Imperia Online България  
Март 30, 2024, 00:50:11 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Трябва ли админките да бъдат интервюирани за да разберат играчите с колко добри, морални и професионално отговорни хора общуват във форума
Задължително!
Необходимо е!
Не трябва!
Ако са ни лъгали ще ги е страх от въпросите!
Трябва да се разследват до девето коляно
По-добре да ги почерпим!
Да ги повикаме на купон и да ги напием!

Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Админи/ки  (Прочетена 11157 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ros75
Сержант
**

Karma: +2/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 71


Профил
« Отговор #75 -: Юли 24, 2015, 14:47:31 »

 Grin това е добро  Grin
много смях  Grin
Активен
lazo313
Капитан
****

Karma: +131/-106
Неактивен Неактивен

Публикации: 363



Профил
« Отговор #76 -: Юли 24, 2015, 15:31:43 »

Владо как ги раждаш тия  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Apuyc1912
Trusted Member
*

Karma: +171/-195
Неактивен Неактивен

Публикации: 767



Профил
« Отговор #77 -: Юли 24, 2015, 15:59:50 »

Е Влад немога нестига,че ще мрем от жега,ами и от смях  Grin Grin *hihi*
Активен

Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #78 -: Юли 24, 2015, 23:09:01 »

Първия куплет е от песен на Контрол  Embarrassed. С останалото, под формата на елегия, въздавам възхвала на новата генерация [:-} защото те са бъдещето на играта. Умни, образовани, не пиещи, не ходили в казарми да се учат на дивотия, галантни и силни вербално! С една дума - мъже. Не недодялани грубияни като нас - дъртите, дето на съвкуплението си му викаме мандръсанье и чигаренье и ПС видяхме чак след тридесетата си година. Ние дъртите грубияните се биехме като мачоци фейс ту фейс из дискотеките а ню дженерейшън са къде по-мъжествени и го правят в CS където извършват страшни и кървави дела, задминавайки Чък Норис и Джон Рамбо и избивайки за 10 мин. цяла шеста стрямска дивизия, получавайки от това си дело фалически вертикализъм. Да не дава Господ да докачат истинско железо че останааме без нова генерация квито са ми звездни рейджъри!
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 23:29:34 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #79 -: Юли 25, 2015, 08:16:21 »

Първия куплет е от песен на Контрол  Embarrassed. С останалото, под формата на елегия, въздавам възхвала на новата генерация [:-} защото те са бъдещето на играта. Умни, образовани, не пиещи, не ходили в казарми да се учат на дивотия, галантни и силни вербално! С една дума - мъже. Не недодялани грубияни като нас - дъртите, дето на съвкуплението си му викаме мандръсанье и чигаренье и ПС видяхме чак след тридесетата си година. Ние дъртите грубияните се биехме като мачоци фейс ту фейс из дискотеките а ню дженерейшън са къде по-мъжествени и го правят в CS където извършват страшни и кървави дела, задминавайки Чък Норис и Джон Рамбо и избивайки за 10 мин. цяла шеста стрямска дивизия, получавайки от това си дело фалически вертикализъм. Да не дава Господ да докачат истинско железо че останааме без нова генерация квито са ми звездни рейджъри!

Мислих да ти отговарям , но след това осъзнах безнадежността на целият казус . Пичове вижте ще ви го кажа веднъж : АЗ СЪМ ПОСРЕДСТВЕН ИГРАЧ В И.О. Не разбирам нищо и не знам нищо . Въпреки това аз имах ВСИЧКО и бях всичко което съм искал  . Желая ви всичко най-хубаво и много , много успехи в И.О.
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #80 -: Юли 25, 2015, 08:54:15 »

Мислих да ти отговарям , но след това осъзнах безнадежността на целият казус . Пичове вижте ще ви го кажа веднъж : АЗ СЪМ ПОСРЕДСТВЕН ИГРАЧ В И.О. Не разбирам нищо и не знам нищо . Въпреки това аз имах ВСИЧКО и бях всичко което съм искал  . Желая ви всичко най-хубаво и много , много успехи в И.О.
аз ти пожелавам много успехи в живота Wink
Активен

Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #81 -: Юли 25, 2015, 09:22:08 »

Мислих да ти отговарям , но след това осъзнах безнадежността на целият казус . Пичове вижте ще ви го кажа веднъж : АЗ СЪМ ПОСРЕДСТВЕН ИГРАЧ В И.О. Не разбирам нищо и не знам нищо . Въпреки това аз имах ВСИЧКО и бях всичко което съм искал  . Желая ви всичко най-хубаво и много , много успехи в И.О.
пиши "" и бегай, Благо - теб те изгониха с камъни от съюза и после се насра кат карпатски вълк у форума. Ако това е"всичко в ИО", говорим за различни игри и човешки отношения.
« Последна редакция: Юли 27, 2015, 09:19:43 от Vania » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #82 -: Юли 25, 2015, 12:31:28 »

пиши "КУР" и бегай, Благо - теб те изгониха с камъни от съюза и после се насра кат карпатски вълк у форума. Ако това е"всичко в ИО", говорим за различни игри и човешки отношения.

Със сигурност , в сравнение с теб , имам повече и съм постигнал повече във  В 6 . Дали съм прав или не , може да попиташ Алекс с кой съюз взе 1-вият си замък и къде започна да се учи да играе И.О. Wink . И така нататък и така нататък ... И дали съм се изложил по форума или не .... всеки може да си направи сметката как Лично ти няма и преди 2 страници разправяше за 4М нето след това станаха 5М нето .... след това 5,5М нето ..... Но и до сега никой не видя да сложиш снимката на битката с коректните показатели Wink . Защо ли ? Защото и до ден днешен никой не видя да сложиш и битката ,  как ще вземеш замъка на НИКИТО ( Максимуса ) . И така нататък и така нататък .... от теб никога нищо конкретно няма , само прах в очите не хората . Но пък за това всички те разбраха колко вятър правиш . Хайде поздравления и за успеха в 160 , че и ти да вземеш 1-во злато в международен , че аз ги имам 4 откакто играя В6  Cool . Хахахахаха .... какъв парадокс . Ти си голям играч а нямаш и половината от моите постижения на международно ниво . А дори и да ги съберем национално и международно мисля че пак съм по титолован от теб Хахахахахах . А както казах , аз съм средна ръка играч .  *BEACH* *BEACH* *BEACH*
« Последна редакция: Юли 25, 2015, 12:41:07 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #83 -: Юли 25, 2015, 20:23:14 »

 Grin Grin Grin с Ники се разбрахме на лични,  пратих вариант за взимане на замъка срещу начина, по който описа защитата. Да, не беше без камикадзе и още тогава си признах грешката, ако си забравил. Замък не се взима с една битка замък се взима със стрийм и съм му го пратил на него, щот с него беше спора, не му пратих още два варианта на стриймове, ако не ти виждат армията, щот някой неща човек требе да ги открие сам.

Алекс абсолютно нищо не може да ми каже за съюзни армии - дори не дочаках да го гледам онлайн как се размазва кат мече у дирек напук и прееба усилията на 30 човека от инат.  Алекс е страхотен играч тип "часовник" - такъв тип играчи има нужда във всеки съюз, но му липсва размах и "топки"  за лидер.

И не искам да ми благодариш за 1-вия медал в международен, никой от съюза не  го е и искал - така се случи. Начинът, по който го взехме ще си остане мистерия за теб, щот е висш пилотаж и пълен синхрон в екипа когато е било нужно, никой не го е играл "самотен бегач" за военни точици.

Ти сериозно ли си мислиш , че някога съм се интересувал от тиквени медали? Аз играя със съюзи, с които искам да си прекарам весело времето  или определени хора са ме помолили да помагам( дори на Алекс съм помагал да си изпълни проекта в блица). 

глей  що ферман изписах за един "К*Р", бегай некъде другаде и не ни пречи на мурафета с Админките    Tongue
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #84 -: Юли 26, 2015, 08:04:43 »

Grin Grin Grin с Ники се разбрахме на лични,  пратих вариант за взимане на замъка срещу начина, по който описа защитата. Да, не беше без камикадзе и още тогава си признах грешката, ако си забравил. Замък не се взима с една битка замък се взима със стрийм и съм му го пратил на него, щот с него беше спора, не му пратих още два варианта на стриймове, ако не ти виждат армията, щот някой неща човек требе да ги открие сам.

Алекс абсолютно нищо не може да ми каже за съюзни армии - дори не дочаках да го гледам онлайн как се размазва кат мече у дирек напук и прееба усилията на 30 човека от инат.  Алекс е страхотен играч тип "часовник" - такъв тип играчи има нужда във всеки съюз, но му липсва размах и "топки"  за лидер.

И не искам да ми благодариш за 1-вия медал в международен, никой от съюза не  го е и искал - така се случи. Начинът, по който го взехме ще си остане мистерия за теб, щот е висш пилотаж и пълен синхрон в екипа когато е било нужно, никой не го е играл "самотен бегач" за военни точици.

Ти сериозно ли си мислиш , че някога съм се интересувал от тиквени медали? Аз играя със съюзи, с които искам да си прекарам весело времето  или определени хора са ме помолили да помагам( дори на Алекс съм помагал да си изпълни проекта в блица). 

глей  що ферман изписах за един "К*Р", бегай некъде другаде и не ни пречи на мурафета с Админките    Tongue

Хахахахахахах сега е мой ред аз да давам пояснения . Извинявам се за двусмислието , но когато казах Алекс , нямах в предвид мъжа , а девойката . Просто забравих , че сме играли и 2-мата с тях . А другото няма какво да го коментирам . Хората гледат и си правят сметки .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #85 -: Юли 26, 2015, 20:46:09 »

Темата не е за мерене на фалоси, освен ако по този начин не искате да впечатлите въпросните дами с фалически изказ. Юрка, помниш ли как във всяка твоя тема караше хората да се придържат към същноста и. Защо тогава осираш моята тема със спам не по съществото и?
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
MRaven
FreeLancer
Капитан
****

Karma: +66/-160
Неактивен Неактивен

Публикации: 429



Профил
« Отговор #86 -: Юли 26, 2015, 21:57:06 »

Тоя Стефан , пак много знае , гледам ... Grin Grin
Активен

Close enough to ...BASTARDS
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #87 -: Юли 27, 2015, 07:53:20 »

Темата не е за мерене на фалоси, освен ако по този начин не искате да впечатлите въпросните дами с фалически изказ. Юрка, помниш ли как във всяка твоя тема караше хората да се придържат към същноста и. Защо тогава осираш моята тема със спам не по съществото и?


Критиката се приема . Тя е другарска и е градивна .  Embarrassed Embarrassed Embarrassed . Ще се постарая да не се повтаря в твоя тема . Обещавам .

Виновни са от Администрацията  Grin Grin Grin Grin
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!