Imperia Online България  
Април 29, 2024, 18:46:53 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: съюзи  (Прочетена 3118 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« -: Април 30, 2015, 14:52:47 »

бе тези май ми приличат на киип  Grin Grin Grin Grin Grin Grin *ok* *ok* *ok* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

https://www.facebook.com/tipichno/videos/355876587955570/?pnref=story

тоя със слушалките ми прилича на каталунеца  *PUNISH* *PUNISH* *PUNISH*
« Последна редакция: Април 30, 2015, 14:55:34 от mahimus » Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #1 -: Април 30, 2015, 14:56:02 »

Бе тези добре изневеряват, въпроса е дали жената е била командировка или е имало цветарска фиеста от рода на - мушкато и бегония.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #2 -: Април 30, 2015, 14:57:50 »

Бе тези добре изневеряват, въпроса е дали жената е била командировка или е имало цветарска фиеста от рода на - мушкато и бегония.
ти много взе да се замисляш Smiley може да е къртица  на креаторс  Grin Grin Grin Grin
Активен

pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #3 -: Април 30, 2015, 14:59:31 »

Николай, нали така? Човек на възраст си. Разбирам старанието ти да си интересен и забавен (и предполагам си за аудиторията на възраст/акъл около 16), но започни да се държиш на зряло Smiley Няма да се получи след четенето на този пост, разбира се, но се надявам да се получи някъде в житейския ти път. Поздрави.
Активен

-Naughtyred
Retired.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #4 -: Април 30, 2015, 15:03:54 »

Не познавам тези Кийп, освен че знам каталунеца май е бил от тях. Нищо не ми говори това име. Може и да са добър съюз. Креаторс също не ги познавам но знам лидера им Лазо, много точен пич и дори бих се оженил за него ако си падах по мъже. Grin но той си е печен и само с  моята ментална подкрепа ще си остане.
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #5 -: Април 30, 2015, 15:07:27 »

Николай, нали така? Човек на възраст си. Разбирам старанието ти да си интересен и забавен (и предполагам си за аудиторията на възраст/акъл около 16), но започни да се държиш на зряло Smiley Няма да се получи след четенето на този пост, разбира се, но се надявам да се получи някъде в житейския ти път. Поздрави.

НЕ!!!!! Максимус /командир на северните армии и генерал на CREATORSките  легиони/

Ти научен труд ли искаш да четеш . Ако не ти харесва ходи в библиотеката аз тука се забавлявам.
 Не мога да разбера как всички ..........като теб са загрижени за житейския път на участниците в този форум. Гледай си твоя живот и не мисли за моя  
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #6 -: Април 30, 2015, 15:12:11 »

НЕ!!!!! Максимус /командир на северните армии и генерал на CREATORSките  легиони/

Ти научен труд ли искаш да четеш . Ако не ти харесва ходи в библиотеката аз тука се забавлявам.
 Не мога да разбера как всички ..........като теб са загрижени за житейския път на участниците в този форум. Гледай си твоя живот и не мисли за моя  

Радостно е когато възрастен се държи като млад но е тъжно да гледаш млади хора, морално изхабени и държащи се като заядливи старчета. Разкажи Максимусе за северните армии?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #7 -: Април 30, 2015, 15:17:13 »

оуу..
джибър-джабър
за да съм и аз в темата, да пускам лиги и за да не оставям впечатлението, че съм морално изхабен и заядлив.
Но пък морала си е морал или го имаш, или го нямаш. Не искам да влизам в исторически факти, но същия съюз, който илюстрираш в тази тема те пазеше под крилото си, шпионираше за теб и ти помагаше в бг18. Сега може да си командир на чужди армии и орди, но си оставаш Николай и също така изглеждаш като неблагодарник в моите очи, дори и това да не те грее.
« Последна редакция: Април 30, 2015, 15:24:31 от pwnflakes » Активен

-Naughtyred
Retired.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #8 -: Април 30, 2015, 15:23:08 »

оуу..
джибър-джабър
за да съм и аз в темата, да пускам лиги и за да не оставям впечатлението, че съм морално изхабен и заядлив.
Но пък морала си е морал или го имаш, или го нямаш.

Споко де, не рипай като пинг-понка! Важно е че дракането ти носи морално удовлетворение. Света е черно бял, до сив и ние си го правим цветен за да се чувстваме цветя или тръне в него... Tongue
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #9 -: Април 30, 2015, 15:31:05 »

оуу..
джибър-джабър
за да съм и аз в темата, да пускам лиги и за да не оставям впечатлението, че съм морално изхабен и заядлив.
Но пък морала си е морал или го имаш, или го нямаш. Не искам да влизам в исторически факти, но същия съюз, който илюстрираш в тази тема те пазеше под крилото си, шпионираше за теб и ти помагаше в бг18. Сега може да си командир на чужди армии и орди, но си оставаш Николай и също така изглеждаш като неблагодарник в моите очи, дори и това да не те грее.


https://www.facebook.com/MehwartvChannel/videos/1015205651826991/?pnref=story
Активен

mahimus
DavidBruffAJ
Майор
*****

Karma: +150/-132
Неактивен Неактивен

Публикации: 631



Профил
« Отговор #10 -: Април 30, 2015, 15:34:14 »

Радостно е когато възрастен се държи като млад но е тъжно да гледаш млади хора, морално изхабени и държащи се като заядливи старчета. Разкажи Максимусе за северните армии?

https://www.facebook.com/mediatakeout/videos/921124511252830/   тренират Grin Grin Grin Grin Grin
Активен

HJ
Редник
*

Karma: +17/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 21



Профил
« Отговор #11 -: Април 30, 2015, 15:42:42 »

Темата е добронамерена, не виждам причина да се пишат недобронамерени коментари в нея. Wink
Активен
pwnflakes
Лейтенант
***

Karma: +25/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 107



Профил
« Отговор #12 -: Април 30, 2015, 15:43:33 »

Активен

-Naughtyred
Retired.
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #13 -: Април 30, 2015, 15:46:16 »

Радо що се впрягаш Smiley
Господина "Николай" си се забавлява не му лепвай епитети веднага....нито провокация нито заяждане има тука.Просто едно смешнo клипче Grin
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #14 -: Април 30, 2015, 15:52:30 »

бе тези май ми приличат на киип  Grin Grin Grin Grin Grin Grin *ok* *ok* *ok* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

https://www.facebook.com/tipichno/videos/355876587955570/?pnref=story

тоя със слушалките ми прилича на каталунеца  *PUNISH* *PUNISH* *PUNISH*
то си е купон да водиш война така, що я нямаше тая играца като студентствах.

но май с тази тема вместо да  изпишеш вежди, ще избодеш очи

« Последна редакция: Април 30, 2015, 17:16:52 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!