блестящ мозък или са екипна работа   Embarrassed

Такава огромна простотия не е по силите на сам човек.
Активен
masskiller84
Лейтенант
***

Karma: +37/-21
Неактивен Неактивен

Публикации: 118



Профил
« Отговор #33 -: Май 14, 2015, 07:49:08 »

Такава огромна простотия не е по силите на сам човек.
Недей така в работата ми съм срещал истински гении  *hihi*
Активен
Духче
Гост
« Отговор #34 -: Май 14, 2015, 12:42:00 »

Удивително е пълното мълчание от страна на екипа... Тази игра ще я има и без нас - шепата, изразили недоволството си. Защото има достатъчно много,които приветстват промените. Халал да им е играта,и ферменето. Всеки от нас разбира ИО по различен начин и в това няма нищо лошо. Но ние...хайде,нека да е АЗ-като потребители и като платци /колкото и мижави да са средствата,които нашият акаунт е налял в тази игра/, заслужавахме поне едно кратко обяснение ЗАЩО се случиха тези промени. Но...кучетата си лаят,керванът си върви, а пък песента на Пенка никой не я слуша...
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #35 -: Май 14, 2015, 13:31:06 »

И аз имам въпрос.Не е ли нормално промените първо да се обявяват и след това да се въвеждат ?
И нека все пак някой да отговори на въпросите зададени до сега.Мълчанието в случая е доста нелепо...
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #36 -: Май 14, 2015, 14:53:20 »

Много ме кефят как си правят промени в играта по средата на ерите.
Сложихте им убежища и хранилища, кога ще им сложите и бункери? Да не остане някой платец без войска! Май не трябва да им давам глупави идеи, ще ги намерят за интересни...
Активен

-Naughtyred
Retired.
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #37 -: Май 14, 2015, 15:17:36 »

Да вземат да върнат старото положение, че след 10 минути обирам един, не искам да взема половината ресурс  *FOCUS*
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #38 -: Май 14, 2015, 15:18:46 »

Промяната е наложена с цел да се намали общата бройка сгради в градският център и да се да се интегрира функционалност, която досега е с много ниска използваемост.

Ще си позволя да цитирам част от изказването на Духче: "Всеки от нас разбира ИО по различен начин и в това няма нищо лошо." Много ми хареса и смятам, че преди да започнете да плюете, да обиждате, да злословите, е добре да осмислите този цитат.

В течение на времето много играчи се оплакваха от меко казано смешното количество ресурси, които се пазеха при най-високо ниво на хранилище преди промяната. Промените, които въвеждаме са основани на опита и наблюденията на доста хора. На вас не ви харесват, добре, разбирам ви, предавам настроенията ви. Обаче нека не смесваме нещата: "не ми харесва" не означава "не е правилно, тъпо е".
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Cotillion
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Профил
« Отговор #39 -: Май 14, 2015, 15:22:59 »

...В течение на времето много играчи се оплакваха от меко казано смешното количество ресурси, които се пазеха при най-високо ниво на хранилище преди промяната. Промените, които въвеждаме са основани на опита и наблюденията на доста хора..

Е от толкоз много доволни от промяната, как пък един не писа във форума? Много са доволни, ама го пазят в тайна.
Активен
Духче
Гост
« Отговор #40 -: Май 14, 2015, 15:29:50 »

Ваня,а ще ни обясниш ли какво правим оттук насетне? За какво и как играем? Да,всеки разбира играта различно...но нали пише,че е военна стратегия? Или аз не разбирам правилно що е то "военна"? Ок,пазим едни ресурси...ама тогава премахнете армията. Както и казармите-щото наистина много сгради в това село. Оставете ни фермите...и мините...и ще копаме...
По отношение на минималното количество ресурс,което се пазеше...всеки си прави сметката...играя редовно,имам висок он-ела ме обери. Да,не съм 24/7 в играта,ама като ми гепят златото през нощта - рева,рева,па се стегна...обера съседа и пак съм ОК... Нима промените ще обслужват интересите на хора,които влизат от дъжд на вятър?
« Последна редакция: Май 14, 2015, 15:35:48 от Духче » Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #41 -: Май 14, 2015, 15:30:25 »

Точно го пишех Smiley

От кои толкоз хора го взехте това мнение ? Къде са тия хора ? В кой свят играят ?
Хайде де нека поне един двама от тях да си защитят доволството със смислени доводи ?
Военния елемент от играта изчезва с всяко "подобрение" което се прави.Ми променете логото на играта в крайна сметка."Обучи войници създай армия"....за какво ми е тази армия.Мога чудесно да играя и без армия!!!!Феримиш си пък нека някой да се напъва да я разхожда тая армия на сам на там.Властелина на реалма  отдавна вече е властелина на синия камик.Това го преживахме.Дето се вика не е фатално.Ама това че играта лека по лека се превръща във фармвил е гадно.Военно стратегическа игра.Беше....
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #42 -: Май 14, 2015, 15:34:47 »

Как да играете и дали да имате армия: това решавате вие. Къде са тези хора ли? Това е информация, събирана с месеци, не е нужно да привиквам свидетели на очна ставка. Искахте обяснение, искахте причина, дадох я. Повече няма какво да кажа по темата.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #43 -: Май 14, 2015, 15:53:32 »

нищо не са писали за вместимостта на крепостно хранилище при бутната крепост и положението с колониите как ще е
up

Някъде, "зад на баба ми джапанките", четох в упътването преди време,че вместимостта на крепостното хранилище пада на 30% от номинала при съборена крепост. това така ли остава или се променя? и как ще се смята хранилище на крепости в колонии и ВП, когато крепостта не е неразрушима? ресурси за горното или за сваленото ниво ще се пазят при самото разграбване?
« Последна редакция: Май 14, 2015, 16:07:35 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
GARIO
Майор
*****

Karma: +253/-232
Неактивен Неактивен

Публикации: 950



Профил
« Отговор #44 -: Май 14, 2015, 17:22:53 »

След като зная какъв тип "бойци" се преориентираха към версии 5 и 6,просто не разбирам оплакванията в тази тема.Хранилищата наистина не криеха почти нищо при досегашните си максимални нива и щом ги има е добре поне да има и някаква полза от тях.Не мисля че и сегашните максимални нива дават някаква особена промяна.Отлично знаете какви ресурси са нужни за високите нива на проучванията и сградите.В столиците на акаунти на високо нето доста често има стотици милиони рес и тия 6м в хранилището при 9ка са си нищо.Армиите в такива акаунти лапат тия 6м за няколко мин.Така че и твърдението че не могат да се вкарат в минус заради повишения лимит на хранилищата също е несъстоятелно.Верно промяната е доста закъсняла и на фона на постоянните други промени си е неприятна,но явно това е стила на екипа на ИО и досега трябваше да сте го разбрали.Играеш стара версия без подръжка или нова с постоянни,необявени и ненавремемнни промени.Както ви харесва  Grin
Активен

Моля!Играйте спазвайки правилата на играта.Така ще я направите по-привлекателна както за вас,така и за другите участници в нея.Никой не обича да си играе сам.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!