Imperia Online България  
Април 29, 2024, 03:47:35 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КОЛЕЛО НА КЪСМЕТА  (Прочетена 1462 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« -: Май 07, 2015, 09:07:44 »

Здравейте, не че чак толкова ми е важно това, но искам да обърна внимание, че наградите от колелото на късмета не се получават. Два дена наблюдавам, наградите са армия някаква, която изобщо не се генерира.

Поздрави: _spook_
                V160
Активен
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #1 -: Май 07, 2015, 09:29:25 »

Аз мислих да отворя тема за МЕНА 2 , но ще ползвам тази , въпреки че е за друг свят ,  проблема е еднакъв . Падна ми се 75К дърво . След натискане на бутона ВЗЕМИ . Взех ... нищо не взех .  _-uriel-_
 Angels_BG
 v6 MENA 2
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #2 -: Май 07, 2015, 09:53:16 »

Здравейте, не че чак толкова ми е важно това, но искам да обърна внимание, че наградите от колелото на късмета не се получават. Два дена наблюдавам, наградите са армия някаква, която изобщо не се генерира.

Поздрави: _spook_
                V160

А натиснахте ли бутона "Вземи"? Да питам за  всеки случай.   Smiley
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #3 -: Май 07, 2015, 10:01:45 »

Аз мислих да отворя тема за МЕНА 2 , но ще ползвам тази , въпреки че е за друг свят ,  проблема е еднакъв . Падна ми се 75К дърво . След натискане на бутона ВЗЕМИ . Взех ... нищо не взех .  _-uriel-_
 Angels_BG
 v6 MENA 2

На коя дата се случи това?
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #4 -: Май 07, 2015, 17:15:12 »

http://i.imgur.com/rPX0fzt.png

Би трябвало да съм го натиснала, след като чакам следващото въртене. Не съм правила снимки постоянно, защото мислех, че е еднократен бъг, но явно не е и затова отворих темата.
Започва се едно разпитване, човек да не смее да пише за проблем, естествено, че няма да отворя тема просто ей така. И не съм единствена, дето имам проблема. Просто Ви сигнализирах, може и да затворите темата, а Вие търсете проблема Smiley

Поздрави: _spook_
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #5 -: Май 08, 2015, 09:58:31 »

http://i.imgur.com/rPX0fzt.png

Би трябвало да съм го натиснала, след като чакам следващото въртене. Не съм правила снимки постоянно, защото мислех, че е еднократен бъг, но явно не е и затова отворих темата.
Започва се едно разпитване, човек да не смее да пише за проблем, естествено, че няма да отворя тема просто ей така. И не съм единствена, дето имам проблема. Просто Ви сигнализирах, може и да затворите темата, а Вие търсете проблема Smiley

Поздрави: _spook_


Да, натиснали сте го. Нали все пак, като докладвате проблем, трябва да разбера подробностите около него, да се уверя, че наистина има проблем. Започвало питане и разпитване? Ами как иначе да разбера детайлите? И защо да не разпитвам, това нещо лошо ли е? Smiley
Сега по проблема: вчера получихте ли наградата от колелото? трябва ми конкретна дата, за която да проверим.
Тествахме в различни акаунти и наградата се получава коректно.
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
_spook_
Редник
*

Karma: +1/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 38


Профил
« Отговор #6 -: Май 09, 2015, 14:24:11 »

Здравейте и благодаря за отговора Smiley
Извинявам се, ако тонът ми е бил рязък Sad
Днес наградата се получи коректно, а за точните дати са тази, на която писах и предния ден.
Но това няма значение вече, просто сигнализирах, за да се провери да не стане системно това. Но щом всичко е наред, няма проблем. Приключваме темата и си взимам бележка за следващо писане да правя снимки и доказателства навреме. Благодаря още веднаж и приятен ден !
_spook_
Активен
Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #7 -: Май 11, 2015, 14:39:21 »

Здравейте и благодаря за отговора Smiley
Извинявам се, ако тонът ми е бил рязък Sad
Днес наградата се получи коректно, а за точните дати са тази, на която писах и предния ден.
Но това няма значение вече, просто сигнализирах, за да се провери да не стане системно това. Но щом всичко е наред, няма проблем. Приключваме темата и си взимам бележка за следващо писане да правя снимки и доказателства навреме. Благодаря още веднаж и приятен ден !
_spook_

Няма никакъв проблем от моя страна. Ако се случи отново, моля, пишете пак.  Wink
Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!