Imperia Online България  
Април 19, 2024, 05:09:30 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Трябва ли админките да бъдат интервюирани за да разберат играчите с колко добри, морални и професионално отговорни хора общуват във форума
Задължително!
Необходимо е!
Не трябва!
Ако са ни лъгали ще ги е страх от въпросите!
Трябва да се разследват до девето коляно
По-добре да ги почерпим!
Да ги повикаме на купон и да ги напием!

Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Админи/ки  (Прочетена 11192 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #45 -: Юли 21, 2015, 01:49:23 »

Аз не пия, ни виски, ни ракия
но съм готов всички да напия.
Ето на моя приятел Влад
го чака на морето цял склад
не с какво да е
а с бира и мезе


Отново мой блед стихоплетски напън Grin



Активен

Vania
Community Manager
*

Karma: +251/-431
Неактивен Неактивен

Публикации: 4239


Профил
« Отговор #46 -: Юли 21, 2015, 10:11:20 »



Ваня , ще се опитам да ти поясня нещо . И.О. не е проста игра , като замисъл , а е опростена игра ,  като гемплей . Бих казал , че е една от най-добрите онлайн - браузърни игри . Това е един много голям плюс . Аз осъзнавам ,че сложността на Браузърната игра никога не може да се доближи до Хардуерната или Конзолната игра камо ли да говорим за дълбочина , фабула ,  графика и пр  . Всичко води до това че тук се търси  " лекота " на продукта  . Това че може да се постигне всичко с 40 лв . - не е моя вина , а ваше решение . Просто аз го казвам на глас - 40 лв = на ЕЛИТНА АРМИЯ , МАРШАЛСТВО , ЗЛАТЕН МЕДАЛ В ЕРА ( ако играеш разумно разбира се ) . Та ако нещо греша моля поправи ме . Но се съмнявам . А иначе съм тук в форума когато нямам какво да правя в момента . Както виждаш доста по-рядко  съм активен , понеже не пия алкохол и не мога да казвам толкова често " Наздраве "  и " Да живее ракията " . Лично аз мисля че форумът може да се съживи и да стане готин , но се иска много работа , най-вече от страна на служебните лица . Аз съм готов да ви сътруднича , но при условие , че има еднакви критерии за всички . За жалост личното ми мнение не такова , а доколкото знам и от личната си комуникация с част от потребителите тук .... Вие сте най-големите длъжници на собственият си форум . Хайде не се сърди . Аз ще спра да критикувам и ще ви подкрепям с коментарите си Wink . Успех

Всичко това вече го прочетох няколко пъти, за 40те лева, за опростеността и т.н. Вашето виждане по въпроса го разбрахме. Не е нужно да повтаряте, нито е нужно да правите сравнение между Империя Онлайн и която и да е друга игра, нито искам да ми обяснявате геймплея и сложността и каквото и да е. Не ме интересува дали пиете алкохол, или не пиете. Не искам да ми сътрудничите, з-то смятам, че форумът изпълнява целта си чудесно. Не искам да съживявате форума и да става "готин" по Вашите стандарти, з-то по моите не е необходимо да е готин, а да е полезен, забавен - какъвто е за хора, които отдавна не играят, но влизат тук, за да се срещат със стари приятели и да се забавляват, като не пречат на останалите играчи и на Екипа да си върши работата.

С една дума - ако нямате какво да кажете, по-добре подминете форума и не казвайте нищо.

Активен


Vania
Bulgarian Community Manager
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #47 -: Юли 21, 2015, 21:34:40 »

Ваня, не си права - налагаш цензура на прогресариата. Кой ще ни забавлява в летните нощи, га нес е спи от жега,а?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #48 -: Юли 21, 2015, 21:49:34 »

Другия Grin
Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #49 -: Юли 22, 2015, 08:03:52 »

Всичко това вече го прочетох няколко пъти, за 40те лева, за опростеността и т.н. Вашето виждане по въпроса го разбрахме. Не е нужно да повтаряте, нито е нужно да правите сравнение между Империя Онлайн и която и да е друга игра, нито искам да ми обяснявате геймплея и сложността и каквото и да е. Не ме интересува дали пиете алкохол, или не пиете. Не искам да ми сътрудничите, з-то смятам, че форумът изпълнява целта си чудесно. Не искам да съживявате форума и да става "готин" по Вашите стандарти, з-то по моите не е необходимо да е готин, а да е полезен, забавен - какъвто е за хора, които отдавна не играят, но влизат тук, за да се срещат със стари приятели и да се забавляват, като не пречат на останалите играчи и на Екипа да си върши работата.

С една дума - ако нямате какво да кажете, по-добре подминете форума и не казвайте нищо.




М да .... не мога да разбера как да ти  го кажа по-заобиколно , но явно не се разбираме затова ще се наложи да ти го кажа директно . Не за мен ( защото аз съм от скоро тук ) именно по преценка на " старите " потребители Форумът е умрял ( ако не ми вярваш пусни анкета ) . НО човек трябва да има реална преценка за нещата и да е обективен за да го види това . Моето лично мнение и не само моето , че форумът е мъртъв именно по вина на ВАС . Админите и Модераторите и ... Пак не само по мое мнение е , че поради факта че не ви се следят хиляди отговори , забивате форума нарочно . Другото което е .... Старите играчи са една генерация , сега има нов тип играчи , които като безделници в студенството са играли други игри и им се  е налагало по една или друга форма да участват в доста добре развити форуми . Сега когато са пораснали но искат да загубят 2-3 часа докато жените им гледат " секса и града " , те играят И.О. , но когато влезнат в форума .... виждат ... НИЩО . Ето защо няма нови попълнения . Това ми беше последен опит да ти кажа едно реално мнение , но дали ще си извадите главите от дупките си е ваша работа . За мен лично единственият от служебните лица който разбира какво да прави е ДОКТОРА , но и той е проумял , че вие сте загубена кауза . Ако искаш ме блокирай , ако искаш не . Твоя работа . По-важното е че аз сам съм се блокирал да не участвам повече в това , което вие наричате форум . Със здраве .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #50 -: Юли 22, 2015, 08:10:02 »

и това си го постигнал ти ли бе или некой друг заради теб ,направо си смешен с 40лв изкара ел стрела и фаланга ,маршал не стана точно тогава а кога си игра на войници на 500к нето и златен медал взе ама като запълващ дупка  Grin що не вземеш златото с русе в 191  Grin


http://prntscr.com/7vj5rj - това е профилът ми където съм се учил да играя .
 Да преположем че не знам как се вадят Елити това мисля че ми е достатъчно за 7М нето Wink http://prntscr.com/7vj6j6
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #51 -: Юли 22, 2015, 08:23:54 »


http://prntscr.com/7vj5rj - това е профилът ми където съм се учил да играя .
 Да преположем че не знам как се вадят Елити това мисля че ми е достатъчно за 7М нето Wink http://prntscr.com/7vj6j6
  Grin Grin Grin що не се пробва с тая армия срещу наши  акаунти на 4кк нетни, когато играехме за военни точки -щеше да  е метафизика. Шубето е голем страх - спор няма. Щом на 7кк нетни не си направил цв 11 *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #52 -: Юли 22, 2015, 10:30:13 »


М да .... не мога да разбера как да ти  го кажа по-заобиколно , но явно не се разбираме затова ще се наложи да ти го кажа директно . Не за мен ( защото аз съм от скоро тук ) именно по преценка на " старите " потребители Форумът е умрял ( ако не ми вярваш пусни анкета ) . НО човек трябва да има реална преценка за нещата и да е обективен за да го види това . Моето лично мнение и не само моето , че форумът е мъртъв именно по вина на ВАС . Админите и Модераторите и ... Пак не само по мое мнение е , че поради факта че не ви се следят хиляди отговори , забивате форума нарочно . Другото което е .... Старите играчи са една генерация , сега има нов тип играчи , които като безделници в студенството са играли други игри и им се  е налагало по една или друга форма да участват в доста добре развити форуми . Сега когато са пораснали но искат да загубят 2-3 часа докато жените им гледат " секса и града " , те играят И.О. , но когато влезнат в форума .... виждат ... НИЩО . Ето защо няма нови попълнения . Това ми беше последен опит да ти кажа едно реално мнение , но дали ще си извадите главите от дупките си е ваша работа . За мен лично единственият от служебните лица който разбира какво да прави е ДОКТОРА , но и той е проумял , че вие сте загубена кауза . Ако искаш ме блокирай , ако искаш не . Твоя работа . По-важното е че аз сам съм се блокирал да не участвам повече в това , което вие наричате форум . Със здраве .
100 пъти съм ти казал да четеш, да четеш назад, за да си обясниш мотивацията и вторичните белези на един дълъг процес- трябва да познаваш генезиса му. И не, не ми обяснявай колко си велик с новата кола и 20-годишната кифла. По- долу от сегашния си статус на нарцис и циклофреник няма шанс да паднеш.

Ако искаш конкретика - точно ДОКТОРА беше уппотребен форумът да стане точно това - такива циклофреници като теб да бъдат "пазени" от другите потребители, шот на 5-тата минута щеше да бъдеш вербално размазан от "старите' кучета
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 10:38:03 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
милен
Лейтенант
***

Karma: +18/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #53 -: Юли 22, 2015, 10:46:24 »


http://prntscr.com/7vj5rj - това е профилът ми където съм се учил да играя .
 Да преположем че не знам как се вадят Елити това мисля че ми е достатъчно за 7М нето Wink http://prntscr.com/7vj6j6
аз съм балък сигурно да ти повярвам ,де ти е името на тез медали бе ,а тежките за теб че са елитни разбирам ама не са и твои пак не се види на кого са .опитай пак  Grin Grin Grin
Активен
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #54 -: Юли 22, 2015, 13:54:29 »


М да .... не мога да разбера как да ти  го кажа по-заобиколно , но явно не се разбираме затова ще се наложи да ти го кажа директно . Не за мен ( защото аз съм от скоро тук ) именно по преценка на " старите " потребители Форумът е умрял ( ако не ми вярваш пусни анкета ) . НО човек трябва да има реална преценка за нещата и да е обективен за да го види това . Моето лично мнение и не само моето , че форумът е мъртъв именно по вина на ВАС . Админите и Модераторите и ... Пак не само по мое мнение е , че поради факта че не ви се следят хиляди отговори , забивате форума нарочно . Другото което е .... Старите играчи са една генерация , сега има нов тип играчи , които като безделници в студенството са играли други игри и им се  е налагало по една или друга форма да участват в доста добре развити форуми . Сега когато са пораснали но искат да загубят 2-3 часа докато жените им гледат " секса и града " , те играят И.О. , но когато влезнат в форума .... виждат ... НИЩО . Ето защо няма нови попълнения . Това ми беше последен опит да ти кажа едно реално мнение , но дали ще си извадите главите от дупките си е ваша работа . За мен лично единственият от служебните лица който разбира какво да прави е ДОКТОРА , но и той е проумял , че вие сте загубена кауза . Ако искаш ме блокирай , ако искаш не . Твоя работа . По-важното е че аз сам съм се блокирал да не участвам повече в това , което вие наричате форум . Със здраве .
Ти игра ли искаш или форум искаш? Ако ти е за игра играй ИО, стига се обяснява... забавлявай се... Ако ти е за форум иди в Беге Мама там постоянно са в някакви разисквания. По цял ден ще можеш да си пишеш и да се обясняваш и най-вече ще ти повярват колко си велик и голям, без значение от темата... Каквито и постижения да изкараш такива като мен няма да ги впечатлиш  Grin, но поне веселиш (малко рима се появи от моя поетичен не талант)

И стига сте разводнявали темата!!! А именно кога ще напием Ванчето и нейните колежки Tongue Според мен най-добре е като дойдат на море, да направим събирането на някой бар по бански (само за женската част) Grin

п.п.: не се сдържах
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 13:56:59 от The_God » Активен

eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #55 -: Юли 22, 2015, 19:18:10 »

  Grin Grin Grin що не се пробва с тая армия срещу наши  акаунти на 4кк нетни, когато играехме за военни точки -щеше да  е метафизика. Шубето е голем страх - спор няма. Щом на 7кк нетни не си направил цв 11 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Много обичам да разговарям с човек който има отправна точка , а не като някой потребители . Ала бала ... Винаги съм твърдял , че ти си добър събеседник , стига да помислиш преди да изстреляш нещо , но предполагам това е характер . Сега ще ти отговоря спокойно и се надявам да не разбереш

Никога не съм играл с вас в една ера когато съм имал за цел да се доказвам или да гоня резултат . Никога не нападам БГ профили в международен свят , било то и супер дразнител да ми е . Просто за мен това е тъпо поведение . Тази снимка ако виждаш добре е със старата графика . Това е от времето когато исках да се уча да управлявам и да имам голяма армия . Признавам си без да се правя на велик , това ми костваше 80 лева за диаманти и за капак не станах маршал Smiley . Останах си с 610К военни . След този случай реших да играя военно и да стана Маршал , но опита които придобих след тази армия ми беше ИЗКЛЮЧИТЕЛНО полезен . Всеки от нас знае , че И.О. е преди всичко стратегия . Когато започваш е добре да си направиш точният план и да следваш това което искаш . За мен ако няма да играеш за Елит ( било то заради липса на пари , липса на време , липса на мотивация или каквато и да е причина ) , но искаш да се забавляваш на макс ..... Прави си ЦВ8 най-много ЦВ9  и другото в калабалък да има на полето . Лично мое мнение е чч е е по добре да имаш профил с тежки и да се биеш нон стоп отколкото да направиш Елит и да дойде някой с тежки и да ти разцепи кофата .


И понеже се хванахме на лаф . Дай ми армия на профил който е 4М и има елит и ще победиш тази армия на 7М нетен профил . Предполагам вече ме познаваш и може да отгатнеш какво ще представлява Водача на армията ми + Премиум + 27 атака стрелци + 28 атака меле + 28 броня + 16 коне ... Е залагай в елката и смятай след това сложи  принт скрин-а да сметнем дали е възможно това . Само за инфо - лично моят рекорд е да извадя Паладини на 3,6М нето - По надолу не успях да ги сваля , но предполагам че може и на по ниско нето да се извадят . Както и да е де не мисля че 350К паладини няма да ги изхрускам с тази армия Wink .
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #56 -: Юли 22, 2015, 19:22:00 »

аз съм балък сигурно да ти повярвам ,де ти е името на тез медали бе ,а тежките за теб че са елитни разбирам ама не са и твои пак не се види на кого са .опитай пак  Grin Grin Grin

Пич не ми дреме , който трябва да го знае . Това са пиксели - разбери го най-сетне  *xxx*
Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #57 -: Юли 22, 2015, 21:28:17 »

http://prntscr.com/7vql6t реална армия на играч на 5кк ентни  предпоследната ера на 160.Генерал не съм слагал само. 15% по-нисък зллатенеквовалент
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
eulsivex
Полковник
******

Karma: +167/-624
Неактивен Неактивен

Публикации: 1027



Профил WWW
« Отговор #58 -: Юли 22, 2015, 21:33:40 »

http://prntscr.com/7vql6t реална армия на играч на 5кк ентни  предпоследната ера на 160.Генерал не съм слагал само. 15% по-нисък зллатенеквовалент


1-во говориш за 4м сега станаха 5м Smiley . ОК да го приемем че е така . Слагай сега на пазещият 28 си атака и защита  и не го дръж на 10 коне а го сложи на 16 ... дай да видим какво ще се получи . Аз нямам симулатор на който да го сметна чакам твоя
« Последна редакция: Юли 22, 2015, 21:37:39 от eulsivex » Активен

http://i.imgur.com/gfY5ABR.gif

Если Бог с меня ,  то какая разница кто против меня ?

Где вера - там нет страха и уныния, там - мужество и твердость неодолимые...

Напълно уважавам правото ти да не си съгласн/а с мен, дотолкова дълго, доколкото е нужно да разбереш, че аз съм прав, а ти грешиш.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #59 -: Юли 23, 2015, 01:19:08 »

Цитат
п.п.: не се сдържах
 Grin

А такааа, изпусна се значи!!!Я на тебе колко пъти съм ти думал да не ядеш пръжен боб с юти чушки и кисело зеье. Те до къде води това!!! Барем ратия имаш ли? Grin

Като се сбереме требе да си гладувал 3 деня та да ти се отвори зев за яденье и дегустация на разни дестилати и после мое да идеме на риболов за попчета, русалки, сирени и други морски персонажи. Требе да моеш да караш и лодка с платна щот я и Митака ако са направим безсмъртни мое да земем да се блъснем некъде или да минем на абордаж некой руски катамаран за круизи на блядки и те ти сложен международен казус зарад малко изпит ром и барут. Ние ша пленим рускините а ти ша се оправяш с тех.Взимаме ги с нас по предназначение, да не би да ни спре вятъра, та да го образуват отново.  Grin Само нема да им сипваш пиене че ша требе да се спасяваме с плуване. И ща запознаем най подире със на жената на братовчеда на шурея му, балдъзата. Има толкова секси уста че е непокътната поради тази и особеност Grin Убавица е, учила е в Пенджап - Кама Сутра, в Рим - Арс Аманди. Умее да готви отлично. Мълчалива е и с добър  и всеотдаен характер. Има и отрицателна черта, разбира се - много е перверзна но на фона на останалите и добродетели ще и простиш това и лошо качество. Grin
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 01:51:20 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!